İphone Nasıl Donar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Buraya da daha önce konu açmıştım yeni telefon alırken. Telefona oyun yükleyen filan biri değilim sadece sosyal medya hesapları. Donmadan bıktığım için buradan da gelen yorumlara göre iphone 6s aldım. 

Telefonu fazlası ile beğeniyorum ancak son zamanlarda sıklık ile donma sorunu yaşıyorum. Sıklıkla dediğima aslında 3 günde bir filan ama telefone iPhone olunca yuh diyor insan.

Whatsapp konuşmasında birçok kez dondu ve arama sırasında arama ekranında donmalar oluyor.

İOS sürümü ile alakalı sorun mu var yoksa bende mi sorun var kullananlardan yorum alırsam ona göre. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

apple destek hattıyla konuş hocam ilgileniyorlar,değiştirirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

apple destek hattıyla konuş hocam ilgileniyorlar,değiştirirsin.

Ben iyimser yaklaşarak donma probleminin İOS sürümüne bağlı olduğunu düşündüm hani güncelleme ile düzelir dedimde. Cihazdan alakalı olabilir mi yani iletişim kurmalımıyım hocam?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

garantisi varken konuş hocam,sürüm ile alakalıysa bütün telefonlarda donma olması gerekir = )

Fabrika ayarlarına döndür,jailbreak yaptın mı

koray tarafından 09/May/16 11:26 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

garantisi varken konuş hocam,sürüm ile alakalıysa bütün telefonlarda donma olması gerekir = )

Fabrika ayarlarına döndür,jailbreak yaptın mı

jailbreak yapmadım hocam hayır. Fabrika ayarı yapıp kullanim bir sürede o zaman.
    İşte diğer kullananlarda da sorun varmı merak ettim. 6S Plus kullanan bir abi İnstagram'da dahi şuan donma yaşadığını belirtmişti.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

o zaman apple destek ile konuş gerekirse değiştirsinler,böyle bir şey var mı falan de.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Benzer bir problemle arkadaşım karşılaştı , 6+ modelinde. Aramayı cevapladığında gecikmeli açılıyordu. Servise verdi telefonu sıfırıyla değiştirdiler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam apple donmuyordur, acaba senin gözler mi gitti ki :/

ozgunlu tarafından 09/May/16 14:04 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Muhtemelen yazılımsaldır. instagramda her zaman aynı hatayla karşılaşırım. ilk yükleyip login olmak istediğimde donuyor. tel kapatıp açınca hiç bir donma takılma olmadan kullanıyorum. ilk login olurken 1 defa oluyor.

onun haricinde kaç tane sürüm vs denedim hep facebookta donuyordu.

donanımsal olma ihtimali de var. en iyisi ver servise.

iphone donmaz. donuyorsa bil ki ya beta sürümlü iostur, ya yeni ios çıktıüğı için hemen bir anda full adapte appler hazır değildir ya da donanımsaldır sorun.

ios donmaz hacı <3

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ip6 yı ilk aldıgımda basıma geldi benim salaklıgım her dondugunda reset attım yine oldu çözüm

cihazı içinde önemli bilgileriniz ayarlarınız uygulamalarınız var ise itunes ile tam yedekleme yapın

cihazı sıfırlayın sıfırladıktan sonra tekrar kurarken itunes den geri  yükle diyin

düzeliyor. bitti gitti , ha bundan sora hala oluyorsa siminizi 4g yeni küçük sim ile değiştirin yeni degilse hala yapıyorsa o zaman garantiye verin

yedekleme ve sıfırklamadan sora 1 sene hiç donmadı benim tel.

apple da yanlış olmaz kendinize güvenmeyin apple a güvenin hülülogggg apple ın ağacının dalıyık.

PanxeR tarafından 09/May/16 13:55 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@panxer hocam, yanlış bilgi veriosun yeni firmware yüklemeyip varolan yazılımı sifirlarsa gene aynı sorunu yaşayacaktır arkadaş.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 2997 Toplam Mesaj: 27
iphone 6s