İphone X 64 GB-Gümüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

2018 de alınmış Kendi adıma eski usul pasaport ile kayıt edilmiştir.Kayıt harç belgesi duruyor.

Çizik darbe yok çalışmayan aksamı yok tertemiz telefon

Pil durumu Yüzde 84

Kutu ve Orjinal şarj aleti vardır.

Fiyat : 4800 tek son fiyat  İzmir içi elden teslim

https://hizliresim.com/1ulSv9

https://hizliresim.com/ONVnC0

https://hizliresim.com/fU79Lg

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk çıktığında pahalı yaa ileride düşerse alırım deyip almadığım için pişman olduğum telefondur.

Apple bu telefonda malzemeden çalmadı elindeki tüm teknolojiyi kullandı. Çelik çerçeve vs. Zaten senesi dolmadan üretimi durdurdu. O yüzden de fiyatı pek düşmedi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İlk çıktığında pahalı yaa ileride düşerse alırım deyip almadığım için pişman olduğum telefondur.

Apple bu telefonda malzemeden çalmadı elindeki tüm teknolojiyi kullandı. Çelik çerçeve vs. Zaten senesi dolmadan üretimi durdurdu. O yüzden de fiyatı pek düşmedi.

Sırf 11 aldım diye satıyorum Hocam zaten yoksa telefondan memnundum aslında Türkiyede İkinci el için insanlara eğitim verseler yeridir telefonu letgoya koydum 3-5 kişi 4 bin olursa gelip alayım hemen yazmış kendi ilanlarına baktım parmak izi çalışmayan İphone8 plus a 4300 para yazmışlar gerçekten küfür edesim geliyor böyle insanlara

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Letgo kitlesi tam kanser kitle. Ölücülerin yanı sıra iki saat alacakmış gibi pazarlık yapıp, cihazın özelliklerini sorup, buluşma yeri ve saatine anlaşıp ertesi günü engelleyen tiplerde bolca var. Amk almayacaksan ne vaktimi çalıyorsun?

Birde cihazı almak için ayağına çağıran tipler var. Dedim satıcı alıcının ayağına gitmez alıcı gelir pezevenk alındı buna. Neymiş ağır konuşmuşum. 

mkyb tarafından 14/Kas/20 15:22 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Memlekette her şey adam sikme üzerine kurulu.Letgo'da öyle.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Letgo kitlesi tam kanser kitle. Ölücülerin yanı sıra iki saat alacakmış gibi pazarlık yapıp, cihazın özelliklerini sorup, buluşma yeri ve saatine anlaşıp ertesi günü engelleyen tiplerde bolca var. Amk almayacaksan ne vaktimi çalıyorsun?

Birde cihazı almak için ayağına çağıran tipler var. Dedim satıcı alıcının ayağına gitmez alıcı gelir pezevenk alındı buna. Neymiş ağır konuşmuşum. 

Şu lafa hastayım birde şu fiyat olursa hemen gelip alabilirim dedimki o fiyata veren olursa bende alayım 10 tane cümleye bak hemen alayım bunu yazanın hemen kendi ilanlarına bakıyorum hep alt satçı yüksek fiyata koymuşlar

ciddi anlamda ülkede ikinci el pazarından insanların eğitim alması ayrıca sıfırından daha ucuz olması gerektiğini anlatmak gerekiyor adam iphone 11 almış 2 ay kullanmış çiziksiz telefon 7200 yazıyor lan salak sıfırı heryerde 7200 7100 e bulunuyor o telefonun birde altına yazmış pazarlık yok :) sövcem günah şimdi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam böyle gerizekalılar için ben telefondan not defterine her şeyi tek tek yazıp ekran görüntüsü alıp ilan fotoğraflarına ekliyorum. Yoksa bu mallar açıklama kısmını asla okumuyor. İlla gözlerine sokman lazım. 

Birde çok soru soranlarla fazla muhatap olmamak gerek. Alıcı adam bir kaç soru sorar sonrasında anlaşır. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hanima 256gb iphone x almıştım ilk çıktığında. 5800liraya almışım vatandan. Geçen yil kendime 11400e note10plus almistim. Note10plus'in sıfırı 7000tl su an, iphone x'in ikinci eli 6000in üzerinde.

İphone x çok iyi telefondur. Nette iphone 12 pro ile karsilastirmasini izledim.Iphone12 almaktan vazgeçtim. 

Hayırlı satışlar, 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

fiyatta tbt güzelliği olmaz mı :) 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Hanima 256gb iphone x almıştım ilk çıktığında. 5800liraya almışım vatandan. Geçen yil kendime 11400e note10plus almistim. Note10plus'in sıfırı 7000tl su an, iphone x'in ikinci eli 6000in üzerinde.

İphone x çok iyi telefondur. Nette iphone 12 pro ile karsilastirmasini izledim.Iphone12 almaktan vazgeçtim. 

Hayırlı satışlar, 

Note 10'lar yine iyi sattıda Note 20'ler Samsung'un elinde kaldı. O kadar kötü satış oranları var ki Samsung üretimi bile azaltmaya gitti.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-dusuk-talep-nedeniyle-galaxy-note-20-uretimini-azaltti--146360419

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

fiyatta tbt güzelliği olmaz mı :) 

50 daha almam Hocam :)

Toplam Hit: 3547 Toplam Mesaj: 20
iphone iphone