Irak'tan PC Getirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Müridler hepinize iyi akşamlar bir konuda fikrinizi alacagim. Mühendislik öğrencisiyim kendime pc bakıyorum bu sırada da bir tanıdığım Irağa gidecek ona notebook getirtmeyi düşünüyorum. Ülkeye geldiğinde ne gibi sorunlarla karşılaşırım bu konuda bilgisi olan varmı? Veya mesela Macbook getirsem en az sorun onda mı olur genel durum nasıldır bilgisi olan paylaşabilir mi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Güzel soru. Telefonlar da imei bilmem ne sorunu var tamam ama acaba laptop larda durum ne. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

yaşayacağın tek sorunun klavye olacağını düşünüyorum. arapça falan olabilir bilmiyorum :)

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Amına koyayım o kadar düştük mü ya?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

yaşayacağın tek sorunun klavye olacağını düşünüyorum. arapça falan olabilir bilmiyorum :)

golabal klavyelerde var ya latin alfabesi kullanmayan ülkelerde

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

daha ucuzsa eğer (bilmiyorum tamamen tahmin üzerine) bunu yurtdışından getirmek düşmek mi? neyi eleştirdiğini tam anlayamadım

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

daha ucuzsa eğer (bilmiyorum tamamen tahmin üzerine) bunu yurtdışından getirmek düşmek mi? neyi eleştirdiğini tam anlayamadım

Bro seni eleştiemiyorum hepimizi eleştiriyorum.Affola.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

Şahsına değil hocam,ülke olarak söyledi bence arkadaş hani Irak dağınık biz şaha kalkmıştık 2023'te dünyayı ele geçirecektik ya o anlamda dedi bence.

_ICEMAN_
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    hallederi_55 bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

Şahsına değil hocam,ülke olarak söyledi bence arkadaş hani Irak dağınık biz şaha kalkmıştık 2023'te dünyayı ele geçirecektik ya o anlamda dedi bence.

şahsıma değildir zaten konuyu açan ben değilim :) ama biraz konuyu açan arkadaş gibi yazdım cünkü anlam veremedim mesaja. şuan ben de anladım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Düştük

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Önemli olan fiyat. Klavye her türlü halledilir. Sticker yapıştırırsın tuşlara ama garantisi olmayacak bir cihaz. Fiyatının değmesi lazım. 

Fiyatınıda yazarsan iyi olur. Bizde bilgi sahibi oluruz. Macbook olması şart değil

osmaman tarafından 05/Nis/19 23:23 tarihinde düzenlenmiştir

İmza mı? O da ne demek?
Toplam Hit: 4540 Toplam Mesaj: 37
notebook notebook macbook air