İş Fikirlerinizi Bekliyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

bilgisayarlı çorap makinası al,motifi çiz(ama nike adidas felan yapma bence) bas bas sat, 1 liraya satılan çorapların maliyeti herşeydahil 35 kuruş felan ama onlardan yapma şöyle maliyeti 2 3 liralıklardan yap :D

Uğraşırım dersen hayvan al ; golden,ingiliz kısatüylüsü kedi,papağan, bunları çiftleştir sat.

Al satçılıkta teknolojik aletler güzel, çinden kab or kap getirt 5 tl mi ne 10 tlden burda sat

Flash bellek al ucuza sat:D

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

telefonculuktan anlıyosanız o işten devam edin.

arkadaşım telefoncu dükkanına parfüm koyup satarım dedi istanbul gibi yerde parfümler elinde kaldı. :-)

hem de semtin merkezi bi yerinde dükkanı :-)

teknik servisçiliğe falan yönelin.

youtube'da ıphone tamiri var mesela anlatımına kadar hem de :-)

telefonculuk üzerine geliştirin kendinizi yani.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    la 200 bin dolarlık evimi yapam üstüne? metresim mi olmak istiyon anlamadım...

Araban var mi? İsin var mi? Ne kadar maas aliyosun ?

Yada bos ver elektrik alamadım :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı

seni kapatır hor kullanırdım da profil fotona, neşet babaya saygım sonsuz :) yoksa binerdim üstüne vururdum kırbacı

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı
    HannibALgan bunu yazdı

seni kapatır hor kullanırdım da profil fotona, neşet babaya saygım sonsuz :) yoksa binerdim üstüne vururdum kırbacı

Benden ihtiyarsın diye biliyorum o yüzden cevap vermiyorum ama bilesin ki abi senin profil fotonda fena değil :)))

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum,

evet 3000 tl az bi para ama bu parayı da kolay kazanmadık yani kredi çektik parayı çevirdik vs öyle kazandık bu parayı sıfırdan. Şimdi istiyorum ki parayı çoğaltayım biraz. Gelen fikirlerden aklıma yatan sadece takı toka işi (zaten başka düzgün fikir veren olmamış :))  ) , birde hayvan işi vardı benim kendi köpeğim var zaten golden retriever 2 yaşında. Ortaklığı bitir diyenler olmuş :D can ciğer kardeşimdir aramızda sıkıntı çıkmaz :)

Hepinize tekrardan teşekkür ediyorum parlak fikir verecek olanların fikirlerini bekliyorum hala

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

yaz geliyor artık. pazarda tişört gömlek sat..

olmadı iç çamaşırı sat.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam kazanacağın bir iş bulursan bana pm den yaz. Ben de yapayım. Her ay 3000 in üzerinde gelirim var. 

Hocam bedavaya bulacağın bir fikirden başarıyı yakalamak büyük kumardır. Elindeki para miktarı çok az. En azından 10.000 tl kadar olsaydı birşeyler bulabilirdik...

3000 tl ile ofis malzemelerini bile çok zor alırsın. 1 masa, 3 sandalye, 1 bilgisayar, yazıcı, perde alacaksın. Her ay muhasebeye 200 tl kadar vereceksin. Şirket kurulum masrafı olacak. Ltd-Şti açarsan ortalama 3-4 bin tl ye açılıyor. Ofise koyacağın tabelanın bile vergisi var. Her 3 ayda bir gelir vergisi var... Tahmin edemeyeceğin şeyler çıkar..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Hocam kazanacağın bir iş bulursan bana pm den yaz. Ben de yapayım. Her ay 3000 in üzerinde gelirim var. 

Hocam bedavaya bulacağın bir fikirden başarıyı yakalamak büyük kumardır. Elindeki para miktarı çok az. En azından 10.000 tl kadar olsaydı birşeyler bulabilirdik...

3000 tl ile ofis malzemelerini bile çok zor alırsın. 1 masa, 3 sandalye, 1 bilgisayar, yazıcı, perde alacaksın. Her ay muhasebeye 200 tl kadar vereceksin. Şirket kurulum masrafı olacak. Ltd-Şti açarsan ortalama 3-4 bin tl ye açılıyor. Ofise koyacağın tabelanın bile vergisi var. Her 3 ayda bir gelir vergisi var... Tahmin edemeyeceğin şeyler çıkar..

Biliyorum hocam araştırdım hepsini :) sahibinden.com da ofis malzemeleri 1500 tl civarı komple ofis malzemeleri bilgisayar zaten bende var, bi perdeyi düşünmemiştim :)) şahıs firması olarak açmayı düşünüyorum açıkcası o yüzden ltd-şti deki 3000-4000 tl masraf olmayacak ve şahıs firması olduğu için muhasebe parasıda 50 tl felan olacak yani. Olmadı tanıdıklar var baksınlar biraz bi kaç ay :)) 10.000 tl olsa zaten elimde gözüm kapalı açacam ofisi :)

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

1500 ünü al ayrıl ortaklıktan kar gelmez, ortaklık iyi bişi olsaydı karı ortak kullanılırdı.

katılıyorum

işe gelince takı işine gir

ne satarsan sat,   kadınlara sat

saça saça harcıyorlar çünkü bundan iyi müşteri olamaz

aynen abi ne yaparsan yap bayan için yap daima kazanırsın takı bujiteri kaçak parfüm kadınlar için olan herşeyi değerlendirebilirsin ayrıca bknz. www.koniks.com sitesinide incele düşer bişeyler

Toplam Hit: 1937 Toplam Mesaj: 22