folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İsrail Güvenli Değil Mesajı

İsrail Güvenli Değil Mesajı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

öyle birşey olursa toplu bir ortadoğu savaşının pimi çekilmiş olur. Umarım böyle bir olay gerçekleşmez.

çıksın olay da gidip fethedelim aq topraklarını. Ben okumaktan sıkıldım gidip savaşayım bari. Main'im AK-47 Entry fragger olarak görev yapabilirim. AWP mid keserse el bizde

:D :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

müslümanlar hak ediyor . Umarım tüm arapların kökü kazınacak şekilde bi savaş meydana gelir. Bktık amk. Şu dünya üzerinde bi arap devletleri bi de israil tak diye silinse aq dünya %80 daha yaşanılabilir bi hale gelir. 

edit: müslümanlar değil de araplar diyeyim...

Kesinlikle katılıyorum. Araplar cidden leş gibi milletler. Bi helak olsalar dediğin gibi en az %80 daha rahat yaşarız kodumun pislikleri...

Foruma sızmamışlardır inşallah. Habibi habibi yallah falan girmesinler konuya :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

müslümanlar hak ediyor . Umarım tüm arapların kökü kazınacak şekilde bi savaş meydana gelir. Bktık amk. Şu dünya üzerinde bi arap devletleri bi de israil tak diye silinse aq dünya %80 daha yaşanılabilir bi hale gelir. 

Kesinlikle katılıyorum. Araplar cidden leş gibi milletler. Bi helak olsalar dediğin gibi en az %80 daha rahat yaşarız kodumun pislikleri...

Foruma sızmamışlardır inşallah. Habibi habibi yallah falan girmesinler konuya :D

:D

Benim buyuk biraderde aynen boyle diyor haber falan izlerken.

Tum arap milletini kokten silmek lazim dunyadan der. Hatta turk arap ayrilmayacak kadar karistiysa gerekirse bizide silsinler mq der ara ara.

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

edit: müslümanlar değil de araplar diyeyim ... (eccük bu cümle önemli gibi. )

Tum arap milletini kokten silmek lazim dunyadan der. Hatta Türk arap ayrilmayacak kadar karistiysa gerekirse bizide silsinler mq der ara ara.

Yohmınakoyım. Türk'se ve kısmen Mü'slüman'sa da mı?  Görece topun ucundayız o zaman. VV/

RitmFarbRacourci tarafından 17/May/19 01:06 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    garga bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

edit: müslümanlar değil de araplar diyeyim ... (eccük bu cümle önemli gibi. )

Tum arap milletini kokten silmek lazim dunyadan der. Hatta Türk arap ayrilmayacak kadar karistiysa gerekirse bizide silsinler mq der ara ara.

Yohmınakoyım. Türk'se ve kısmen Mü'slüman'sa da mı?  Görece topun ucundayız o zaman. VV/

Müslümanlığı bağlamaz, ondan yukarıda öyle dedim işte müslüman değil de arap diye. Daha geniş bi skalaya aldım yani :D ekmeğinde olan afro müslümanlar da var ama ben bugune kadar bi afrika milletinin ülkesinin kimsenin başına bela olduğunu duymadım ama herhangi bir arap ülkesine bakın komple entrika sorun sıkıntı. Bi de o kadar petrol çıkıyor paranın kralı sende be oç evladı seni niye amerikaya uşaklık yapıyorsun ... Yok bu araplar geçmişten beri kendi içlerinde birbirine düşmanlar o yüzden toplum olarak bir olamıyorlar.  Çok da güzel oluyor silinmeleri en hayırlısı.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

11 eylül muhabbeti gibi yapıcaklar bence . İçlerine soktukları ajanlar saldırınca bütün dünya bunlara tepki göstericek , israil bunlara saldırınca da kimse ne yapıyorsun lan sen demicek aksine iyi yapıyorsunuz diyecek.Bu da israilin işine gelicek sonra gelsin bombalar gitsin füzeler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

suriyeli, filistinli, suudi arabistanlı, baeli diye ayıran şerefsizdir... Bütün a*r*plar Türk düşmanıdır geçmişte dedeleri şimdi kendileri gelecekte çocukları bize orospu çocukluğu yapmaktan başka birşey yapmamıştır... Osmanlı padişahlarının halifeliğini bile egoları, kendini beğenmişlikleri yüzünden kabul etmemişler, etmiyorlar. Bre amına kodumun elle yağlı pilav yiyip çölde deve siken it soyu sizin ben geçmişinizi sikeyim.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Müslüman = arap zaten düzeltmene gerek bile yok :)

Ne Mutlu Türk Doğana..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Araplar müslümandır, Türkler müslümandır

öyleyse Türkler araptır ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Araplar müslümandır, Türkler müslümandır

öyleyse Türkler araptır ?

Fatal error.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
Toplam Hit: 3213 Toplam Mesaj: 23
hack israil hamas filistin eurovision