folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İphone Bağlanmıyor Android Bağlanıyor Wifi Sorunu

İphone Bağlanmıyor Android Bağlanıyor Wifi Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

iostakinde özel mac adresi olayını iptal edip denedin mi hocam?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    rapidhacker550 bunu yazdı

iostakinde özel mac adresi olayını iptal edip denedin mi hocam?

yok hocam şu an bağlandı gene. tekrar koptuğunda burada yazılanları hep deneyeceğim ki umarım gerek kalmaz. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Hocam yıllar yıllar önce 4s ile aynı sorununu yaşadım. Wi-Fi ye bağlantı sırasında dinamik değil de statik ip ye bağlattım. 192.168.1. bilmemkaç muhabbeti var ya onu yapıp çözmüştüm olayı. Bi dene istersen.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

birkaç yıl önce aynı sorunla karşılaştım çözüm bulamayınca başka modemle denedim sorun çözüldü. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    67Impala
    67Impala's avatar
    Erkek

konuyu bozmak istemem ama kablonette de iphone wifi sorunu var 2.4 te verim vermiyor 5G ye de bağlamak için telefonu modemin yanına götürmem gerekiyor çözüm bilen var mı? Modem infinity 401

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    67Impala bunu yazdı

konuyu bozmak istemem ama kablonette de iphone wifi sorunu var 2.4 te verim vermiyor 5G ye de bağlamak için telefonu modemin yanına götürmem gerekiyor çözüm bilen var mı? Modem infinity 401

Modem arayüzüne girip "kablosuz" kısmından altta "stbc tx" diye bir ayar seçeneğini göreceksin. O ayarı kapatman gerekiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

dün akşamdan beri düzelmişti, demin yine gitmişti. modemi kapatıp açtım düzeldi.

hızımı alamadım modemi resetledim. 

2.4ghz ve 5ghz yi tek çatıda birleştirme olayı varmış galiba ayarlarda gördüm. güncellemeyle mi geldi bilmiyorum. önceden wifi adı farklı şekilde oluyordu şimdi aynı isimli wifi ile 2 bant da çalışıyor. resetten sonra sorun düzeldi. bekliyorum bakalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

rastgele mac adresi olayını kapatırsan düzelebilir yapınca modemi de aç kapa yap

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

haber vereyim dedim modemi resetlediğimden sorun olmadı şimdilik.

modeme zamanında adguard dns girmişim ilgisi var mı bilmiyorum ama 2 yıl sorun olmadıktan sonra ne değişti hala anlamadım. telekomdan bakmaya gelecekler sözde. modemi değiştirmelerini isteyeceğim naparlar bilmiyorum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

Sana o İnterneti veren firmanın sana verdiği ip den kaynaklı 

Çok saçma gelecek evet ama bu şekilde olur.

Bazı ip ler çıkış yapmıyor.

Bağlantı var diye gözüküyor ama çıkış vermiyor 

Alt yapı sorunu kısaca. 

wordpress & sözlük
Toplam Hit: 1131 Toplam Mesaj: 22
iphone iphone wifi sorunu