Iphone Değer Kaybı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    ergingur bunu yazdı
    bilenyok bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

apple storedan 6s al 32 gb 

daha sonra 7s veya 8s için değişim yapmak istersen apple store telefonunu senden alıp arada ki farkla yeni cihazını alırsın tam olarak kaç papele sayıyor bilmiyorum ama ben bunu bilseydim apple storedan alırdım media markt tan aldım

Oyle bisey yok. Yeni cihaz verirler ayni model vs ama bir ust modelde telefon ile degisim yasak satis politikalari geregi.

Avrupada belli ülkelerde ve Amerikada var bu olay ama türkiyede yok.

harbiden öyleymiş beni yemişler aq

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Ilk akilli telefonum iphone oldugu icin bana yetiyordu sonra android kullanip tekrar iphone gecince yapamadim androide dondum demem o ki isteklerini karsilayacak mi onu gozden gecirmelisin

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Valla hocam 2012'de çıkan 4S'ler bile hala hafızasına göre 500-600 liradan satılıyor. Oradan hesapla. iphone alırken çok pahalı alırsın ama satarken verdiğin parayı alırsın. 

Eskiden 2 senede 1 kasa değişirdi artık 3 yılda yaptı. Yani 2017'de iphone 7S farklı kasa ile gelecek. 

İphone alırsan ilk 2 seneden sonra her gelen güncellemeyi hemen yüklemezsen bozulana kadar sorunsuz kullanırsın. 

mkyb tarafından 12/Eki/16 13:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Kullandigim lg g2 suan celeron pc gibi uygulamaya tikliyorum min 5 saniye sonra aciliyor 2 3 ayda 1 format atmaktan cigerim soldu

Hafızanın zamanla ölmesi. SSD bellekler nasıl zamanla ölüyor telefonlarda o şekil. Buda telefonu yavaşlatıyor. Lg açıkçası beni şaşırttı genelde Samsung'ta olan bi şeydi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

iphone SE ile ilgili görüşleriniz nedir?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

İçi 6s ile aynı. Almışken 64 GB al yıllarca kullanırsın düşürüp kırmazsan. 

Bu arada konuyu açan mürid. Hocam sıfır G2 diye bi şey yok. 2013'te piyasaya çıktı zaten G2. Dış kasayı sıfırlayıp satıyorlar 2. El telefonları. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

6s in kasası küçülmüş hali. lakin o paraya SE alşmaktansa 3 tane iphone 5 ya da 1,5 tane 5S alırsın.

ya da git temizce 6 - 6s al :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

2014 yılının mart ayında 2. el olarak 1.650'ye aldığım iphone 5si yoldan geçerken bulduğum bi telefoncuya 2 hafta önce 600 tl ye sattım. üst tuşu bozuktu ses kısık geliyordu. dış kasa haşat haldeydi ezikler çizikler. telefonu çok hor kullanmıştım. yanında kutu,fatura,kulaklık, şarj aleti hiç bişey vermedim bim poşetiyle teslim ettim. 

Sharp tarafından 12/Eki/16 14:54 tarihinde düzenlenmiştir

www.yesilgrow.com - Growshop
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

2014 yılının mart ayında 2. el olarak 1.650'ye aldığım iphone 5si yoldan geçerken bulduğum bi telefoncuya 2 hafta önce 600 tl ye sattım. üst tuşu bozuktu ses kısık geliyordu. dış kasa haşat haldeydi ezikler çizikler. telefonu çok hor kullanmıştım. yanında kutu,fatura,kulaklık, şarj aleti hiç bişey vermedim bim poşetiyle teslim ettim. 

Ses ve tuşu ucuza yaptırıp telefonu 800-900'e satabilirdin hocam. Dış kasa ezikleri için kasa değiştirebilirsin ancak önermiyorum. Çakma iphone kasaları orjinalinin kalitesini veremiyor. Hemen çiziliyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

6s in kasası küçülmüş hali. lakin o paraya SE alşmaktansa 3 tane iphone 5 ya da 1,5 tane 5S alırsın.

ya da git temizce 6 - 6s al :)

6 dan sonraki tasarımları sevmiyorum. 5S düşünüyordum, SE çıkınca ona yöneldim, hem yeni teknoloji hem de 4k video olayları felan için.

şu an sıfır 5S almak mantıklı mı acaba? son güncellemeleri ne kadar süre ile alır?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3361 Toplam Mesaj: 30
iphone iphone 6s 7