folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İsrail Ordusunun Öğlen Yemeği

İsrail Ordusunun Öğlen Yemeği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

mr66tr bunu yazdı:
    -----------------------------
    Türkiye Cumhuriyeti Devleti 1962 yılında Uranyumu zenginleştirip Atom Bombası yapacak teknolojiye ulaşmıştır.Ayrıca Sovyetler yıkıldıktan sonra çok önemli teknolojik bilgi birikimi Ülkemize gelmiştir.Bizim ülkemiz hiçkimsenin bilmediği, hiçkimsenin konuşmadıgı gizli güçlere sahiptir.Ülkemizin ve Ordumuzun gücünden hiçkimse şüphe etmesin.

ondan amerika çekil diyince geri çekildik gizli güçler hiç engel olmadı ha amerikaya :D:D

atom bombası yapmak için reaktör lazım santral lazım :D nerde ? 

sovyetler dağaldığında bizim istikbaratımız çok gelişmiş değildi o bilgilerden bize çok az geldi, gelenleri bile ne kadar kullanabiliyoz :D  ? 

boş şeyler avutmayalım arkadaşlar kendimizi :D:D:D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Bizim Küçükçekmecede reaktörümüz var.Bu ilke boş degil.Pakistanın Kazakistanın yaptıgı çalışmalara bu ülke de katkı saglıyor
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    @mr66tr ordu gizli bilgilerini sadece senle paylaşıyo herlade, bak arkadaşım bu ülke bu güne kadar bir sürü hain görmüştür ( kürtleri kastetmiyorum) , bu hainler her kurumdanda çıkmıştır parayı bulan ülkesini satmıştır, beyinlerimiz hep amerikaya uçmuştur bizim bunları elimizde tutmamız lazımdı, şu an ne desek boş devsirmenin dediği gibi ancak kendimizi avuturuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    eşegi bokunu ysin köpekler :/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:

Bizim asker 3 gün böyle yemek yiyecek saldıracak yer arar duvara cama tırmanmaya başlar.

yaşasın karaşimşek yaşasın ıspanak barbunya plaki KAPUSKA.

bunlar operasyona çıkıncada böyle yemek ararlar sonrada babayı alırlar.

Gözüm onada şükür yahu, Sivilde bu saydıklarını rahat temin edemediğimiz günler çok olmuştur, Devletimiz Askerini iyi besliyor, Valla Tatlı çeşitlerinden çok yerdik mesela hala azımda tadı vardır. Valla Tel kadayıfı meşhurdur dersem biraz ayıp etmiş olmam inşalla. Akşamları Tel kadayıf gününde Tel kadayıfı Dört gözle beklerdim Ah gidi Askerlik ah, Şimdi Canım kadayıf çektiki Sorma. :)

Rene Üstat Yazını İlgiyle Son Cümlesine kadar okudum, Kesinlikle Doğru Söylemler. Vede Kesinlikle, Doğru Saptamalar. 100 üzerinden 100. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek

hoobastank bunu yazdı:
    eşegi bokunu ysin köpekler :/

amin :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:
    erkan07 bunu yazdı:

en basidini söyleyeyim, çanakkaleye çıkarma yapacak ülkelerin haritalarında inanılmaz hatalar var.

ozamanki çizimciler tepeleri dahi doğru dürüst çizememiş düz görünen yerler engebeli engebeli görünen yerler ise düz ova olarak çıkmış önlerine ve kendi cesetlerini siper yapmışlar.

