folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder İş Bankası Kredi Kartı Bilgileri Hacklenmiş

İş Bankası Kredi Kartı Bilgileri Hacklenmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Az önce aradılar kartınızı kullanmaya kapatacaz yeni kart göndereceğiz dediler niye dedim, bilgileriniz çalınmış olabilir dedi kim dedim nereden çalmış dedim, bir alış veriş sitesinin veri tabanı hacklenmiş isim vermediler süreç devam ediyor diye, bence dikkatli olun arkadaşlar benim iş bankası kartını kullandığım online alış veriş yaptığım ve kayırlı olan 2 yer var birisi n11 diğeri gittigidiyor,

Mod not. Konu yerlerine dikkat edelim.

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

kredi kartı kaydetmiyorum, kafam rahat.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek
    streetw1se bunu yazdı

kredi kartı kaydetmiyorum, kafam rahat.

Zannedersin. Bazı gerizekalı sistem yöneticileri kullanıcı istemesede kayıt yapıyor. (örn: bir ara türk telekom)

En iyisi sanal kart.

PcK0 tarafından 23/May/17 10:34 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece bi imza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

geçen kartımı mail order a kapattım lazım olunca açtırırım :D

iş bankasında sızındı olduğunu 2 yıldır yazıyorum ama dinleyen yok eski banka çalışanları sızdırdı bilgileri hep sakalımız yokki amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

iş bankasında sızındı olduğunu 2 yıldır yazıyorum ama dinleyen yok eski banka çalışanları sızdırdı bilgileri hep sakalımız yokki amk

Sarımsak sür ya da az daha bekle ergenliğe girersen de çıkar sakal tabi köselik yoksa,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

sanal kart sanal kart sanal kart

--

enpara kullanıyorsanız üşenmeyin; işlem yapmadan önce mobil şubeden limiti arttırın işiniz bitince azaltın.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

geçen gün bonus flas uygulamasını kurcalarken kart kapatma seçeneği vardı kapat mk dedim aradan 3-5 gün geçti a101'e gittim kasiyer kartı taktı uğraşıyo uğraşıyo işlem başarız diyor hatlarımızda sorun var beyfendi falan diyor sonra diğer kasaya geçti tam o sırada aklıma geldi uygulamaya girip açtım işlem onaylandı . aynı şekilde bunu açmadan alışveriş yapmayı deneyince bildirim geliyor faydalı bişey 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Adeleksin dedigi gibi bonus flas cok guzel bircok ozellik mevcut bende gecen gun ayni uygulamadan internetten alisverise kapattim mail order yapacagim zaman acip kapıyorum tekrar

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

sanal kart sanal kart sanal kart

--

enpara kullanıyorsanız üşenmeyin; işlem yapmadan önce mobil şubeden limiti arttırın işiniz bitince azaltın.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Sanal kartı kullanabilirsiniz.  Diger bir secenekse iş cep üzerinden kartinizi anında internet alışverişine açıp kapatabilirsiniz.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

ya Allah aşkına eski bir iş bankası çalışanı olarak konuşuyorum seninle de tanışıyoruz görüşüyoruz iş yapıyoruz falan ona da eyvallah da,

'Eski banka çalışanları bilgileri Sızdırdı' gibi bir ithamda bulunmak bu kadar kolay mı? Hem bu dünyada hem ahirette bunun açıklamasını nasıl yapacaksın? 

Bir sürü bildiğim olay var para çalan, çalınmasına yardım eden değişik şekillerde kredi çıkartan vs. vs. iş bankasından örnek verebileceğim isim isim söyleyebileceğim de 'kredi kartı bilgileri sızdırıldı' demek nasıl bir şeydir :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
Toplam Hit: 19733 Toplam Mesaj: 21
hack işbankası