İphone Telefona Nasıl Müzik İndirilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

arkadaslar merhaba pcden degilde telefondan nasıl mp3 indiri kendı calma listesine ekliyebiliriz? jb yok telefonumda  androiddeki gibi mp3 indirme programları varmı? nette arastırdım ama saglıklı bir sonuc bulamadım sizlere sormak istedim?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Jailbreak şart. İnsanlar jailbreaktan niye su görmüş kedi gibi kaçıyor anlam veremiyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

film veya müzik indirebilirsin rahatlıkla phone drive indirip satın alacaksın bir kere sonra istersen xvideos dan bile filmi çat diye indirir telefona kayıt eder.

arşivini istediğin zaman baskası ile paylaşabilir veya mail atabilirsin.

bunun dışında hepsi yalan spotify premium ve turkcell müzik ( net paketi yemez ) candır gerisi heycandır derim. 

not : haftaya vaktim olursa bunun ile ilgili döküman hazırlayacağım.

PanxeR tarafından 06/Kas/15 16:30 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

jailbreak candır olmadanda indirebilirsin youtube dailymotin falan nereden istersen iPlay işini görür :)

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

jailbreak candır olmadanda indirebilirsin youtube dailymotin falan nereden istersen iPlay işini görür :)

link varmı ikitane cıkıyorda?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=ir7HfeVrSlU

Jailbreak olmadan iPhone çöptür.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

tam kesin bilgi istiyorsan eğer 

telefonun iphone kaç ?

ve yazılım hangisi ? 

9.0.2 deysen eğer jb yapabilirsin ya da daha alt sürümlerde

eğer 9.1 ya da üzeri isen jb imkanın yok. eğer dediğim versiyonlardaysan jb yapmana yardımcı olur ve youtube dan istediğin müziği ister klip ister müzik olarak indireceğin tweak ler paylaşırım.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

iyi bir jailbreak rehberi yazmak lazım foruma biraz zamanım olsun paylaşacağım.

https://itunes.apple.com/us/app/iplay-free-mp3-video-player/id858041949?mt=8

@metin7

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

sahi, 9.0.2 için jb var mı?

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    AlbayHardal bunu yazdı

sahi, 9.0.2 için jb var mı?

evet var. ben maalesef kaçırdım. 9.0.2 için imzalar kapanmış. geçemiyorum o versiyona. 9.1 için jb bekliyorum 8.4 de kaldım :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

La ne jailbreaki? Bu kadar basit olayları beceremeyip milleti iPhone dan soğutuyorsunuz.

Telefona MP3 ya da herhangi bir formatta dosya indirmek için tavsiyem Documents (ücretsiz) isimli uygulamayı yükleyip onun içine ister itunesdan, ister web/webdav/ftp ister browserdan direkt dosya indirme dahil her şekilde istediğin dosayayı indirip saklayabilir, diğer uygulamalarla açtırtabilir, istersen orada arşivleyebilirsin.

Sadece medya dosyaları için VLC Player tarzı appler de iyidir. Direkt webden search edip indirmek için Musify, Cloud DL, Music D/L gibi çakma appler de var, Soundcloud gibi yerlerden download ediyorlar genelde.

Telefonun kendi müzik çalma uygulamasının içine dosya eklemek istiyorsan bu zahmetli ve riskli bir iş, hiç girme, orayı legal satın aldığın müzikler için kullanmak daha sağlıklı.

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 1450 Toplam Mesaj: 15
iphone müzik indirme