Irc Server

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Eskiden tahribatın bir irc kanalı vardı.

İyidir kötüdür yorum yapmıyorum. Yalnızca farkında oldugum birşey varsa, Türkiyede hackerların bir arada bulunduğu bilgi paylaştığı bir platformun eksikliğidir.

Antisec, Anonops, Lulz, Steel, Unkn0wn, Ryan...

Yıllardır bu amcaların irc kanallarında birşeyler öğrendim birşeyler paylaştık eğlendik.

Cc şifreleri, banka panelleri, rootlanan hostlar, vpnler, neler neler.

Ancak Türkiyede neden böle birşey yok ?

Benim ile aynı fikirde olan, eğlence amaçlı hack yapan, bu işi bilen ve bu bilgisini hobi olarak eğlenmek için kullanan benim gibi başkalarıda varsa, yavaştan bir irc serveri oluşturalım derim.

Ne dersiniz ?

Eğer buradan benim gibi 15-20 kişi çıkarsa ben inanıyorum ki, gerçekten keyifli securitychat yapabileceğimiz bir ortam doğar.

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hacı türkiyede irc bitti şuan en güvenli iletişim olduğu için yabancılar kullanıyor çünkü sunucu senin bağlantı senin istediğin gibi ip kısıtlama maskeleme yapabiliyorsun ama türkiyede özellikle facebook popüler olduktan sonra tamamen öldü irc. Harbiden güzel zamanlardı irc zamanları tahribat irc sunucusu baya bi olaylıydı güzeldi güzel zamanlar da oldu özellikle ir2 çok büyük emek harcadı sunucu için tahribot olsun diğer servicesler olsun herşey güzel ayarlanmıştı ama pek kimse takılmadı yalan oldu açıkcası bi zaman sonra hani bakıyorsun bi kaç senin gibi heyecanlı arkadaş hadi irc kuralım diyolar kuruluyor ama en fazla 10 bilemedin 15 kişi giriyor bi boka yaramıyor. Msn grupda kaç kişi var ki irc sunucusuna millet takılsın bi de bunu düşün. 

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Suanda anonops, antisec irc sunucularında muhabbet ortamım var, darknet'te var biraz ortam çok güzel zamanlar geçiriyoruz.

Ben sadece merak ettim, bu işi hobi olarak yapan eğlenmek isteyenler var mı diye?

"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:
    -----------------------------

Eskiden tahribatın bir irc kanalı vardı.

İyidir kötüdür yorum yapmıyorum. Yalnızca farkında oldugum birşey varsa, Türkiyede hackerların bir arada bulunduğu bilgi paylaştığı bir platformun eksikliğidir.

Antisec, Anonops, Lulz, Steel, Unkn0wn, Ryan...

Yıllardır bu amcaların irc kanallarında birşeyler öğrendim birşeyler paylaştık eğlendik.

Cc şifreleri, banka panelleri, rootlanan hostlar, vpnler, neler neler.

Ancak Türkiyede neden böle birşey yok ?

Benim ile aynı fikirde olan, eğlence amaçlı hack yapan, bu işi bilen ve bu bilgisini hobi olarak eğlenmek için kullanan benim gibi başkalarıda varsa, yavaştan bir irc serveri oluşturalım derim.

Ne dersiniz ?

Eğer buradan benim gibi 15-20 kişi çıkarsa ben inanıyorum ki, gerçekten keyifli securitychat yapabileceğimiz bir ortam doğar.

ben varım.

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

burda toplasan yüz kişi undernete daha login olmasını bilmiyor yada nickserv gibi serviceslere kendisini tanıtmasını bile beceremez idda ediyorum toplasan yüz kişi çıkmaz bile o yüzden sanmıyorum öyle şeyleri yapan birilerini burda olmasını (2005den önce üye olanlar haric)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

tahribat resmi msn grubuna alalım sizi buyurun..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

zaten gidip kiddieleri irca toplamak gibi bir amacım yok, bu işi bilen buradan 10 kişi çıksa, eminim ki başkalarıda başka platformlardan katılır.

"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    burda toplasan yüz kişi undernete daha login olmasını bilmiyor yada nickserv gibi serviceslere kendisini tanıtmasını bile beceremez idda ediyorum toplasan yüz kişi çıkmaz bile o yüzden sanmıyorum öyle şeyleri yapan birilerini burda olmasını (2005den önce üye olanlar haric)
    under net derken hidden webmi diyorsun? oyleyse ben biliyorum. ve 2011de uye oldum. @alsancak ayni sey degil.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aLsanCaK bunu yazdı:

tahribat resmi msn grubuna alalım sizi buyurun..

/

'                      TariKat-ûl Tahribat:

Çevrimiçi 16 kişi /Toplam  488 kişi

üye sayısına bak çevirimiçi sayısına bak üstüne bi de tahribat üye sayısına bak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eredanne bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:
    under net derken hidden webmi diyorsun? oyleyse ben biliyorum. ve 2011de uye oldum. @alsancak ayni sey degil.

daha underneti bilmiyor adam ne hidden webi ya :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    Eredanne bunu yazdı:
    -----------------------------KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------daha underneti bilmiyor adam ne hidden webi ya :)
    evet bilmiyorum ogretmek istermiydin?

Toplam Hit: 4270 Toplam Mesaj: 31