İphone 7 Plus 32 Gb - 2 Adet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    napnapp
    napnapp's avatar
    Erkek

Muridler selamlar,

25 kasımda elimde 2 adet iphone 7 plus black 32gb cihaz olacak, almak isteyenlere tbt fiyatı 3100 tl'dir dışarda 3250 tl isteyecegim.

Pasaport kaydı alıcıya aittir (138 tldir)

Cihazlar amerikadan gelecek, avrupa için uygun olan model olacaktır yani uluslararası 1 yıl garantili cihaz olacaktır.

Almak isteyen 25 kasım haftası elden yada kurye ile alabilir. 

Sadece sahibindene baktım orda da 3250 tl den başlıyor fiyatlar.

Cihazlar gelene kadar sadece burada satış olacaktır

İyi akşamlar :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

böbrek geçiyo mu?

. . .. . ... .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı

böbrek geçiyo mu?

:D

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

3100+138+150(bulabilirsen pasaport hakkı)=3400 

appleda 3650 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

appleda 3650 

Pasaport kayıt parasını neden 2 sefer saydın anlamadım ?

Ha alacaklara önerim kesinlike 7 Plus alsınlar. Normal 7'lerin bi espirisi yok ama Plus olan özellikle kamerada efsane bi cihaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

appleda 3650 

Ha alacaklara önerim kesinlike 7 Plus alsınlar. Normal 7'lerin bi espirisi yok ama Plus olan özellikle kamerada efsane bi cihaz.

2 kez saymak değil. Kimse bedavaya vermiyor pasaportu. Ada'm 150 lira da kendi istiyor. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

appleda 3650 

pasaport kayıt hakkı herkeste yok hocam ayrıca satıyor insanlar ben mi yanlış biliyorum sen daha iyi bilirsin telefon konusunu :) tabi kendi pasaportunda yer olan adam sadece 138 ödüyor.

yurtdışına gidip almak mantıklı geliyor bana ama yurtdışından gelen pek mantıklı gelmiyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Konu baltalamak gibi olması.

Bi youtuber video yapmıştı (Orkun Işıtmaktı galiba) Amerikaya gidip alıp gelmek daha ucuza mı geliyor diye. Adam biletlerini alıp New York a gidip iphone 7 aldığı gibi geri dönüp hesap yapmıştı. Az buçuk hesaplı oluyordu :))))) 

Bu aralar her yerde çok fazla satış ve alış konusu var (6/6s satıp 7 almak için) Ancak artık herkesin bildiği üzere iphoneların düz serilerinde (5/6 gibi s olmayanlar) genelde sorunlar oluyor ve en istikrarlı telefonları s modelleri oluyor. Hadi hava için ve sözde itibar için alanları geçiyorum az buçuk bu konulara vakıf kişilerin bile hunharca saldırmasını ben şahsen beklemiyordum. Gerçi şuan için çokta büyütülen bir sorun bildirimi olmadı 7 için ufak tefek şeyler dışında.

Hayırlı satışlar.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Baltalamak gibi olmasın ama hepsiburada.com da apple türkiye garantili 3049 tl. Apple store da ise peşin 3119 tl.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı

Baltalamak gibi olmasın ama hepsiburada.com da apple türkiye garantili 3049 tl. Apple store da ise peşin 3119 tl.

Konuyu açan arkadaşın telefonu iphone 7 plus hocam :) sizin bahsettiğiniz plus değil yani.. fark bu

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@mataramasuko

Evet haklısın ben o noktayı atlamışım.

iPhoneların evet düz modellerinde sıkıntı var. iPhone 7'lerinde şebeke çekiyor göstermesine rağmen çekmeme ve işlemci tıslaması var. Bayağı işlemci tıslama sesi geliyor ve bu ses videolarda su fokurdaması gibi arkaplanda duyuluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=2YIGZ-dwQ3A

Ben açıkçası sıfır iPhone alacak olsam seneyi beklerim. Zira iPhone 7S çıkmayacak direk 8'e atlanacak deniliyor. 10. yıl için Apple özel bi cihaz yapacak deniliyor.

Pasaport kayıt konusundada şöyle bi çakallık yapılabilir. Malumunuz cihaz Türk hattı takılınca 3 ay boyunca kullanılabiliyor. Cihazda sorun bahane edilerek Apple Store'dan değişim alabilirseniz Türkiye kayıtlı telefonunuz olur pasaport aramadan ve harç parası ödemeden.

mkyb tarafından 08/Kas/16 21:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2451 Toplam Mesaj: 22
iphone 7 plus