folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İş Ayakkabılarını Kışlık Olarak Giymek

İş Ayakkabılarını Kışlık Olarak Giymek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Yüce dövletimiz sağolsun yıllarca şunlardan giydim. Uzun ömürlü fiyat performans ürünürüdür.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Tavsiye etmem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Last Data Bender
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Erkek

bu çok hoşuma gitti ama pahalı

http://www.ydsshop.com/?urun-83-moraine-gtx

ayak kokusu yapmayan bildiginiz güzel bi marka varmı başka biraz daha ucuzundan 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

olm parasızlıktan kafayı yemişiz iş ayakkabısı 5 kg daha ağır giyilir mi lan o önünde kompozit var 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

üsütmez demir kisminin yanlari delikli olanlarindan almalisin, hem yazlik hem kislik olur, kisin üsütmez belki delikli oldugu icin yagmurlu havalarda yurursen su alabilir ama sadece isyerinde giyersen süper.. yazinda cok sicak yapmaz, ayaklarin kokmaz kapali olanlara nazaran daha iyi.. 

edit.. söyle birsey http://www.nmworkwear.de/images/product_images/popup_images/179_0_otter_sicherheitsschuhe_98405_559.jpg

CaNNi tarafından 29/Eyl/15 23:55 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kim demiş ucundaki demir ayağını üşütür diye ?

yazlık olanıda kışlık olanıda üşütmez kışın. istersen gece gündüz buzda yürü.

o değilde bu iş ayakkabıları hayatımı kurtarmıştı avea zamanında. 

mekap ayakkabımın üstüne 120 kiloluk jeneretör düşmüştü. yemin ederim ayağımda o iş ayakkabısı olmasaydı şu an belki çalışamıyor olacaktım. ayak parmaklarıda öyle kolay iyileşmiyormuş mk. belki ömür boyu sakat kalacaktım.

adamlar jeneretörün altına ayak diye vida kaynak etmişler. yarım metreden tam ayağımın ucuna düştü. ayakkabının üstü delindi ama ayağıma hiçbirşey olmadı.normal ayakkabı olsaydı ziki tutmuştum.

iş güvenliği nekadar faydalı birşeymiş lan.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam bence birşekilde paraya kıyıp pahalı filan demeden al.

2008 yılında bulgaristan'a üni okumaya giderken goretex bot almıştım. Halen daha giyiyorum karda kışta. Canavar gibiler. Ayakkabı kesinlikle su, kar filan geçirmiyor. Paçalarımdan kar filan girmediği sürece bir damla ıslanmaz ayağın. O zamanın parasıyla 240tl vermiştim ama yine aynı fiyatlarda satılıyorlar denk geldiklerim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

ben iş yerinde şunun cırtcırtlı yapışkanlı olan modelini kullanıyordum çok rahat hermevsim sıcak belki inanmazsın normalde giydiğim ayakkabımdan rahattı sıklıkla ayağımda unutup eve/çarşı ya vs onunla gittiğim oluyordu  :D

http://www.ydsshop.com/?urun-204-ul-220-s1

çok fazla karda selde kalacak bi durumun yoksa kullan bence ucundaki demiri bikaç gün sonra farketmezsin bile 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Hocam burun desteklerine bi bak. İki tipi var onların. Biri çelik burun biride kompozit burunlular. Kompozitler hafiftir demir değildir üşütmez. Alırken bakarsan suda yağda kaymayanları var. Elektriği yalıtırlar :) 4-5 senesir bende bunlardan giyiyorum. Yds, lotto ve yeşil kundura olmak üzere 3 çift var bendede :)

Toplam Hit: 1608 Toplam Mesaj: 26
bot ayakkabı koçtaş kışlık ayakkabı