folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder İş Kurdum Araç Konusunda Yardım.

İş Kurdum Araç Konusunda Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

İş kurdum!

Abi en sevdiğim cümle =) Umarım bol bereketli , hayırlı kazançların olur hocam.  Bende yardımcı olmaya hazırım, içerik konusunda özellikle. Belki lazım olurum =)

Bol şanslar.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samoki
    samoki's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun hocam

H100 candır :/

Jilet artık yok kardeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocam hedef ilk önce biraz sermaye, şu anda çalıştığım ve daha önceki çalıştığım yerlerdeki tecrübelerimle asıl hedefim ihracat, şöyle ki ortadoğu da bulgaristan kiev gibi yerlerde önemli bağlantılarım var ve pazar da var az çok ihracat bilgim de var. malzemeleri fazlasıyla ucuza yaptırabiliyorum. ama öncelikle yurt içinde biraz perakende ile para kazanmak ve reklam yapmak. satışın %90 ı reklam diye düşünüyorum. biraz para biriktirdikten sonra ilk işim güzel kullanışlı bir internet sitesi ve online katalog oluşturmak olacak 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    samoki bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam

vallaha bakıyorum hocam. çok sanayi göstermesin bize yeter :) 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    samoki bunu yazdı

Hayırlı olsun hocam

vallaha bakıyorum hocam. çok sanayi göstermesin bize yeter :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Eğer işi çakallığa sürmeyecek ve de o tür araçları bilen dürüst bir usta bulabiliyorsan bu işi çok rahat çözersin yoksa uğraşırsın gibi.. Malum ülkedeki bütün arabalar emsalsiz, en kötüsü ise çıtır hasarlı olarak geçiyor.

hocam bildiğimiz bi ustamız yok tabi ama aracı aldığım gibi hangi araç olursa olsun bi bakıma sokarım arabayı. sonuç olarak ticaret her türlü risk var işin içinde 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

konu Dışı;

ama,Nokta'yı ne güzel kullanmışsın öyle. ^^` fevkâlâde.

SaNaL_AjaN bunu yazdı

Öncelikle hayırlı olsun hocam.Teknoloji ile girişimciliği berabet götürmek güzel.Starex çok yakıyor diye biliyorum...Aslında aklıma başlangıç için J9 minübüs geliyor ,onlar ama eşekten hallice.Ama bildiğim kadarı ile çok sorun çıkartan arabalar değil.Onun haricinde diğer arabalardan h100 ü iyi diyebiliyorum.O tipte Mazda'yı hiç kimse tavsiye etmiyor aklında olsun hocam 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Rızkınız bol hocam. İlham verici bir başarı bence. Devamı gelir inşallah.

H100 modelini çok duyuyorum. Bildiğim kadarıyla kolay satılan ve parçası kolay bulunan bir model. 

Ekstra merakım eşinin üzerine kurarken kosgeb vs kullandın mı hocam?

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Rızkınız bol hocam. İlham verici bir başarı bence. Devamı gelir inşallah.

H100 modelini çok duyuyorum. Bildiğim kadarıyla kolay satılan ve parçası kolay bulunan bir model. 

Ekstra merakım eşinin üzerine kurarken kosgeb vs kullandın mı hocam?

Hocam Kosgeb kovalıyorum. ama asıl oradaki eşimin üzerine şirket kurma sebebim şuydu ben şirketi aslında mart 2020 de kurdum. eşim o dönem çalışmıyordu. kadına destek bilmem nesinden 1 sene bağkur devletten oldu. tabi hanımda sonrasında sgk lı işe başladı bağkur ile ilgili sorunda kalmadı. neyse tabi pandemi patlayınca 2020 ağustos a kadar neredeyse hiçbir hareket yapamadım. ne fotoğraf çekimi ne bişey hiç bir türlü hareket edemedim. sonrasında tak etti bi gazla ve hırsla başladım. kendi aracımla taşı taşı bi yere kadar. araba ufak herşey sığmıyor emanet arabalar falan buraya kadar getirdim. yani şöyle ki muhasebeci ücreti instagram sahibinden ve let go reklamlarını tahakkuk damga vergisini ödeyebilecek kıvama geldim. hatta bu ay pos cihazı aldım. 3 taksit yapabiliyorum :D baya işimi gördü o pos cihazı bankaların oranları da çok absürt değil. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı uğurlu olsun :) bol kazançlar.

straexten uzak durma direkt olarak kaç :D

h100 transit işini görür.

ne kadar büyük malzeme taşıyosun bilmiyorum da L200 tarzı pikap işini görürse hoş araçlardır :D

Toplam Hit: 5980 Toplam Mesaj: 49
tavsiye şirket mobilya araç