İşe Girdim(Gold)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Not : Azimle Çalışanı Şevkle Xikerler haberin olsun .

hayırlısı

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

hayırlı olsun

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam :) teknik servis diyince ilk stajım aklıma gelmişti.. oranın gözde elemanı baya havalıdır ve genelde çekirdekten yetişmedir (bilmiyorum şimdi nasıl) ama çok yanlış bildikleri şeyler oluyordu.. gold acaba seni bi eğitime falan sokacak mı.. vardır bunların bi standartları.. 

bildiğim kadarıyla teknik servis elemanlarına çok maaş verilmiyor,o yüzden sana tavsiyem bir süre çalıştıktan sonra farklı bi alana geç hocam.. bazı arkadaşların gittiği devlet destekli özel ücretsiz kurslar var. onların kurslarına gidip network üzerine sertifika alırsan büyük firmalara girme şansın var.. eski üyelerden bir arkadaş, dediğim kursu bitirip koç grubuna işe girdi :) 

başarılar dilerim iş hayatında

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

hayırlı olsun :) iş arayana iş var. ilk işiniz için iş beğenmemezlik yapmayınız :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

hayırlı olsun :) iş arayana iş var. ilk işiniz için iş beğenmemezlik yapmayınız :)

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Azimli siçan duvarı deler.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayırlı olsun çok iyi etmişsin kardeşim bnm gibi 22 yaşına gelipte ünüversite 1de olacana git goldda çalış sürünmezsin en azından

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    kiokhan bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

hayırlı olsun hocam

ben teknosaya eski müdürü araya sokarak iş başvurusu yaptım 10 gunu geçti hala aramadılar neden ?

müdüre sordum bekle dedi çatlayacam neredeyse

EyvAllah hocam sağolasın.

Teknosa sıkıntı yaaaa. Gittim bi gün başvuru yapmaya Laptopların başında duran bi abiyle ufak bi sohbet ettik. Hiç bulaşma dedi adam... :S Başvurmadan geri geldim eve gelince de Online Başvuruları kaldırdım...

Hocam o yavşak adama soraydın ya NEDEN KENDİN ÇALIŞIP , BANA BAŞVURMA diyorsun? diye ...

Amk Böyle Adamlara tav oluyorum , iş arıyorum ıhtıyacım var , çalıstıgın ısin duzgun guzel bırsey oldugunu dusunuyorum , bana uygun oldugunu dusunuyorum , yapabılecegımı dusunuyorum , çalısıyorsun dıye ADAM yerıne koyup sana danısıyorum , GİRME diyorsun. Amk neden bunu dıyor?
    Kendısı kötü yola düşmüş sende düşme dıye mı? :D Neden kendısı para kazanmıyor da sen de kazanamazsın dıye mı?

Allahaskına bı adam gıbı acıklama yapsaydı sorsaydın da !!!

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Şartlar neler mı hocam GOLD da?

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam