folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder İşler Güçler Toplu Hacklink, Panel, Pentest, Data, Botnet,Ddos

İşler Güçler Toplu Hacklink, Panel, Pentest, Data, Botnet,Ddos

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yeni Satış Sitesi Kurulana kadar Fiyatlarda İndirim Yapılmıştır.

Forumda diğer konumuzda satış yapmaya devam ediyorduk fakat 1 hesabı 2 kişi kullandığımız için hesabımız banlandı dava işleri vb derken forumu iyice aksattık şimdi yeniden bu hesabım çömezlikten kurtuldu ve tekrar satışlara devam.

Hacklink Çalışmasının Siteme Ne Gibi Yararı Olacak ?

linkinizi koyduğumuz sitelerin rankları da pa +20 şeklinde ve da pa ları 80 e kadar çıkıyor. alexa bu konuda da pa ya göre önemsiz durumdadır. linkinizi koyduğumuz siteler sizin sitenize arama motorlarında referans oluyor ve arama motorları linkinizin konulduğu da pa sı alexa değerleri yüksek siteye giriyor ve aman aman aman nereye geldik yeni site açmışlar ve buna referans için link koymuşlar diyerek sizin sitenize referans olacak şekilde linki indexliyor. bu konuda şimdi şöyle birşey var. kelimeye oynuyorsunuz yani istediğiniz anahtar kelimede 1. sayfaya girmeye çalışıyorsunuz veya 1. sıraya herneyse bu kelimenin önce adwords den ne kadar hit getirdiğine bakıyoruz. eğer yüksek bi kelimeyse da pa değerleri iyi olan sitelerden link çıkışı atıyoruz. düşük veya orta sitelerse sizi yüksek da pa lı sitelerin abartı fiyatlarından kurtararak istediğiniz sıraya gelmenizi sağlayacak linkler atıyoruz.

Benim Sitemin Rakip Sitelerden Daha Çok İçeriği Ve Albenisi Var Fakat Rakiplerim Arama Motorlarında Benden Önde ?

yukarıdaki soruda belirtiğimiz gibi çoğu site artık aylık olarak değilde haftalık olarak güncel link çalışmaları yapıyor ve şuanda backlink<strong style="font-size: 10.5pt;">hacklink çalışması yaptırmayan site neredeyse yok denecek kadar az sizin rakip sitelerinze göre google da geri kalmanızda doğal olarak buna bağlanabilir.

Sitelerine sadece hacklink çalışması yapmıyoruz. çok az bi ek ücret ile sitenizin iç seo'sunu da biz yapıyoruz.  Site içi seo çalışması için hacklink satın alımından sonra bizim ile iç seo çalışması için iletişime geçin.

Hacklink Paneli Nedir ?

Haftalık olarak bize uygun bi miktar ücret ödeyerek sadece 1 siteye link koydurmak için verdiğiniz para ile bütün sitelerinize tek bi panelden daha uygun fiyata link ekleyebilirsiniz. Kontrol tamamen sizde olan hacklink panelinde 50 - 100 - 150 - 200 lü olarak hacklink koyabileceğiniz siteler bulunmakta ek olarak fazla siteli istiyorum derseniz özel olarak pm atarsınız onu da ayarlarız. 

Shell Log Paneli

Hacklink içi kullandığımız siteleri bu log panellerinden seçiyoruz ve hacklink panelimize ekliyoruz. günde 100-200 arası shell logu gelen log panellerini satın almak için pm atabilirsiniz.

Aklınıza Gelebilecek Hertürlü Data Satışı

Aklınıza gelebilecek hertürlü dataya sahibiz ve google da gördüğünüz sitelere göre uygun fiyata satışını yapıyoruz. satışını yaptığımız datalar kendimiz çekerek test edip satışını yapıyoruz. Bi kaç örnek verecek olursak: müşteri hizmetleri datası, bayan datası, bay data, firma dataları, özel hastahane, özel okul , sgk , telefon data, ve dahası.

Pentest

Bu konuda referans göstermeme gerek yok sanırım diğer üyeliğimi bilen müritler referanslarıda biliyordur zaten. siz hedef siteyi, sunucuyu veriyosunuz biz size 1 saat sonra burayı alabiliriz veya alamayız diyoruz.

eğer söz konusu site kendi siteniz ise açıklarınızı bulup size bildirip siz kapatmamızı istediğiniz takdirde kapatıyoruz açıklarınızı. sorun sunucu taraflıysa güvendiğimiz bir sunucuya geçiriyoruz.

Botnet - Ddos

aylık olarak satışını yaptığımız botnet scriptleri ve panelleri ile tr de düşmeyen sunucu yok denecek kadar az.

Paketler hakkında bilgi almak ve satın almak için aşağıdaki yöntemlerden birinden iletişime geçin;
    SkypeReffkok@usa.com veya reffkok_1

Mail; columnss0@gmail.com
    Telegram; ch4xyz veya 0539 869 6759

Whatsapp; 0539 869 6759

kUz3y bunu yazdı

Çalışma yaptırıldı, yükseliş devam ediyor

janni bunu yazdı

arkidiş sağlamdır bir kaç iş yaptık ilgili yüzüstü bırakmaz saolsun. 

Dahada iş yapıcaz.

reffkok tarafından 31/May/18 04:08 tarihinde düzenlenmiştir

$-$
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Turkiyede tatil yapmis amerikan vatandasi datasi varmi elinizde

Adres isim telefon dogumgunu vs li

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Turkiyede tatil yapmis amerikan vatandasi datasi varmi elinizde

Adres isim telefon dogumgunu vs li

usa data bulunabilir de türkiyede tatil yapanı sanmıyorum hocam elinizde o datanın bulunduğu bi site sunucu falan varsa özelden atın bakalım.

$-$
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

akşamcılar için up honey.. 

$-$
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Botnet hakkında detaylı bilgi alabilir miyim ? Birde tahribat indirdimi isterim deneme yapabilir miyiz.? 

Yakında Güncelenecektır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Log paneli;

Logların ortalama hareket değeri nedir?

türkler çöp ortalama yabancı oranı nedir?

HoLyCat tarafından 21/May/18 22:57 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Hocam genemi sen 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam genemi sen 

genemi derken ? kötü bi durumla mı karşılaştınız hocam benle ilgili ?

$-$
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    reffkok bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam genemi sen 

Hocam polis kapida hart diski napim diyen degilmiydin sen ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    reffkok bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Hocam genemi sen 

Hocam polis kapida hart diski napim diyen degilmiydin sen ?

hocam onlar oldu zaten aldı polis 1 laptop 1 pc kasa 1 telefonu ben kendimi akladım o davadan yani öyle sanıyorum. benlik bi durum yok ortada. şuanlık

pc mi aldım sadece laptopumla telefonum kaldı onlarıda alıcam yakın zamanda ben temiz bi insanım hocam kötü bi iş yapmıyoruz gördüğünüz gibi ekmeğimizdeyiz :D

$-$
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    reffkok
    reffkok's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LNAU bunu yazdı

Botnet hakkında detaylı bilgi alabilir miyim ? Birde tahribat indirdimi isterim deneme yapabilir miyiz.? 

iletişim kanallarından birinden ulaşın hocam. mümkünse whatsapp veya telegram olsun. oralara daha sık bakıyorum.

$-$
Toplam Hit: 4160 Toplam Mesaj: 25
pentest data hacklink hacklink panel log paneli telefon data