folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder İphone Telefonumu Aractan Sahte Sarj Aleti İle Sarj Etmek Sorun Olurmu?

İphone Telefonumu Aractan Sahte Sarj Aleti İle Sarj Etmek Sorun Olurmu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

ve bu kadar tehlikeye karsı o kadar yuksek fıyatlı telefonu ve arabayıda rıske etmemek lazım isterse sarj bitsin etmiycem artık teşekkürler arkadaslar.

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    org00h bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Sahtesinin zararı nedir ?

Araçlarda kullanılan şarj cihazları aslında birer DC-DC buck çeviricidir. Bu çeviriciler çalışırken anahtarlama ve geri besleme mekanizması ile çalışmaktadır. Bu mekanizma çeşitli entegre devrelerle ya da mikrokontrolcü kullanılarak gerçekleştirilebilir. Ucuz ve/veya uygun olmayan entegre seçimi sebebiyle ya da kontrolcü tasarımındaki eksiklik sebebiyle bu mekanizmalarda meydana gelebilecek bir aksaklık sonucu; şarj cihazınız ve/veya telefonunuz bozulabilir hatta aracınızda yangın riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Anladım hocam, teşekkürler :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

tel 3.000tl araba 30.000 tl . 99tl ye  şarj cihazı almak daha saglikli

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arabanın kendi usb girişi yok mu hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Arabanın kendi usb girişi yok mu hocam ?

yok hocam 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

telefonu aldığımdan beri (2013) orjinal şarj aleti kullanmadım. 

araba,pc,playstation herşeyden şarj ettim. 

telefon hala sağlam yere düşürdüğümden kasada ufak tefek çizikler var ama sahte şarj aletinin etkisi olduğunu sanmıyorum.

evde 4 kişide iphone var. aliexpress'ten tanesi 0.60 cent ten kablo söyliyip dağıtıuyorum bazen kablolar çalışmıyor onları atıyorum.

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

telefonu aldığımdan beri (2013) orjinal şarj aleti kullanmadım. 

araba,pc,playstation herşeyden şarj ettim. 

telefon hala sağlam yere düşürdüğümden kasada ufak tefek çizikler var ama sahte şarj aletinin etkisi olduğunu sanmıyorum.

evde 4 kişide iphone var. aliexpress'ten tanesi 0.60 cent ten kablo söyliyip dağıtıuyorum bazen kablolar çalışmıyor onları atıyorum.

hocam bizim arkadasta HTC var.. dükkanda telefonu pos cihazının kablosu ile şarj ediyor. dediğine göre çok hızlı şarj ediyormus :)) ne zamandan beri bu şekilde kullanıyorsun dedim 1 seneden fazla diyor :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

peki pili bozmuyormu arkadaslar sarj eder benım bu dedıgım cakmada eder 20 dkda 90lara vurduruyor o sıkıntı deıgl ama pılın yapısını bozması önemlı 6sım 2 gun sadece whatsap mail 3g acık gıdıyor onu bozdumu anllamı yok ve bılıyonuz kapalı kasa

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

Adamlar israrla en sagliklisi powerbank dedikce arabadan sarj etmeye takili kalmissin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Kaç milyorluk afyon kullanıyosun hocam fakirlik yapma git al kendine iyisinden :D İlle üzerinde elma olasına gerek yok kaliteli bilindik markalarda bildiğim kadarıyla patlama vs gibi durumlarda zararı karşılıyorlar. Tabi uyumlu modeller arasındakilerden. Senin aletin durumu nedir bilemem.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 2514 Toplam Mesaj: 22
iphone sarj