folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Irkçılar Köln"De Buluşuyor !

Irkçılar Köln"De Buluşuyor !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    Almanya’nın Köln kentinde, ırkçı ve aşırı sağcı gruplar “İslam Karşıtı Konferans” için buluşacaklar.
    Gruplar Köln’deki cami yapımını da protesto edecek. Şehirde çatışmaları önlemek için 3 bin polis görev yapıyor.

Aşırı sağcı ve ırkçı gruplar, “İslam Karşıtı Konferansa” katılmak üzere Almanya’nın Köln şehrinde buluşuyor. Pro-Köln adlı aşırı sağcı grubun öncülüğünde düzenlenen konferans bugün başlıyor. 20 Eylül’e kadar sürecek konferans ile Müslümanların toplumda sözde artan etkinliklerinin protesto edilmesi hedefleniyor. Yarın ise, aşırı sağcı gruplar kentte inşaası süren camiiyi protesto etmek için gösteri düzenleyecek.

Sivil toplum örgütleri, Sosyal Demokrat Parti ve Alman Sendikalar Birliği ise aşırı sağcıların toplantısına, başka gösteriler düzenleyerek karşılık vermeye hazırlanıyor. Müslüman dernekleri de, kentte caminin yapılacağı meydanda gösteri düzenleyecek.

Alman güvenlik güçleri ise tedirgin. Olası çatışmaları önlemek için şehirde 3 bin polis görevlendirildi.

Avrupa’da aşırı sağ denince akla gelen ilk isimler olan Fransız Jean-Marie Le Pen ve Avusturyalı Christian Strache ise konferansa katılmayacaklarını duyurdu.
    ----------------------------------------------------------
    Burada dünya üzerinde İslamın ve Türk kültürünün yayılmasını rahatlıkla görebiliriz. Hayırlı olsun!
    Bu arada şu nazilere çok kıl olmaya başladım ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Noldu yoksa benimsediğin Türk ırkçılığı mubah da, onların ki değil mi?

Irkçılığı veya onları savunduğum için değil, senin böyle bir alıntı yapmış olmandan dolayı bunu yazdım.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    :D güzel okumadın sanırım türk kültürü yazıyor :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ne diyon ya?

Ben senin o başarısız yorumundaki ''Türk kültürü'' kelime grubu ile ilgili bir şey yazmadım ki.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    Funky_Punky bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne diyon ya?

Ben senin o başarısız yorumundaki ''Türk kültürü'' kelime grubu ile ilgili bir şey yazmadım ki.

yav kardeşim sen ırk diyon ben kültür diyom birşey mi aldın ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ülkemizdeki hristiyanlar kiliseler yaptırıp yayılmaya çalışsalar karşı çıkmaz mıyız? amına bile koyarız. 

Ne farkı var? Adamlar da kendi dinlerini korumaya çalışıyolar işte 

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DEVSIRME bunu yazdı:
    Funky_Punky bunu yazdı:

Ne diyon ya?

yav kardeşim sen ırk diyon ben kültür diyom birşey mi aldın ?

Oğuz Kaan'da öyle derdi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

Ülkemizdeki hristiyanlar kiliseler yaptırıp yayılmaya çalışsalar karşı çıkmaz mıyız? amına bile koyarız. 

ülkemizde bir çok kilise var zaten.ayrıca hristiyanlar gayette yayılıyorlar misyonerlik faaliyetleriyle.
    bir kaç fevri hareket dışında, asla kitle harekatı olmadı bunlara karşı.ve olmayacakta.çünkü biz asla ve asla ırkçı bir millet değiliz.belkide en güzel özelliğimiz.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Oğuz Kaan diye biri hiç bi zaman olmamıştır ki..sadece bi destandır..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

aynı yolun yolcusu değil misiniz.niye kızıyorsunuz adamlara?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    fatihack bunu yazdı:
    Kreston bunu yazdı:

ülkemizde bir çok kilise var zaten.ayrıca hristiyanlar gayette yayılıyorlar misyonerlik faaliyetleriyle.
    bir kaç fevri hareket dışında, asla kitle harekatı olmadı bunlara karşı.ve olmayacakta.çünkü biz asla ve asla ırkçı bir millet değiliz.belkide en güzel özelliğimiz.

Irkçı bir millet değil miyiz? Kendi içimizde bile kürt-türk diye ayrım yapıyoruz. Hrant dink öldürüldüğünde adamın katiliyle fotoğraf çektiriyoruz. Ermenistan maçını bi savaşı izler gibi izliyoruz. Nerde yaşıyosun sen birader?

Zimbabwe
Toplam Hit: 4621 Toplam Mesaj: 30