folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Ipod Nano 4. Nesil 8 GB Satma İhtimalim Var! (Acil)

Ipod Nano 4. Nesil 8 GB Satma İhtimalim Var! (Acil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

Arkadaslar cok sevmeme rağmen su sıralar paraya cok ihtiyacım var. Benim icin maddi degerinin yanında manevi degerinin olmasına rağmen IPOD umu satabilirim. Belirttigim gibi 4. nesil 8 gb nano. Ben 400-450 TL civarı dusunuyorum. Eger almak isteyenler olursa şu 2 gün içinde görüşelim, çünkü ona gore 2 gün içinde acil satmam gerebilir. Ama kimseyi umutlandırmamayayım bastan,eger para bulabilirsem satmam cünkü gercekten istemiyorum. İsteyenler ya konu altına yazsın ya da pm le bana ulassın konusalım, gercekten acil.. :(

http://www.hepsiburada.com/ipod-nano-4.-nesil-8gb-mp3mp4-player-mb598zoa/productDetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd52364

buradan urunun ozelliklerine bakabilirsiniz. Ben daha 2 ay gibi bi suredir kullanıyorum ve temizimdir.

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

PAZARLIGA ACIK TABİ AMA..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

oha ben 650 ye aldım zaten...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

tbt'da gecen gun birisi 150 tl'na satiyordu hatta tbt'dan baska bir murid satin aldi ve konuya tesekkur etmisti. mavi renkli ipod 4 nesil 8gb

duzenleme:
    http://www.tahribat.com/Forum-Apple-Ipod-Nano-8gb-150tl-100829/

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

çok istiyosun ki ona gidip 650 lira vereceğine cowon d2 alırdın üstüne 150 liran artardı.

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

nickneyime bunu yazdı:
    -----------------------------

çok istiyosun ki ona gidip 650 lira vereceğine cowon d2 alırdın üstüne 150 liran artardı.

ben almadım bana hediyeydi, alındıgı zamanki degeri de buydu, ve diyorum ki o yuzden manevi degeri var.. Ustelik üslubunu hic beğenmedim, boyle son gunlerde herkes her konuya anasına sövülmüş gibi mesaj yazma derdinde zaten, hiç ugraşamam.. Millet dertliyse ben onlardan dertliyim şu 1 hafta içinde yapmam gerekenleri bi bilsen ya da yasadıklarımıi neyse bosver.. hiç kalabalık yapma en iyisi---  işte bende uslubumu bozup boyle mi yazayım bunu mu istiyosunuz? Ama konu sapmasın, benim icin gerçekten aciliyeti olan bi durum...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Hiç kusura bakmada gönülsüz zikişten piç doğarmışmış. niyetim yokda değeri çokta emin değilimde...falan filan..NE zaman satacağına karar verirsen o zaman koyarsın.Tabi bu fiyata satabilmen için birkaç yıl beklemen gerekir o ayrı

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

400-450 arası fiyatı okuyana kadar güzel güzel okuyodum heralde 150-200 falandır bakayım şuna diye ama bu fiyata kimse almaz hocam haberin olsun.sıfırının fiyatı zaten

http://kocaer.me
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

o6u2 bunu yazdı:

400-450 arası fiyatı okuyana kadar güzel güzel okuyodum heralde 150-200 falandır bakayım şuna diye ama bu fiyata kimse almaz hocam haberin olsun.sıfırının fiyatı zaten

hocam bende 0 ın fiyatına direk intten baktım 650 ydi, bana alındıgında da boleydi bisey deyismemis deyip direk yazdım bende.. :( ama o zaman satmamak en iyisi ya, zaten 150-200 benimde isimi gormicek, saol soyledigin icin..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Hiç kusura bakmada gönülsüz zikişten piç doğarmışmış. niyetim yokda değeri çokta emin değilimde...falan filan..NE zaman satacağına karar verirsen o zaman koyarsın.Tabi bu fiyata satabilmen için birkaç yıl beklemen gerekir o ayrı

ah sinegi sıkıp anlam cıkaranlar!!! Bide yazmak icin yazmasanız, hocam ne alaka yaa, kel alaka resmen..

Toplam Hit: 3219 Toplam Mesaj: 13