Irc"Deki Kanal Şifreleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELL_FIRE
    HELL_FIRE's avatar
    Erkek
    merhaba irc"de nick yada kanal şifreleri kırılabilir mı mu mümkün mü? bu konuda bilgileri olanlarlın yardımına ihtiyacım var yoksa neden yapılamıyor ? yada neden kimse yapmıyor _ helppp meeeee

rene: Hoca adam akıllı yazsana başlığını sorunu!!

we will rock you www.thechoosen.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi_KuRSuN
    Asi_KuRSuN's avatar
    Erkek
    o dertten bende de war bulursan bana msj aT

Asi_KuRSuN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetali
    mehmetali's avatar
    Erkek
    HELL_FIRE bunu yazdı:
    -----------------------------
    merhaba irc"de nick yada kanal şifreleri kırılabilir mı mu mümkün mü? bu konuda bilgileri olanlarlın yardımına ihtiyacım var yoksa neden yapılamıyor ? yada neden kimse yapmıyor _ helppp meeeee
    -----------------------------

mucx
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    entelsofi
    entelsofi's avatar
    Erkek
    yardım eden olursa çok makbule geçecek acele
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Dostlar Piyasada Bu Kırma İşini Yapan TEk Script VAr benim bildiğim O da Kalibre Script (benim script :) ahuhaha)

Download İçin Program Arşivi com a girin Ordan Kalibre diye aratın çekin.
    Kullanımı Kısaca Şööle Zurna NEtte İşe yAramaz çünkü ard arda işe yaramaz ama mynette şahsen ben denedim nick şifresi kırdım bir tane wordlist hazırlıyın biraz sabırla olur.

Çekil,Önümden Çekil...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sert-unsuz
    sert-unsuz's avatar
    Erkek
    arkadasım bak simdi..sana anlatsalar bile sen onu yapamassın..tabiki öle bişe var..biraz arastırman çalışman lazım..şimdi sana biri gelip şöyle şöyle yap dese sen sunları sorarsın: bu ne? o ne?...o yusden arastır çalış biraz ter akıt:)...ama abicim boşverin bu mirc olaylari
    ni ya ..nabcaksiniz olm..girin chat e geyik muhabbet yapin cıkın:) ala ala ya :)) :P

bliss
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    wordlistler ve sifre tureten yazilimlar var lakin ise yarayipta kanal ve nick sifresi elde edeni gormedim henuz.

farkli bir yol izleyip; mirc"in fserve ozelliginden yararlanarak karsi tarafa sizmayi deyebilirsin

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KoKaReC
    KoKaReC's avatar
    Erkek
    olmmm ne yapacan el alemin şifresini kırıpta sen bana 24 saat cloneli stirp sole

selams
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murti
    murti's avatar
    Erkek
    s.a yaw gençlik yo0k yok hiç bir zaman ha size tavsiyem bu derlerya ircda şifre kıran proğram falan filan hiçbiiri afedersiniz bi boka yaramas niemi hepsi mirci en eski versiyonlarında ve eski windows sürümlerinde çalışıyordu yenilerde bi işe yaramıyor ha şimdide kırılmıcak die bişi yok araştırın örenin exel de kombinasyon oluşturma olayı hakkında..şu an en iyi teknik o ha solim bilende solemiyor belki siz öğrenirsiniz.kolay gele..

Dünyaya bir manyak lazımdı.Tanrı Murti'yi yarattı.this is new shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GenC_HaCKeR
    GenC_HaCKeR's avatar
    Erkek
    HELL_FIRE : Demişki

arkadaşım once sunu soyleyeyim bunun için ne program ne script var... yanılgıya dusme bu noktada sana programı var diyip makinene trojan sokarlar bunu yapabilmen için tamamen mantığan guvenmen lazım... kendin bişeyler uretmen lazım benden bu kadar...

Bigi paylaştıkça artarmıs ben bu lafı diyenin teee .... paylaştıkça azıtılıyor GenC_HaCKeR yok öldü!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL
    ReaL's avatar
    Erkek
    Ben Bu zamanal kadar 1 kisi gördüm zurna nete takilio ser verio sır vermio kanal nick alayini 5 dk icinde alio gercekten bilgili bir arkadas ama bilgiyi paylasmio.. baba holy su ise el atsa manyak olur yapsa yapsa o kurtarir bizi bu dertten ölecez chat köselerinde.. yoksa

söyle kullanimi kolay sekil birsey olsa hergün 100 kisi down eder allahima..
    bende cok arastiriorum bu konuyu ama söle ele gelir birsey bulamadim bulan varsa hemen forum acsin..

0,1d0,2i0,3L0,4L0,5e0,6r0,7d0,8e0,9S0,10i0,11n0,12!0,13!0,14!0,15.
Toplam Hit: 3661 Toplam Mesaj: 28