Tarihi zaferleri,basarıları dusmanın hata yapması uzerine kazaldıgını ima eden bu tür cumleler tuzaktır cunku siz ne kadar ne diyosun kardeşim desenizda onun diyecegi sey sunlardır ; ilkokul duzeyinde konusma,ben öyle ima etmemiştim ve konu nerden nereye geldi bunlar bekledigimiz cevaplar.

ek olarak;

bu cevabı yazan adam diyarbakırlı sehitler adını koydugu übertanımlama ile amacını ve göruslerini fersah fersah aşıp gözler önüne sermiştir.Hukumet için; sizi yönetmesi için sectiler onları biz sectik gibi sonderece çizgi filmlerde ki kötu adamlar tarzında gulerek farzı misal eylediyim bu abudik gubudik cevapla tarihe geçmiş bir insanın TSK hakkında ki görusleri ne kadar etik olabilir.

konu nerden nereye geldi buyur ;

yılan tarzı her fırsatta kustugun hatta bu konu içinde bile kustugun ummet askını sadece benim gibi gördügü anda saklayamayan susmayanlar dile getirdigi zaman konu saptırılmıs olur.bu yazdıgın cumle cok ama cok derin bir sey ifade ediyor yazdıklarına dikkat et.

hayır ima etmedim resmen söyledim yine söylüyorum.

onlar hata yapmış( çizdikleri haritalar günümüzde araştırılıyor ve bu görülüyor ben ne yapayım) bizde zekice elimizdeki tüm imkanları kullanarak düşmanı alt etmişiz.

ayrıca  ben bunu ozamanki teknolojiyle şimdiki teknoloji bir değil sözümü ispatlamak için söyledim şimdi olsa uydudan bırak tepeleri dağları çanakkaledeki askerlerimizin fotoğrafını çekerler. reneninde yazdıklarına yine bak oku.

yazını okuyan herhangi birinde bende nefret ettirecek şekilde alıntılar yapmışsın .(başka seçeneğin kalmadı anlıyorum seni)

d.bakırlı şehitler gibi :)

adama sormazlarmı sende zeka kıtlığımı var diye?

hem yazında 250.000 şehitten bahsediyorsun hemde d.bakırlı şehitler deyimime karşı çıkıyorsun.

onların hepsi hemşehrindide benmi bilmiyorum?

yüksek tahsilde yapsan ilk okulda okusan ben tahsiline bakmam benim için bilgi birikimi önemlidir.

ve kafana takma insan yazdıklarıyla görüşleri ve düşünceleriyle ne maal olduğu görülüyor.

yazdıklarına dikkat et demişsin,tamam abi olur.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    İsrailliler Bunları yerken Filistinlilerde Bombaları yiyorlar.. Feyz almak gerek bazı şeylerden..

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    erkan07 bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:
    erkan07 bunu yazdı:

en basidini söyleyeyim, çanakkaleye çıkarma yapacak ülkelerin haritalarında inanılmaz hatalar var.

ozamanki çizimciler tepeleri dahi doğru dürüst çizememiş düz görünen yerler engebeli engebeli görünen yerler ise düz ova olarak çıkmış önlerine ve kendi cesetlerini siper yapmışlar.

Tarihi zaferleri,basarıları dusmanın hata yapması uzerine kazaldıgını ima eden bu tür cumleler tuzaktır cunku siz ne kadar ne diyosun kardeşim desenizda onun diyecegi sey sunlardır ; ilkokul duzeyinde konusma,ben öyle ima etmemiştim ve konu nerden nereye geldi bunlar bekledigimiz cevaplar.

ek olarak;

bu cevabı yazan adam diyarbakırlı sehitler adını koydugu übertanımlama ile amacını ve göruslerini fersah fersah aşıp gözler önüne sermiştir.Hukumet için; sizi yönetmesi için sectiler onları biz sectik gibi sonderece çizgi filmlerde ki kötu adamlar tarzında gulerek farzı misal eylediyim bu abudik gubudik cevapla tarihe geçmiş bir insanın TSK hakkında ki görusleri ne kadar etik olabilir.

konu nerden nereye geldi buyur ;

yılan tarzı her fırsatta kustugun hatta bu konu içinde bile kustugun ummet askını sadece benim gibi gördügü anda saklayamayan susmayanlar dile getirdigi zaman konu saptırılmıs olur.bu yazdıgın cumle cok ama cok derin bir sey ifade ediyor yazdıklarına dikkat et.

