İpucu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

windows 7 god mode özelliği : 

Türkçe çevirisiyle “Tanrı Kipi” denetim masasındakinden çok daha fazla Windows 7 ayarını bir araya getiriyor. Kısaca hepsini! God Mode’u etkinleştirmek için Windows 7’de bir klasör oluşturuyorsunuz. Daha sonra ise klasörün ismini aynen şu şekilde değiştirmeniz gerekiyor:

GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

İşte karşınızda bilgisayarınızın tüm seçenek ve ayarları! 

asdasd

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

PoLLBuLL bunu yazdı:
    -----------------------------

burnunuz yarı-tıkalıysa ve açmak istiyorsanız burnunuza tuzlu su çekin.

karınca,sinek ısırığı olan yerler kaşınıyorsa bir peçeteyi tuzlu suya bastırıp yara üzerinde biraz tutun.

normal şınavı çok fazla yapmanın bir anlamı yok, onun yerine eller birbirine yakın-normal-uzak olacak şekilde 3 farklı stilde yapmak daha yararlı olur.

ya hocam tuzlu su sakat olmasın küçükken midem bulandığı bi gün kusamıyordum

dediler suya tuzu doldur iç hafiften zaten direk kusarsın la doldurdum tuzu içtim hafiften (küfür) sonra öyle bi fena oldum kiii kusamıyorumda.. (küfüüüür) o gün

kusamadım bin pişman oldum ağzımın burnumun şekli kaydı falan bi daha tööbe  :L

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

sezeruludag bunu yazdı:

Windows 7 kullanıpta IE 9 kullanlar için çok güzel bir özellik var :)

Hotmail e-posta servisini kullanan müridler için IE kullanıyorlarsa Görev çubuğunda sabit web sayfaları yapılabiliyor ve hersite için olabiliyor.

Tahribat.com için yaptım

TBT-İcon

ieyi sevmiyorum pek.. ama çok şekil duruyoor inDesignte hep açık yanda :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

pc ile ilgili bildiklerim yazılmış biraz sağlık ile ilgili ipuçları vereyim

-İsal: bi çay kaşığı kadar Türk kahvesini su ile mama kıvamına getirip yiyiniz.Farkı görüceksiniz direk kesiyor :D

-Sinüzit: Şiddetli baş ağrıları başlamadan önce yapılması uygundur (kafanızı aşağı doğru eğdinizde ağrı yapan dönemde) bir çay kaşığı tuz, bir çay kaşığı ekmek sodasını, bir su bardağına(ılık olması tercihlidir) karıştırınız. Ardından şırınga ile burnunuza verin verirken suyuda çekin burnunuz ile o anda yanınızda bol bol peçete bulundurun(verdikten sonra sümkürmek için) ufak bir kovada olabilir çıkan suyu boşaltmak için. 4-5 şırınga çektiğinizde o annınızda biriken tüm pislikler çıkacak görüp şok olucaksınız , boşalmış gibi bi rahatlama olacak :D 2-3 gün arka arkaya yaptığınızda bir kış sizi idare eder. Bunların dışında soğuk havalarda annınızı sıcak tutun atkısız beresiz çıkmayın dışarı :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

siemens a55 ve a52 de tuş kilitliyken 08 e bas yes e bas acili arıyo.

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Gıda 

Çayı porselen demlik ve kömür ateşinde pişirmek eşssiz bir tad veriyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

Up/çizik

(süper konu)

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

1.İpucu

Uzun zamandır kullandığım bir hizmet, Gmail'i  MSN messenger ve hotmail olarak kullanmak.

Öncelikle adresmize gidelim ;  Tıklıyoruz

Kaydol penceremiz geliyor, burada E-Posta Adresi:  yazan kısmımıza hotmail olarak kullanmak istediğimiz  @Gmail'imizi yazıyoruz.

Ardından yeni bir parola oluşturduktan sonra ( bu gmail'inizin şifresi değildir ) Devam'a tıklıyoruz.

Gelen pencere onaylamanızı istiyor ****@gmail.com Bu kutucuğada yanda onaylamak istediğimiz mail'i yazın işlemi bitiriyoruz.

Son olarak Gmail'inize gidip Windows Live ID'nizi Doğrulayın.

Sonuç ;

E-posta adresiniz doğrulandı

Windows Live ID'niz olarak kullandığınız e-posta adresini başarıyla doğruladınız: *****@gmail.com

İşlem bitmiştir.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

alldebrid gibi 2 günde bir işe yaramayan premium üyelik almaktan sıkıldığım siteler için kullandığım bir yöntemi anlatayım

öncelikle 2 günde bir farklı kullanıcı adı önemli değil illaki bulunuyor ama e-mailler öyle değil yenisini açmak insanı sinir edebiliyor onun için bir adet gmail hesabı alıyoruz örnek olarak : tahribattbt@gmail.com bundan sorna üye olurken tahribat.tbt@gmail.com t.ahribatbt@gmail.com gibi bir çok adresiniz olmuş oluyor ve istediğiniz gibi araya nokta koyarak yazın her zaman tahribattbt@gmail.com geliyor mesjlar

I am Jack's inflamed sense of rejection
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

opera da

mouseun sağına basılı tutup soluna basarsan geri

sola basılı tutup sağa basarsan ileri

sağ basılı tutup tekerleği çevirirsende sekmeler arası güzel bir geçiş yapabilirsin 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 7710 Toplam Mesaj: 58