folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder [İş İlanı] - Yakitofisi.Com Destek Elemanı

[İş İlanı] - Yakitofisi.Com Destek Elemanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

selamlar,

yakitofisi.com üzerinde bahsedilen ürünü kullanan müşterilere destek vermek üzere çalışacak bir destek elemanına ihtiyacımız var.

özetle,

• evden çalışacak.

• telefonla ya da e-posta yolu ile insanların uygulama ile alakalı problemlerini çözecek.

önemli noktalar,

• ortalama günde 4-5 arama ya da mesaj gelir. yani çok fazla boş vaktiniz olacak.

• iyi iletişim kurabiliyor olmanız gerekli, karşıdaki kişi genelde hem teknik olarak yetersiz hem de derdini düzgün anlatmayı beceremeyen birisi olacak, eğer sizin de iletişiminiz zayıfsa farklı iki dil konuşan iki adam gibi olursunuz.
    • kısa süreli bir iş olarak görmeyin, sistemi anlayıp yardımcı olabilir hale gelmeniz belki 2 ayı bulacak. 3 4 ayda çıkarsanız boşa zaman kaybetmiş olurum.
    • insanlar, akıldışı ve mükerrer sorular soracak, buna sinirlenmeden katlanabileceğinize emin olmalısınız. normal bir insan için çok basit bir özellik sanıyorum ancak mesela ben dayanamıyorum.

ssk olacak ancak maaş yüksek ihtimalle asgari ücret.

takip eden linkten tam ilana ulaşabilir ve başvurabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/1WP0jhT_Naz2IRP1c18D-ilW7dMwq3i044A0-ynHaXe4

nessaj tarafından 22/Nis/21 11:58 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

bir arkadaşıma yönlendirdim, başvuruyu tamamlayınca bilgi veriyor olurum hocam.

Allah Türktür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

İş güzelmiş 4 - 5 arama ne ki TT zamanı 2 saat içerisinde 50 arama yapıyorduk :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

eğitim mi vereceksiniz öncesinde ürün hakkında sistem hakkında hocam.
    yeni özellik testi revize etmesi vs 

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    nessaj bunu yazdı

selamlar,

yakitofisi.com üzerinde bahsedilen ürünü kullanan müşterilere destek vermek üzere çalışacak bir destek elemanına ihtiyacımız var.

özetle,

• evden çalışacak.

• telefonla ya da e-posta yolu ile insanların uygulama ile alakalı problemlerini çözecek.

önemli noktalar,

• ortalama günde 4-5 arama ya da mesaj gelir. yani çok fazla boş vaktiniz olacak.

• iyi iletişim kurabiliyor olmanız gerekli, karşıdaki kişi genelde hem teknik olarak yetersiz hem de derdini düzgün anlatmayı beceremeyen birisi olacak, eğer sizin de iletişiminiz zayıfsa farklı iki dil konuşan iki adam gibi olursunuz.
    • kısa süreli bir iş olarak görmeyin, sistemi anlayıp yardımcı olabilir hale gelmeniz belki 2 ayı bulacak. 3 4 ayda çıkarsanız boşa zaman kaybetmiş olurum.
    • insanlar, akıldışı ve mükerrer sorular soracak, buna sinirlenmeden katlanabileceğinize emin olmalısınız. normal bir insan için çok basit bir özellik sanıyorum ancak mesela ben dayanamıyorum.

ssk olacak ancak maaş yüksek ihtimalle asgari ücret.

takip eden linkten tam ilana ulaşabilir ve başvurabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/1WP0jhT_Naz2IRP1c18D-ilW7dMwq3i044A0-ynHaXe4

Ben yaparım. Gelecek sene Mayıs ayına kadar bu işi yaparım. Daha önce çağrı merkezinde çalıştım. Zaten evden çıktığım da yok. 

Edit: Form dolduruldu.  

Pikacu tarafından 22/Nis/21 13:55 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı

eğitim mi vereceksiniz öncesinde ürün hakkında sistem hakkında hocam.
    yeni özellik testi revize etmesi vs 

tabii ki eğitim vereceğim. bir süre destek görüşmelerini telekonferans yoluyla beraber yapıyor oluruz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Güzel iş. İş arayan bir arkadaşı yönlendirdim

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

doldurdum formu 

SaviorAngel tarafından 22/Nis/21 21:23 tarihinde düzenlenmiştir

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

selamlar,

formu dolduranlara kısa bir mülakat formu gönderdim, iş ile hala daha ilgilenen arkadaşların formu doldurmasını, form ulaşmayan arkadaşların bana yazmasını rica ederim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

hocam hayırlı işler. iş ilanınızı abime bildirdim. başvuru yapacak.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    nessaj bunu yazdı

selamlar,

formu dolduranlara kısa bir mülakat formu gönderdim, iş ile hala daha ilgilenen arkadaşların formu doldurmasını, form ulaşmayan arkadaşların bana yazmasını rica ederim.

formu doldurdum hocam

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
Toplam Hit: 2007 Toplam Mesaj: 12
iş ilanı