folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone 7'Nin Yeni Kulaklıkları Ortaya Çıktı

İphone 7'Nin Yeni Kulaklıkları Ortaya Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Büyük ihtimalle kablolu veya kablosuz kulaklık seçenekli ürünler görebiliriz iphone 7 serisiyle birlikte. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

bu ne shiftdelete haberi gibi

la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sanmiyorum gerçek olsun

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alttaki iphone 6.

İnanmayanları 2 ay sonra tanıtımda bu konuya çağıracağım. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Usb/C geçmez Apple.. Boşuna demiyoruz iphone ve diğerleri diye.. Bu söylemin ne anlamı kalacak sonra :)

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=X5Hnrs5OJOo

İlginç ama kulaklık iphone 6S'te çalışmış.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

apple beat'si aldıktan, apple music'i actıktan sonra kalitesiz kulaklık ya da ses denetimi yasatacagini sanmıyorum.

sonucta bu adamlar muzik sektorunun icindeler.

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    nurk bunu yazdı

apple beat'si aldıktan, apple music'i actıktan sonra kalitesiz kulaklık ya da ses denetimi yasatacagini sanmıyorum.

Beats sadece şişirilmiş bir balon aynı atağı htc yaptı belki %5 etki etmiştir satışlarına sanmıyorum bile

apple musicte çok şişirilmiş bir balon ne güzel bir müzik arşivi var nede kullanışlığı

kaldı ki apple kulaklıkları ne kadar kullanışlı ne kadar dayanıklı buna da bakmak lazım 

sadece bize masraf çıkartacak ki bir aparat yaparlar illa jack çıkışını değiştirici cihaz

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    nurk bunu yazdı

Abü beats bana göre şişirme ya , Marshall , Sennheiser vs gibi markalar varken bebeler Beats alıyordu ki fiyatları bile pahalıydı.Dr.Dre iyi reklam yaptı 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    nurk bunu yazdı

Abü beats bana göre şişirme ya , Marshall , Sennheiser vs gibi markalar varken bebeler Beats alıyordu ki fiyatları bile pahalıydı.Dr.Dre iyi reklam yaptı 

Aslında beast kulaklıklar kötü değil ama fiyat/performans olarak kötü kulaklıklar. Yani aynı fiyata daha iyi kulaklık alabilirisiniz. Ama bu beats kulaklıklar bok gibi demek değil.

Ayrıca htc beats ile anlaştı ama dangalaklık yapıp cihazlarına sadece yazılım ile "beats" özelliği getirdi. İnsanlar da gerçekten bir şey zannedip aldılar ama daha sonra xda daki elemanlar aynı yazılımı diğer telefonalra da flashlanabilen bir şekilde sunduklarında olay patladı.

Apple direk beats by dr. dre firmasını satın aldı.

Ha diyeceksiniz kulaklıklar çok mu kullanışlı, benim kulağımdan sürekli düşüyor ondan kullanmıyorum. Onun yerine xiaomi piston 2.1 kulaklığım çok daha iyi bir müzik keyfi sunuyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2858 Toplam Mesaj: 24
iphone iphone kulaklık