Iphone Mu ? Blackberry Mi ? HTC Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Dünden beri araştırmaktan miğdem bulanmış vaziyette.Kararsız kaldım.

Iphone 4 : Uygulamaları ve dokunmatiğine diyecek yok app'si çok fazla.Herşey var.

BlackBerry : Üyeliği paralı para vermediğin zaman orjinal programlarından yararlanamıyosun ama beni cezbeden bi tasarımı var özellikle bold 9850 çok güzel hem fiyatı çok makul.

HTC : Fazla bilgi edinememe rağmen Iphone'nun en büyük rakibi HD2 tavsiye ediyolar.Üstünde Windows Mobile var fakat bunu Android'e çevrilebiliyormuş.Fakat HTC nasıldır hiç bir bilgim yok şarj süresi filan nasıldır.Android tecrübem var fakat daha geliştirilmesi gereken bir işletim sistemi.Özellikle uygulamalar konusunda Iphone'nun şuan yanına bile yaklaşamaz.

Sizce ne almalıyım - leri + ları nelerdir.Para mühim değil en iyi telefonu almak istiyorum şuan.Bu üç marka arasında kaldım.Hangi modellere bakmalıyım.Bilgilerinize ihtiyacım var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HTC TOUCH 2 Ler süper hocam tavsiye ederim

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

HD 2 bir tasarım harikasıdır. HTC HD 7 hariç şu an bu cihazın tasarımının yanından geçecek cihaz yok.

Bende HD 2 var ilk çıktığında almıştım, at çöpe gitsin. Bok gibi telefon bi sike yaramaz. Bu konuda çok sinirliyim küfür için kusura bakmayın.

iPhone 4 al bence abi ben HD 2'yi alırken iPhone 4 yoktu 3Gs vardı ve çok düşünmüştüm 3Gs ile HD 2 arasında ama HD 2'ye karar vermiştim.

Telefonda ne uygulama var ne başka bi şey var. Ekranı çok büyük diye övünüyolar da program yüklemeden adam gibi video bile izleyemiyosun, programlar da hep boktan programlar. Videoyu azıcık ileri sarıyorsun takılıyor.

Yani sonuç olarak HD 2 alırsan cebinde sadece 1,600 TL'lik "gösterişli ama dandik" bir cihaz taşırsın, iPhone 4 alırsan "gösterişli ve müthiş uygulamalı, kaliteli" bir cihaz taşırsın.

NOT: HD 2'de default olarak Windows Mobile 6.5 yüklü, Windows Phone (WM 7) destekli değil ama yüklenebiliyor. Yine de adam gibi uygulama yok :) Bende de WM 6.5 yüklü.

Daha önce başka işletim sistemi kullanmadım, Android ile süper olduğunu söylüyolar ama kurmaya üşeniyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek
    HTC Desire HD muhteşem. Şahsen Apple ürünlerini hiç sevmem, App Store varsa Android'de de var.
    Ayrıca Samsung Galaxy S'e de iyi diyorlar.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

iphone 4 retina ekran pil tasarrufu diye bişey bilmiyor haberin olsun...Super AMOLED ondan daha başarılı....htc nin legend modeli super AMOLED diye hatırlıyorum hemde android...

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

iphone ve diğerleri

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DePReS
    DePReS's avatar
    Erkek

galaxy s de super amoled ekran kullanıyor ayrıca android işletim sistemi var

https://twitter.com/erincsen
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

htc gerisi hikaye androit olsun bide tadından yiyilmez:)

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bacardi
    bacardi's avatar
    Erkek

iphone daha eğlenceli bir telefon. blackberry iş dünyası için tasarlanmış ve en büyük özelliği push mail teknolojisi

Şeytanla dans edersen, şeytan değişmez seni değiştirir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek

bu resmi de vermeden olmazdı.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirlik
    emirlik's avatar
    Erkek

bende iyiphone 4 var .inanılmaz bir cihaz her gece koynuma alıp ööle yatıyorum. Allah ayırmasın bizi kız arkadaşım bir gün iyiphone mi yalnız yakalarsa imha edicek die çok korkuyoorum..cihaz değil başka birşey yaw...iyiphone al hiç düşünme

Toplam Hit: 6220 Toplam Mesaj: 35