hayır ima etmedim resmen söyledim yine söylüyorum.

onlar hata yapmış( çizdikleri haritalar günümüzde araştırılıyor ve bu görülüyor ben ne yapayım) bizde zekice elimizdeki tüm imkanları kullanarak düşmanı alt etmişiz.

ayrıca ben bunu ozamanki teknolojiyle şimdiki teknoloji bir değil sözümü ispatlamak için söyledim şimdi olsa uydudan bırak tepeleri dağları çanakkaledeki askerlerimizin fotoğrafını çekerler. reneninde yazdıklarına yine bak oku.

yazını okuyan herhangi birinde bende nefret ettirecek şekilde alıntılar yapmışsın .(başka seçeneğin kalmadı anlıyorum seni)

d.bakırlı şehitler gibi :)

adama sormazlarmı sende zeka kıtlığımı var diye?

hem yazında 250.000 şehitten bahsediyorsun hemde d.bakırlı şehitler deyimime karşı çıkıyorsun.

onların hepsi hemşehrindide benmi bilmiyorum?

yüksek tahsilde yapsan ilk okulda okusan ben tahsiline bakmam benim için bilgi birikimi önemlidir.

ve kafana takma insan yazdıklarıyla görüşleri ve düşünceleriyle ne maal olduğu görülüyor.

yazdıklarına dikkat et demişsin,tamam abi olur.

ne secenegi ya ne sacmalıyosun sen her fırsatta en kucuk catlakan bile girmeye calısan basit dusunclerini burda sık sık belirtmeni bende bizzat suratına vuruyorum eger buysa baska secenegim kalmadı sözunun anlamı evet dogru senin ve senin gibliern ne hasarat oldugunu suratınıza vurmaktan baska secenegimiz kalmadı 

d.bakırlı sehitler sözunu ne anlamda kullandıgını herkes biliyor kedi gibi pslignin uzerini kapamaya calısma.evet genel olarak acıkca ifade ediyim senden nefret ediyorum daha dogrusu seningibilerden sende benden nefret ediyor olabilirsin saygı duyarım cunku kimse kimseyi sevmek zorunda degil.

sen git arap kardeslerin için göz yası dök iki rekat namaz kıl  burda sacma sapan dusunclerini kanıtlamaya calısırken sana mualif olanlara karsı benzetme yapacak kadar cocukca ve aptalca kendini savunma cunku tartısmanın seviyesini yerle bir ediyorusn.

islam afyonu ile beyni afyonlanmıs birine bazı seyleri anlatmak beş çiftli sarıp ustune iki kutu tiner,bali cekip ustune bir kasa bira ve rakı içip kafa olmus bir tinerciye hegel diyalektigini anlatmaya benzer 

TSK ve tarihimiz hakkında atıp tutan her mahlukat yazdıklarına DİKKAT EDİCEK ister abi ister dayı ister amca ister dede ne dersen de. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

BAAL ! 

her yazında git arap kardeşlerine diyorsun.

o sözüm şehit olan bir diyarbakırlı içindi.

ama sen hala saçmalıyorsun.

ben üzerinde askeri üniforma olan d.bakırlı şehitten söz ederken sen habire çarpıtmaya çalışıyorsun .

senin amacın belli ideolojin belli sen şusun sen busun demekten başka bişey bilmiyormusun?

ben şimdi sana özbe öz antalyalım  ama tüm doğuyu askerken gezdim ve pkk ile halk arasındaki farkı gördüm,çünkü insanım çünkü anlayabiliyorum bu kapasiteye sahibim desem ?

kürtlükle hiçbir alakam yok desem?

sen gibiler olduğu sürece terör merör bitmez asıl terörist sen ve senin gibi düşünenlerdir asıl bölücülük budur...

sonrada kalk abd ye israile küfret helal olsun bir başarı varsa başaranı tebrik etmek kalır bize.politikaları saat gibi işliyor.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 6402 Toplam Mesaj: 50