İphone SE 2 Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Eski SE ile aynı inç sandım 4.7 iphone 8 ile aynı.Home tusu da var klasik sevenler için ideal :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

Eski SE ile aynı inç sandım 4.7 iphone 8 ile aynı.Home tusu da var klasik sevenler için ideal :)

Yalnız home tuşu 7'deki gibi sadece göstermelik. Yani içeri giren fiziksel bir tuş yok. 

Tahminim iPhone 8 zaten satmıyordu Apple onun üretimini durdurup bunu onun yerine koyacak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Çentikli telefonlara bir türlü alısamadım.Apple sitesinde 8 kaldırmış zaten hocam se2 koymuş.

Klasik hoş duruyor:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhone 8 sahiplerine geçmiş olsun o zaman ikinci elde piyasası artık öldü demektir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

ayfon se2 ile ilk defa ayfon almayı düşünüyordum son 1-2 senedir. Sonra baktım gelmeyecek mi note 10 pro düşünmeye başladım. ama şimdi de ayfon se2 geldi.

bilin bakalım ne eksik?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    EmQceR bunu yazdı

4 senedir kullandığım 6s satıp bunu alabilirim en azından bir o kadar daha idare eder diye düşünüyorum. Aslında 6sten hala memnunun fakat son güncellemelerle batarya çok dayanmıyor ve bir de 16 GB 🤦‍♂️

300 liraya hafızayı sıcak havayla söküp yerine 128 GB'lık çip takıyorlar hocam. 100 lirayada yeni batarya taktırırsın 400 liraya cillop gibi olur cihaz. Tabi başka arızası yoksa.

bunu yapan sağlam yer var mı bildiğin? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

SE nin olayı küçük ekran sevenler için yüksek işlemci gücüne sahip telefon yapmak.

son 5 yıldır android tarafında cihazlarda özellik arttıkça ekranda büyüyor teknoloji siteleri bas bas bağırıyor aynı donanımla sadece ekran ve bataryası farklı cihazlar üretin diye

örnek ip6 6plus 6s 6splus 11pro 11pro max

bunu amdroid tarafında bi sony denedi Compact serisi ile ama oda tam yapamadı

işte apple şuan bunu devam ettiriyor

en iyi işlemci iyi bir kamera küçük kasa.

yani tayyip in bi lafı vardı çok şanslıyım Türkiye de mualefet o kadar zayıfki işimi kolaylaştırıyor diye 

apple için de durum öyle

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

iPhone 8 sahiplerine geçmiş olsun o zaman ikinci elde piyasası artık öldü demektir.

zaten sitesinden kaldırdığı anda o cihazın yavaş yavaş elden çıkarılması lazım normalde.

ama hertürlü 8 götürür yıllarca.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

ayfon se2 ile ilk defa ayfon almayı düşünüyordum son 1-2 senedir. Sonra baktım gelmeyecek mi note 10 pro düşünmeye başladım. ama şimdi de ayfon se2 geldi.

bilin bakalım ne eksik?

^^D`

(Her şekilde(vazgeçtim.),)  Yüzde99 (Samsung) Note10 alırım.

RitmFarbRacourci tarafından 16/Nis/20 11:49 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Severek yillarca SE kullanmis biri olarak bu yenisinde gordugum tek handikap dusuk sarj kapasitesi, gerci bu kapasite 8'de de kucuktu. 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 7649 Toplam Mesaj: 67
epıl