Irc.Tahribat.Com Açıldı....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insomniac
    insomniac's avatar
    Erkek
    aytek hoca ya ben cok iyim bu konuda mesela bak. irc ye girer girmez /j sex yazarım feci dalarım alemlere. Eğer @ircop (robocop gibi) olursam yengelerimiz bacılarımızı rahatsız eden lavukları hemen banlarım. Bizzat yakınen ben ilgilenirim. böyle yani. yeah baby

www.necroshine.com SEX SLEEP EAT DRINK AND DREAM [KING CRIMSON]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeNGaVeR
    CeNGaVeR's avatar
    Erkek
    abicim bu sınava chanserv nickserv memoserv dışında başka bir bilgi istenecekmi

k.i.b
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mayki
    Mayki's avatar
    Erkek
    CeNGaVeR bunu yazdı:
    -----------------------------
    abicim bu sınava chanserv nickserv memoserv dışında başka bir bilgi istenecekmi
    -----------------------------
    Kanalda Operator olmak için sadece chanserv nickserv memoserv

fakat IRcOp & Admin lik için baya bişiler mesala levels ayarları mod lar işte operserv komutları ve diğer tüm services ler hakkında olacak zaten IRcop & Admin alımı yapılmadan 3-5 gün önceden sizlere haber verilecektir..

saygılar sevgiler hörmetler

The turth is somewhere over there
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    abüü büyüksün sen :) bişi demiyorum :)

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mayki
    Mayki's avatar
    Erkek
    sen daya büyüksün :))
    ------------------------------------------------
    şöyle birşey düşündüm sizlerede danışmak istedim IRc ortamımıza devamlı takılan kişilere BNC açmayı düşünüyorum sizce bu nasıL olur? konu hakkındaki görüşlerinizi bekliom arkadaşlar

sevgiler saygılar hörmetler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JerusaLem
    JerusaLem's avatar
    Savaş Madalyası Developer Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hade hayırlı olsun vayana millete bana voice yazmayan top olsun :PpP

ey ulu TÜRK öğün, eşin yoktur altında göğün..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    İrc takılan arkadaslara bnc acmak gusel bişi aama bence sole yapsak daha iyiolur serwer icin calısan yani amlelık yapn ben weya ayda su bu gibi kısılere bnc acmak iyi olur orengin bnm online uresm 08 den 24 00 yada 02 00 kadar onun arasında sabha kadar bişi yok 6 7 saat o saatlerde zaten bişi olmas :P yada bişi yasmazlar o kısıyı armazlar onun yerine tahribat mensubu we serwer e takılan arkadaslar calısan we hastada 1 yada 2 takılan we tahribat uyesi we mensubu olan kıslere yada ihtiyac duyaln kısılere acılsa iyi olur

we arkadaslar pls az da olsa sizden yardım beklıyoruz İrc.tahribat.Com dostlarını kanklarını arkadaslarını abileriniz ablalarınızı cagırsanızy ada dawet ederseniz sevinirim.

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freeman_tr
    Freeman_tr's avatar
    Erkek

Selam gençlik;

Yahu admin falan alırken haber vereceksiniz de kanallarada op alırken de haber verecekmisiniz.Kanallar sanırım hala daha adminlerin elinde böyle bir sınav falan yapılacaksa forumdan duyurun bizlerinde haberi olsun.Boş boş irc'de gezinene kadar muhabbetlerden belki bir seyler kaparız.

Hadi sağlıcakla kalın.

Ne Mutlu Türküm Diyene!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mayki
    Mayki's avatar
    Erkek
    yeap No_MeRCy bnc olayını ikimiz hallederis senle konuşup nede olsa büyüksün :))

Freeman_tr : Yaptığımız toplantı sonucunda şu anda Admin IRcOp & oP alımı durduruldu server a giren user sayısına göre bu konu hakkında forumda ve Serverda ki Global Kanallarımızdan sizlere haberler vereceğiz...

saygılar sevgiler hörmetler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iBaS
    iBaS's avatar
    Erkek
    hayırlı olsun geldik cvp yazan yok selamlara neyse gelcem adminlik operlik vay be yarıdma gerke olursa söleyin

iBaS
Toplam Hit: 15731 Toplam Mesaj: 35