folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İran, PKK"Lı Yöneticiyi İdam Etti

İran, PKK"Lı Yöneticiyi İdam Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek

Astırmazlar. Ahmed niye astı diyeceksiniz.Adam meydan okudu.Siz dedi bu PKK ibnelerini besliyorsunuz ama ben sikerim!Burası benim toprağım dedi.

Ama biz yapamayız.Çünkü dışa bağımlıyız.3-5 yıldır değil.50 yıldır!..

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazrail
    kazrail's avatar
    Erkek
    Niye astılar derseniz hukuk sitemiyle(şeriatte Adam öldürmek aynı fiilin karşılığıyla çezalandırılır hele organize olmussa Ayakları bile kesilir ama malum İran insaflı çıkmış:)alakalı birşey ama niye böyle Çok konuşuluyor yada videoları dağıtıldı derseniz İranın yüzyıllardır süren kendini kabul ettirme davasından kaynaklandığı kesin bilindiği üzere iran şia ve İslam dunyasının tek şii meshebe kanunen bağlı ülkesi Hatırlarsanız şah ismail mevzularını veya YAvuzun doğu sefer lerini aslında mevzu cok acık Siz yapamadınız sıra bizde biz olalım islam dünyasının lideri diyor kanımca(ben müslüman değilimki veya zaten atesistim amk. gibi yorumlar yapmayın heralde devletler arası birşeyden bahsediyoruz burda)Ve mesela Bende bile Artık iran senpatisi almış başını gidiyor Hele Ahmedine Jad tam baba adam gerçi bu ğünlerde ABDye zıplayan herkes öyele mesela hugo cavez gibi....

Ey üç yüz seneden sonraki yüksek asrın arkasında gizlenmiş ve sâkitâne Nurun sözünü dinleyen ve bir nazar-ı hafî-i gaybî ile bizi temâşâ eden Said’ler, Hamza’lar, Ömer’ler, Osman’lar, Tâhir’ler, Yûsuf’lar, Ahmed’ler ve sâireler! Sizlere hitap ediyorum. Başlarınızı kaldırınız, ‘Sadakte’ deyiniz. Ve böyle demek sizlere borç olsun! (...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    helal olsun iranı zaten çok seviyorum ya adam amerikayı süründürüyor işte bizde niye terör bitmiyor diyoruz :)

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    yeri geldimi burda çoğu kişi irana çatır çatır sövüo lafım onlara irandan başka dostumuz varmıymış bi baksınlar

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Affedersiniz ama iran ın da ahmedinejat da taa aq. Kış geldi yine her seneki şantajı yapıyolar. Gazı yine tamamen kestiler

http://www.ntvmsnbc.com/news/431882.asp 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:
    -----------------------------

Affedersiniz ama iran ın da ahmedinejat da taa aq. Kış geldi yine her seneki şantajı yapıyolar. Gazı yine tamamen kestiler

boruların buz tutmasındandır ileri ki günlerde açılır....

okuduğum bi habere göre;

İran çin seddine benzer pkk nın kolu olan Pjaka karşı kendilerine göre İRAN SEDDİ yapıyorlarmış....4KM uzunluğunda ve 5 metre yüksekliğinde...

WALLACEs demişsinki irandan başka dostumuz varmıydı diye ....islam adına evt ama

yıllardır pkk besleyenlerden biriside irandır hacım. abd pkk ile işbirliği içinde olduğu için pkkyı düşman gözüyle bakıyor artık iran.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:
    gkhn759 bunu yazdı:

boruların buz tutmasındandır ileri ki günlerde açılır....

okuduğum bi habere göre;

İran çin seddine benzer pkk nın kolu olan Pjaka karşı kendilerine göre İRAN SEDDİ yapıyorlarmış....4KM uzunluğunda ve 5 metre yüksekliğinde...

evet onu bende okudum eski bi haber o inşaata başladılar diye biliyorum, tv dede inşaat halini gösteriyordu.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:

bu sözlerini iranlılara ve ahmedi ye söylesek sana nederler ?

negüzel işte ülkemize mesaj veriyorlar dışa bağımlı olmayın bi sıkımlık canınız var iş bir vanaya bakıyor kestinmi bııırrrrrr.

yapın nükleer santralinizi hatta zenginleştirin diyorlar.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    Sk8er bunu yazdı:

hayır bence serbest bırakılsın

http://www.aposerbestbirakilsin.com/

girin neden dediğimi anlarsınız...

Okudum o yazıyı. Yanlış bi yazı o.. 

Sen hiç kaval çaldın mı?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    İrandan başka dostumuz varmıymışmış =)
    rejimini Türkiyeye aşılamak için elinden geleni yapan hangi ülke?pkk saldırılarında hangi ülkenin subayları pkklılarla omuz omuza çarpışmış?iran pkknın kamplarını eskiden görmezden gelmiş mi?gelmiş.
    şimdi ucu kendi gtlerine değdiği için asarlar tabi.
Toplam Hit: 4658 Toplam Mesaj: 21