folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder İş Arayan Yazılımcı Arkadaşlar - Huawei De İş İmkanı

İş Arayan Yazılımcı Arkadaşlar - Huawei De İş İmkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

3-4 tane arkadasim var orda calisan, ArGe departmanlari fena degil diger kisimlar icin pek birsey soyleyemem. Yurtdisina cok cikiyorlar egitim uygulama vs icin.

Bir de cinli tayfadan cok yazilimcilari var adamlarin yemek kulturu de farkli onlara uygun cikarilan yemekler yuzunden bina kokuyor diye illallah etmisti bi arkadas :)

Maas konusu da piyasanin bir tik ustu gibi.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

zeybek hocam andrei nin bildiği gördüğü birşey hakkında bilgi vermesi gayet normaldir. 

kendim de teknoloji işinde çalışmama rağmen sana şunu diyebilirim çalışanların %50 sinin ürünler hakkında bilgisi yok bilgiye ihtiyacı da yok satış yapsın yeter.

çoğu çalışan bir yere kapak attıktan sonra kendini geliştirmeyi bırakıyor , bazı firmalar ellerinden geldiğince eğitim verme geliştirme derdinde ancak çok az kişi gerçekten heves ederek kendini ilerletebiliyor.

iş arayan arkadaşlar için gayet güzel tbt de iş ilanlarının paylaşılması kadar o iş hakkında bilgi paylaşmakta iyi birşey. 

Yani boşa tartışmaya girmeye gerek yok atışmanız gereksiz babanızın olmayan firma için.

İşyerinde telekomun fiber hattını kullanıyoruz. Organize Sanayi Bölgesi. Telekomun kendi switchi var sistem odamda. Modemler bridge modda firewall a bağlı. Geçen internet kesildi aradım ttnet i. Bir kadın çıktı durumu anlattım. Kadın biraz bekletti ve dediği cümle aynen şu "Efendim modeminizin üzerindeki DSL ışığı yanıyor mu". Başladım sıfırdan hanımefendi bu dsl değil fiber geliyor modemde dsl ışığı yok. Modem ip almıyor dedim. "Efendim modeminizin markası tılgın olarak görünüyor. Biz bu modeme destek veremiyoruz. Tılgının destek hattı numarasını paylaşayım orayla irtibata geçmeniz lazım modeminizin yeniden kurulması lazım" dedi. Sonrasını hatırlamıyorum. Tek hatırladığım bilgili bir üstüne aktar demiştim. Bayağı saydıktan sonra aktardı. Bir adam çıktı ve onada özetle ilk cümlelerde söylediğim bilgileri aktardım. Adam modeme sözde bir güncelleme attı herşey düzeldi :). Yani her işyerinde büyükte olsa küçükte olsa işini iyi bilenide var bilmeyenide var. Boşa şeyapmamak lazım.

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

Bu adamlar türkiyede gsm şirketi kuracaklar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Geliştirme amaçlıysa cv paylaşabilirim, e.e mühendisi olarak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Konu güncelliğini koruyor

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 2720 Toplam Mesaj: 16
huawei