folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İskansız Eve İnternet ?

İskansız Eve İnternet ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Ne garip dünya. Pendikte bizimkilerin sıfır 2016 binadan evleri var. Iskan yok. Doğalgaz var net var ancak elektrik ve su yok iskan yok diye şantiye elektriği suyu kullanıyorlar binada. İlçeye bölgeye göre mi değişiyor nasıl oluyor bu işler?

İskan alınana kadar santeye eletk ve su sayılır

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hacı abi alınabilir diye biliyorum.Su faturasını götürürsün (elektrik şantiye olabilir) o fatura üzerinden işlem yaparlar.Kısa araştırma yaptım alınabiliyormuş.Yine olmazsa uydu net için görüş derim.Bu arada kredi işini halletmişsin sevindim :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

iskan ?

"ulen gecekonduya nasil telefon hatti bagliyorsun" diye sormak gerek.

yok oyle birsey.

yalin adsl basvurusu yap. illa telekom mu olacak, vodafone, superonline, turk.net vs vs var oglu var

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

iskan ?

"ulen gecekonduya nasil telefon hatti bagliyorsun" diye sormak gerek.

yok oyle birsey.

yalin adsl basvurusu yap. illa telekom mu olacak, vodafone, superonline, turk.net vs vs var oglu var

Hocam sanırım binada komple telekom kutusu yok. Saydıkların telekom altyapısı kullanıyor genel olarak. telekom kutusu olmadıkça onlarda çözüm değil.

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Ne garip dünya. Pendikte bizimkilerin sıfır 2016 binadan evleri var. Iskan yok. Doğalgaz var net var ancak elektrik ve su yok iskan yok diye şantiye elektriği suyu kullanıyorlar binada. İlçeye bölgeye göre mi değişiyor nasıl oluyor bu işler?

Kurtköydeyim, yeni bina, internet yok :(

Neden çünkü kutu yok! Arka sokağımda fiber var. 100metre ilerde kabin var. Gece hilti ve cat5 kablo ile internet çekebilir miyim?

NoktaliVirgul tarafından 26/Eki/16 15:20 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eraycnar
    eraycnar's avatar
    Erkek

Saçmalık şurda iskansız binaya elektrik su doğalgaz nasıl veriyosa interneti de bağlar , ya hiçbirini vermeyeceksin yada veriyorsan hepsini vereceksin. Normalde kanuna göre elektrik su doğalgazda iskansız binaya verilmez.Müteahhite sorsana neden iskan almadın diye ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Neden çünkü kutu yok! Arka sokağımda fiber var. 100metre ilerde kabin var. Gece hilti ve cat5 kablo ile internet çekebilir miyim?

Kurtköy de  neredesin hocam? Bizimkilerin evi de orada bilen olmaz diye pendik dedim ben direkt :)) dumankaya konseptin orada ev. Bizimkiler taşınmadı temelli eşya alıp koydular ama net cekmediler ancak yan komşu alt komşu hepsinde var. Kutuyu hiç kontrol etmedim de fiber değildir bizim binadaki. Adamına göre mi iş yapıyorlar anlamıyorum. Belediyeden iskan çıksın gideceğiz bugün yarın elektrik su abonelikleri için.

Apartmandan belli imza toplarsan fiber çekiyorlar diye biliyorum. Sen kendin kazı yapmaya kalkarsan emin ol başın belaya girer. Hizmet getirmezler, kendin yaparsın ceza yazarlar. Çok saçma şu işler.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Kurtköy de  neredesin hocam? Bizimkilerin evi de orada bilen olmaz diye pendik dedim ben direkt :)) dumankaya konseptin orada ev. Bizimkiler taşınmadı temelli eşya alıp koydular ama net cekmediler ancak yan komşu alt komşu hepsinde var. Kutuyu hiç kontrol etmedim de fiber değildir bizim binadaki. Adamına göre mi iş yapıyorlar anlamıyorum. Belediyeden iskan çıksın gideceğiz bugün yarın elektrik su abonelikleri için.

Apartmandan belli imza toplarsan fiber çekiyorlar diye biliyorum. Sen kendin kazı yapmaya kalkarsan emin ol başın belaya girer. Hizmet getirmezler, kendin yaparsın ceza yazarlar. Çok saçma şu işler.

Kurtköyde dumankaya konseptin karşısında recep ağa konaklarındaydım. orda fiber var. sokağın hepsinde olması lazım. Sonra ordan taşındım. Pendik park avenue'nun arka sokağında ouruyorum artık. O sitede fiber var, yani kanarya cd. var. Ama bir alt sokağa çekmiyorlar.

Gerçi müteahhit apartmanı yaparkn başvurmamış sanırım, hiç şebeke yok bence. Ama fiber altyapısı olmadığını da biliyorum. binada 6 daire var 5'i dolu. Yanda iki tane büyük site varken benim imzamı siklemiyorlar. Pendik telekom'daki yüksek yerlere ulaşmaya çalışıyorum şu an :)

NoktaliVirgul tarafından 26/Eki/16 17:37 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    latriene
    latriene's avatar
    Erkek

yerel internet firmalarıyla görüşebilirsin çatıya bir verici bağlayıp internet dağıtabiliyorlar ve taahhütsüz çalışıyorlardı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spyMASter
    spyMASter's avatar
    Erkek

Kat irtifakı yokmu ? Daha önce benimde başıma gelmişti iskansız sadece kat irtifaklıydı bina.Apartmanda internete ilk başvuran ben olmuştum gelip internet bağlamışlardı

Toplam Hit: 2598 Toplam Mesaj: 23
internet iskansız eve bağlatma