İphone Randevu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Merhaba iphone s5 telefonum var dokunmatige normalin üzerinde biraz basinca tık tık içeri girip cıkıyor hissediliyor ekranda oynama var bakırkoy başarıya götürdüm 

online takipte hata bulunamadı demişler oysa ekranda oynama var  çıta da da açılma var  ben telefonu daha almaya gitmedim gidince itiraz etsem tekrar göstersem veya inat etsem servis teknisyeni ile görüşmek istesem göstermek için kabul ederler mi

ben şimdi zorlu dan randevu almaya çalışıyorum alırsam orada  olmaz ise zorlu ya götürsem tamir veya degişim yaparlar mi 3 ay daha garantisi var bitmeden halletsem iyi olur

ne yapabilirim zorlu dan da randevu almak çok zor başka yerden alsam götürsem aynısi gibi tamir veya degişim yaparlar mi.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefonda darbe izi vs varsa büyük ihtimalle değişim olmaz. Randevusuz gitme siklemiyor kimse. Birde yalan söylemeyin yok bataryada vs problem var diye telefona iPad ile bağlanıp test Yapılıyor. Yalancı olduğunuzla kalırsınız. Adamlar bizim milletle iş yapa yapa türk oldular. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdsn
    ahmetdsn's avatar
    Erkek

hacı randevuyla ugraşmana gerek yok sen git durumu anlat zaten alttan 2 vidayı sıkacaklar 5 dk halledip gönderiyorlar 

kasadaki açıklığı atlamışım eger camda büyük bi sıkıntı varsa bekleyenler arasında sana öncelik tanıyıp ilgileniyorlar veya 1-2 saat sonrasına randevu açıyorlar

ahmetdsn tarafından 10/Ağu/15 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

Elbet bir bildiği var bu çocukların, kolay değil yoksa bu yaşta ölmek...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Başarıda arkadaş demişti pil bitiyor dugmeler basmıyor

Geçen gittim zorlu ya siklemediler arkadaşın dedigi gibi randevu alın dediler 

telefonda her iphone gibi darbesi var arka tarafta ama cok degil ben çok daha darbeli bozuk telefonları degiştiklerini duydum arkadaş pil bitiyor dugme basmıyor diye telefonunu yenilemiş 

yani zorluda bu telefonu degişirler mi degişmeseler bile yapmazlarmi bizde telefoncuyuz ama içini açmak istemiyoruz garantiisi var diye yoksa iphone 5s ekrani 100 tl 

zorlu da olmasa akasyada yada turkcell timlerden olur mu hiç degişen yada başına gelen varmı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Değişim olur mu bilmem fakat denemesi bedava. Bu arada değişim cihazına pek heveslenmeyin zira refurbished cihaz oluyor.  

En hızlı apple Store yardımcı olur sana hocam başka servislere bakma. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

apple store nerde varki acaba

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

konu silinebilir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

konu silinebilir

Hallettin mi hocam ? merak ediyoruz

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

iphone s5

Bedenin iphone kullanıyor olabilir ama ruhun samsung diyor :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Evet hallettim akasya avm deki apple den randevu aldım götürdük ekranda oynama var yazilim hatasi batarya sorunu diye aldılar ekran degişecek yazilim düzeltilecek. yazilimsal hata coksa tahmınımce yenisini verecekler bu benim için cok iyi olur.

Not oraya gelen telefonlarda 6 plus felan olanlar vardi yazilim hatasi sebebi ile degişim yaptılar icloud dan hatali yükleme yüzünden bozulan yada hata veren yada açılmayan telefonları da degişim kapsamında Yenisini veriyorlarmiş salı gidecegim eger degişim felan yaparlarsa burada belirtirim sonucu..

ottomanmurat tarafından 22/Ağu/15 19:47 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    ottomanmurat bunu yazdı

iphone s5

Bedenin iphone kullanıyor olabilir ama ruhun samsung diyor :)

ikisini de kullanıyorum ama androidlerdeki açık beni korkuttu 900 milyon telefonu vurmuş

Stagefright dedector ile testlerde görülüyor açıkları bu açıkla telefonu herşeyini ogrenebiliyorlarmiş hackerler..

Toplam Hit: 1993 Toplam Mesaj: 14
iphone 5s randevu.