İskorpitx E Son Söz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

bu adam yuzunden; onceden denizden babam ciksa yerim diyordum, simdi denizden babam ciksa doverim diyorum.

nefret ettirdi deniz mahlukatlarindan....

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yakaladım benim siteyi susturmakla kendini tam anlamıyla belli ettin. Arkadaşlar sitelere gizlice Boot Net yapan İskonun ta kendisidir. kaşıntı var bunda bak adam ol, vazgeç bu işi sanatıyla yap adabıyla yap. Gel sitemi hackle index çak sana tebrik göndermeyen şerefsizdir.

Ancak Boot Net ile anca kendini rezil edersin bak bu daha başlangıçtır vallahi nette yaptıklarını her tarafa yayarım rezil olursun, vede serverini de açtırmayacaz, görürsün. İspatladıda bu dangalak kendini.

Bu arada XtLan Kardeşim İsko' nun Denizle alakası nedir anlamadım, bi bağmı var arasında nedir durum.?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theshockboy
    theshockboy's avatar
    Erkek

yaw ben bu adama çok acıyorum

adamın yaşı 45 olmush hala lamerlik yapıyor..

bari açıksız bi forum kursaymısh salaq

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Shockman

Bu arada XtLan Kardeşim İsko' nun Denizle alakası nedir anlamadım, bi bağmı var arasında nedir durum.?

-------------------

Isko balikcilik yapiyor haberin yokmu ,nickide oradan geliyor Iskorpit baligindan :) ,ben 2yildir deniz urunleri yemiyorum zaten :P 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

googleda tahribat.com yazıp arama yapayım dedim neyeler yazılıyor site hakkında diye ne göreyim tahribat hacklendi yazıyor

25.05.2007 tarihliymiş ? iskoyu rahat bırakın diyeymiş birde :D

daha detaylı bilgi istenilirse vereyim link resim vs.. ?

edit : emin değilim gerçek olup olmadığına gerçek değil veya tarihi yanlışsa kusura bakmayın artık :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lkereng
    lkereng's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    linkler enteresan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    şu internet mi diyeyim,hack olayları mı diyeyim,boş işler mi diyeyim adını koyamadığım şeylerin insanı ne kadar basitleştirdiğini düşünüyorum...kalkıp BABAM yaşında ki Adama oğulları olacak yaşta ki dallamalar orospuçocuğu deme gafletine düşüyor.tamam 45 yaşında(45 yaşında olduğu yazılmış doğru mu bilmiyorum) böyle boş işlerle uğraşan bir insanın da Çoluk çocuğun eğlencesi olan hack işlerine karışıp fazla iddialı olması elbette yanlış.ama kendisinden 20/30 yaş büyük birisine böyle şerefsizce küfür edilmesi iğrenç birşey.iskorpix'in karakteri zerre kadar umurumda değil.ki olayların bu raddeye gelmesinde azbuçuk payı var olduğuna göre karakteri hakkında iyi şeyler söyleyemeyiz.Ama ne kadar yanlış yapsa da babanız yaşındaki adama sırf bu hack,crack vs..olaylarından dolayı ana avrat küfür etmeniz çok yanlış.skeyim hack'i şunu bunu.burada şeref,haysiyet,saygı vs..gibi herşeyden daha nemli şeyler söz konusu..gençler bu kadar fazla gaza gelmeyin sonuçta bu adam vatan haini yada çocukları kurşunlayan azılı bir terörist değil...benim de sinirlerimi gerdiniz.Bok kadar boyunuzla Klavye başından Babanız yaşındaki adama ana avrat küfür etmeyin.haa adamda karakter olsa bu küfürlerden sonra internet den elini ayağını çekerdi ama ben bir insan olarak bu kadar çirkinliğe karşı kayıtsız kalamıyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

Shockman

-------------------

Isko balikcilik yapiyor haberin yokmu ,nickide oradan geliyor Iskorpit baligindan :) ,ben 2yildir deniz urunleri yemiyorum zaten :P 
    -----------------------------
    compu o muhasebecı deılmıydı yaw

al bı skandal daha flas flas flas

isko ortalık .. töbe töbe :D

adam biliyomu acaba kendının ne tur oldugunu

ya size bi itirafda bulunım ben bu lamerın ne öhö öhö oldugunu bılmıyodum ılk sıralar bole habere gazeteye  falan cıkmıstı

ana dedım kım la bu hatta ona ulastım msj bıle attım abi dedım bayılıyom zekana ırak hava ussunun pc sıne gırıp cokertsene

utanıyorum kendımden :D

sonra sonra anladım ben bıle ondan daha ıyı davs yapıyom :I

:D

mimi " yim ben ...
Toplam Hit: 10902 Toplam Mesaj: 39