İphone'dan Sonra Başka Telefon Kullanamayan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

iphone degil ama ipod kullandiktan sonra baska muzik dinleme film izleme cihazi kullanamadim bende.

orn; creative aldim kullanamadim, sony mp3 calar denedim hosuma gitmedi

ipod a geri dondum.

sebep ?

dusunuyorum, aliskanlik ipod un kendine has bi havasi var cihaz kendini hissettiriyor benimsetiyor

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

iphone degil ama ipod kullandiktan sonra baska muzik dinleme film izleme cihazi kullanamadim bende.

ipod a geri dondum.

sebep ?

dusunuyorum, aliskanlik ipod un kendine has bi havasi var cihaz kendini hissettiriyor benimsetiyor

steve jobs hakkında 2 biyografi okudum.İpod'un geliştirme maceraları falan ...

Abi adamlar resmen basitlik üstüne, tasarım üstüne kasmış.

Adam diyor ki, eğer bir özellik için 3 hamleden fazlasına ihtiyaç duyuluyorsa silin.

Ki stewve jobs sırf scroll-bar ları mac os ta istediği gibi olmadı diye 6 ay mühendisleri kastıran adam.6 ay sonunda tam istediği gibi oldu deyipd evam ediyor.

ipodda baya kasmış.Hatta şöyle diyim, iphone, ipad hikaye.MAclerde müziği cdye yazmayı akıl edemedik.Geç kaldık.Yetişmemiz gerekiyordu müzik piyasasına ondan daha iyi düşünüp, geleceği görmemiz lazımdı diyor.

Gördüm, baktım, inceledim ama kullanmadım.Kullananlar harika alet diyor.Basit ve harika diyor sadece..

ipod gerçekten etkileyici bi alet.sony walkman rekorunu geçmesi için heycanla bekliyorum.350 milyondan fazla satacak ipod.

ocak 2011 rakamları 304 milyon.1 sene geçti aradan.Senelik yaklaşık 6-7 milyon ipod satılıyor.Fakat bu sene kasma olabilir (malum insanlar steve jobs öldü diye ürünleri alır)

Bu sene yada önümüzdeki sene rekor kırılabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

nokia ve ms işbirliği bence iyi oldu sen kötü demişsin ama adamlar akıllıca bi hamle yaptılar bence

nokianın satış grafiklerini bir düşünsenize ms bundan daha iyi yayamazdı zaten win mobil'i

orta segmentte ve üst sınıf(fiyat açısından) smart phone üretilerse ms mobile'ın pazar payı artar diye düşünüyorum

şu an bildiğim kadarıyla nokia 1 samsung 2. sırada

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ilk mesajı okurken ekliyidim dedim.

Mantıken Iphone 6 çıkması gerek 5 değil, yeni cihaz apple ın 6. telefonu olacak çünki.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

underzero bunu yazdı:

ipod a geri dondum.

sebep ?

abi bana ver ben kullanırım :D

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ben galaxy tablet almayı dusunuyorum su sıralar 3g lı olanlarından apple cok guzel cıkıs yakaladı ama 3g ıle 4s arasında hıc bı fark yok 

bana yok kamerası su kadar arttı vs vs demeyın ekstra bı ozellık kazanmadı 

androidin pazar payı cok daha yuksek durumlara cıkacaktır

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

hocam en basit bir örnek olarak kendimi söyleyebilirim.
    etrafımda "marka takıntılı" tabiriyle değerlendirebiliceğim cok insan var hepsi apple dıye tutturan tıpler ama bense android yandaşıyım hat safada (:
    ama iphone ve ipod 4 gibi şeylerin o ekranlarına dokundugun anda ki hassasiyet yok mu insan ister istemez tereddütte kalıyo , ama genede performans için Samsung ;)

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    streetw1se bunu yazdı:

kullanamıyorum.alışmışım herşeyi sade ve basit. örneğin; bi arkadaşda galaxy s var android en son sürüm var. resimli mesaj atmıs biri. acıyorum mesajı tıklıyorum üstüne görüntü acılmmıyor.farklı kaydediyorum oyle acabiliyorum.android henüz oturmus bir işletim sistemi değil.

androidciler olarak böyle bir sorunumuz yok. mms mesajı direk görüntüleyebillyoruz. başka birşeyden dolayı öyle olmuştur. normalde böyle bir sorun yok.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    Quetzalcoatl bunu yazdı:

şuan piyasada en kullanışlı ve stabil çalışan sistem windows phone 7.5 tir. daha sonra ios gelir. android karmaşadır. basit kullanıcıya hitap etmez. linux tabanlı olması zaten bunu gerektiriyor alın geliştirin diyor adamlar. fakat biz geliştirebilen insanlar değiliz sadece tüketiriz. 

beyler bu yazıyının tam tersini düşünürseniz daha doğru olur :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iphone zengin isi :) batarya bile serviste degisiyo tabi fiyatida kol gibi servisin

Toplam Hit: 5017 Toplam Mesaj: 50