folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İş Görüşmesine Gidecekler Okusun

İş Görüşmesine Gidecekler Okusun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konu hoşunuza gitti sanırım. CV'yi yüklesem mi la

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

ılk defa ıs gorusmesıne gıttın sanırım kımseye artı katacak bı yazı degıl 

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    -----------------------------

Evet bazen bazı durumlarda bu tip öne çıkmalar işe yarayabilir fakat çoğu zamanda senin yerinde olmak isteyen kaç kişi var biliyormusun diyip s*ktiri çekerler bunuda bilmek lazım.

kasılmamak lazım doğru. Ama atar yapmanında mantığı yok :|

aynen mesela benim babam olsaydı elemanların yerinde.2.cümleden sonra hadi git yoluna derdi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Proxykaspersky bunu yazdı:

stux bunu yazdı:
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:

Evet bazen bazı durumlarda bu tip öne çıkmalar işe yarayabilir fakat çoğu zamanda senin yerinde olmak isteyen kaç kişi var biliyormusun diyip s*ktiri çekerler bunuda bilmek lazım.

4s kuralının burada nasıl süper bir biçimde işlediğini incelemiş olduk :)

4s nedir tam olarak

ya seve seve, ya s.. s..

ayrıca kimse kusura bakmasın da, bu sekil bir tavırla yapacagınız is görüsmelerinin %90'ı hüsranla sonuclanır Türkiye'de.

gaza gelip atar yapmayın yani.

he söyle bir sey olabilir mesela, zaten bir yerde calısacagınız garantidir veya ona yakındır, sansınızı denemek icin biraz daha büyük oynarsınız baska firmalarda, gittiginizde de bu arkadas gibi daha kesin konusursunuz, adam sizi siktirlese de fazla bir sey kaybetmemis olursunuz.

yani ihtiyacınız varken ilk defa bir is görüsmesine gidecekseniz hic denemeyin bile.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı:

Proxykaspersky bunu yazdı:

stux bunu yazdı:
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:

4s kuralının burada nasıl süper bir biçimde işlediğini incelemiş olduk :)

4s nedir tam olarak

ya seve seve, ya s.. s..

http://pastebin.com/BgUbL5gB#
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bazı patron böyle kamil koç tribindeyken bazısı abi tribindedir. Yani kimine bu özgüven numaralıyla sempatik gelirsin, kimine ezilip büzülmeyle. Şans olmuş biraz bu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

rahat olan her zaman kazanır lakin karşında yerini hazmedememiş bir egoist olsaydı oradan kowulma pozisyonuna gelirdin 

çok fazla mülakat tecrübesi olmayanlar lütfen bu yazıyı örnek almasın keza gireceğiniz warsa da giremeyebilrsiniz çünkü birçok firma düşünen değil sadece koyun gibi çalışan , sorgulamayan çalışan ister

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

bazı patron böyle kamil koç tribindeyken bazısı abi tribindedir. Yani kimine bu özgüven numaralıyla sempatik gelirsin, kimine ezilip büzülmeyle. Şans olmuş biraz bu.

Bu zamana kadar 13 iş değiştirdim, hepsinde de görüşmem böyle geçti. Her seferinde işe girdim ama farklı sebepten işten çıktım. Sıkıntı yok

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexelebek
    alexelebek's avatar
    Erkek

Onemli olan yaptigin meslegi layikiyla yapmak, bilgi rahatligi getirir, eger bilgi yoksa ozguvende yoktur...

Another day another death another sorrow another breath...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hayırlısı olsun hacı. sevindim adına. pazar günü gelirsen bunun geyiğinide çeviririz :) bende şuan çalıştığım yer girerken benzeri durum yaşadım.(sen biliyosun neresi olduğunu.) enstantane yaparık güzel olur :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 2965 Toplam Mesaj: 25