folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşe Giriş İçin Sağlık Raporu Yardım

İşe Giriş İçin Sağlık Raporu Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Müridler işe girerken sağlık raporu istediler. Aile hekimine sordum artık onlar vermiyormuş devlet hastanesine git dediler. Bana en yakın maltepe devlet hastanesi. Şimdi bu raporu alırken para vs isteniyor mu? Özelden almak daha mı kolay olur? özelde rapor ücretleri  ne kadar

daha önce alan varsa bi bilgilendirin.

mk ne zamandır hastanelere işim düşmüyordu kafam rahttı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Yanlış biliyor olabilirim ama işverenler düzenliyor artık sağlık raporunu iş sağlığı ve güvenliği bünyesinde.

Syntax error..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

şirketle konuş, bunu artık kurum hekimi veriyormuş de. ortalama 1 haftada çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam devlette. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

şirketle konuş, bunu artık kurum hekimi veriyormuş de. ortalama 1 haftada çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam devlette. 

Ozellikle sordum onu isyeri hekiminden alinabiliyor galiba dedim, ya benden belgeleri isteyen kisi bilmiyor ya da isyeri hekimi olayi daha cozulmemis cunku yeni acilacak bir subede basliyacagim, sube daha acilmadi bz egitimlere baslicaz. En kolay ve en az masrafla nasil halledirim onun pesindeyim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bi ciğer filmi çektiriyorsun verem misin diye oda bulaşıcı diye başka bir şey olmaması lazım

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

Hocam devlet hastaneleri çok kalabalık oluyor. Eğer özelde çok pahalı değilse ordan alayım diyorum. 50 tl gibi fiyat diyen duydum eğer okardarsa özele gidip alayım. Yok mu yakın zamanda iş için rapor alan?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

hocam yakınlarında verem savaş dispanseri varsa 10 yada 20 tl vererek ciğer filmi çektirip alabilirsin.

ben en son iş yeri için öyle aldım.

Komutan tarafından 15/Şub/15 17:02 tarihinde düzenlenmiştir

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

45 tl gibi bişi vermiştim yanlış  hatırlamıyorsam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

hocam en son perşembe günü verem savaş dispanserinde akciğer mikrofilmi çektirdim tek kuruşta vermedim. sağlık raporu dedikleri de aile hekiminden alabilirsin ben öyle yaptım. 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı

hocam en son perşembe günü verem savaş dispanserinde akciğer mikrofilmi çektirdim tek kuruşta vermedim. sağlık raporu dedikleri de aile hekiminden alabilirsin ben öyle yaptım. 

Hocam yeni taşındım sırf bu iş için aile hekimine gittim hem aile hekimimi seçmek hem rapor içini, raporu söyleyince direk devlet hastanesine git diyorlar. Artık biz vermiyoruz osgb nedeniyle diyorlar. Pazartesi dersten sonra bakıcaz artık

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aynı durum başıma gelmişti. aile hekimi vermedi bende gittim semt polikliniğine ordan almıstım. Yanılmıyorsam dahiliye ye gidiyosun sağlık raporu alcam de iki öksürük testi cart curt veriyolar ancak arkadasın dediği gibi verem savaş şeysinden bi akciğer filmi cektiriyosun. Hatırladıgım kadarı ile polikliniğe 15 tl ödemiştim.

Toplam Hit: 1954 Toplam Mesaj: 17