İphone Kullanıcıları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

hocalar elimde bir iphone 4 bir tanede iphone 5 var. İphone 4 teki fotoğraf, rehber ve notları iphone 5 e aktarmak istiyorum. Nasıl yada hangi programlarla yapabilirim ? Göstermeli viddeolu görüntüler olursada çok iyi olur.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

hocalar elimde bir iphone 4 bir tanede iphone 5 var. İphone 4 teki fotoğraf, rehber ve notları iphone 5 e aktarmak istiyorum. Nasıl yada hangi programlarla yapabilirim ? Göstermeli viddeolu görüntüler olursada çok iyi olur.

http://www.iphoneturkey.biz/2012/12/itunes-ile-veri-kaybi-yasamadan-eski-cihazdan-iphone-5-gecis.html

Google elimiz ayağımız..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bir diğer yöntem icloud kullanman, ama upload ı iyi bir networkte kullanmalısın zira biraz uzun sürebilir videolarına ve fotolarına bağlı olarak

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Rehberi avea yedek ile mail at resimleride pc ye aktar yeterli olmazmı bu,

Robinson_Crusoe tarafından 01/Tem/13 09:53 tarihinde düzenlenmiştir

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

icloud ile yedek alabilirsin.. yedek alırken sadece rehberi aktif edersin rehber geçer.. sonra fotoları falan usb üzerinden halledersin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

icloud en makul yöntem. Bütün fotoğraflarını, rehberini, notlarını, takvim bilgilerini vs aktarabilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Rehber ve fotoğrafları biliyordum. fakat notları nasıl aktarıcağımı bilmiyordum. Aslında onunda basit bir yolu varsa itunnesle felan hiç uğraşmıyım ?

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

Rehber ve fotoğrafları biliyordum. fakat notları nasıl aktarıcağımı bilmiyordum. Aslında onunda basit bir yolu varsa itunnesle felan hiç uğraşmıyım ?

icloud

not: ios 7

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

bende 5 almistim tel kirildi simdi yeni alicam

icloud'a falan backup yapmistim.

direk herseyi ordan ceker mi ? veri kaybim olur mu ?

birde whatsapp ve daha bircok app satin almistim. bu app'ler geri gelir mi ? yoksa tekrar para odeyip mi alicam ?

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SysTeMeRRoR bunu yazdı

birde whatsapp ve daha bircok app satin almistim. bu app'ler geri gelir mi ? yoksa tekrar para odeyip mi alicam ?

satın aldığın itemları tekrar tekrar indirebilirsin bir limit yok

icloud a yüklediğin her şey geri gelir. gelir mi diye, düşünmene gerek yok

SharpShooter tarafından 01/Tem/13 11:50 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    SharpShooter bunu yazdı
    SysTeMeRRoR bunu yazdı

satın aldığın itemları tekrar tekrar indirebilirsin bir limit yok

icloud a yüklediğin her şey geri gelir. gelir mi diye, düşünmene gerek yok

eyw hocam sagolasin

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
Toplam Hit: 1586 Toplam Mesaj: 13