folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İsrail, Türkiye'ye Saldırma Cesaretini Gösterebilir Mi ?

İsrail, Türkiye'ye Saldırma Cesaretini Gösterebilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

ne savasi ?

7 milyonluk israil , turkleri 200 milyonluk araplarla karistirmasin .

gerci ben neden elin arabi icin komsum bile olmayan ulke ile savasayim ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckle
    knuckle's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:
    -----------------------------

habib_mx_tr bunu yazdı:

Siyonistler Pers/Türk hattını aşmak istiyorlarsa önce kedinlerini 100'le çarpmaları gerekir.

+ Persleri yani İranlıları aşmak her babayiğidin yapacağı iş değil. Biz bile Türkler tarih boyunca İranlıları yenmişiz defalarca yenmişiz ama Toprak alamamışız.  Egemenliğimize alamamılşız. İsrael ne bizi Ne iranı asla yenemez.  Nükleer mi atacak türkiyeye yada irana GÖT ister. o götte israilde yok

Hoca toprak alamamış olsak o memleketteki 20 küsür milyon Türk misafir mi orada :D İran'ı dize getiren İskender ve bilimum Türk devletleri olmuştur. He çoğu zaman savaştıkları askerler de Türk'tü o da yine ayrı bi konu. Kısacası bu konu öyle anektod diye araya sıkışacak cinsten değil hocam.

fazla uzaklaşmış olamaz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

savaş olmaz da olusa sırf hava saldırısı ile bizi mahvederler .... bunda yorum kabul etmiyorum...  ama gerilla savaşına kadar uzamaz sadece it dalaşı olur ki çok zor

Hayırlısı...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Abi durun ne savaşı durup dururken, bunlar arada sırada olan olaylar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

illegal66 bunu yazdı:

savaş olmaz da olusa sırf hava saldırısı ile bizi mahvederler .... bunda yorum kabul etmiyorum...  ama gerilla savaşına kadar uzamaz sadece it dalaşı olur ki çok zor

o kadr kolay yani.Dostum emin ol Türkiyeyi devirebileceklerine senin kadar emin olsalar şuan saldırırlar...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckle
    knuckle's avatar
    Erkek

Ben bunun üzerine gidip bi AOE II oynayayım da İsrail yok ki... Neyse niyetine bir Random alayım karşıma az eğleneyim. Burada sizinle paylaşıcim olan biteni.

fazla uzaklaşmış olamaz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

pim bunu yazdı:

ben sana saldiricam simdi, aklina gelen herseyin konusunu acmaktan bikmadinmi amk

sanane lan okuma zoruna gidiyorsa adama bak

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

ütopya.

içten çökertmek varken kayga gürültü niye?

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Bitti bitti :) dağlarda karalarda tepelerde savaşma devri bitti artık savaş masabaşında oluyor.Bırakın askerleri tsk yı vs.. Diplomatları bizi temsil edenleri .! düşünün onlarla kıyaslayın yenermiyiz? Bence papua yeni gine bile bizi yener :) önce gelir ziyaret eder sonra vizeler kalkar vs bi bakmışın tarraa yemişiz :)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

knuckle bunu yazdı:

ReDsEa bunu yazdı:

habib_mx_tr bunu yazdı:

Siyonistler Pers/Türk hattını aşmak istiyorlarsa önce kedinlerini 100'le çarpmaları gerekir.

+ Persleri yani İranlıları aşmak her babayiğidin yapacağı iş değil. Biz bile Türkler tarih boyunca İranlıları yenmişiz defalarca yenmişiz ama Toprak alamamışız.  Egemenliğimize alamamılşız. İsrael ne bizi Ne iranı asla yenemez.  Nükleer mi atacak türkiyeye yada irana GÖT ister. o götte israilde yok

Hoca toprak alamamış olsak o memleketteki 20 küsür milyon Türk misafir mi orada :D İran'ı dize getiren İskender ve bilimum Türk devletleri olmuştur. He çoğu zaman savaştıkları askerler de Türk'tü o da yine ayrı bi konu. Kısacası bu konu öyle anektod diye araya sıkışacak cinsten değil hocam.

Hasılı verkelam İranlılar hala o bölgede :) İlk çıktıkları yerde ora günümüzdeki  yerleride ora... hangi millet elerinden almış o toprakları... İsraili ben Fili yutmaya çalışan Çıngıraklı yılan gibi görüyorum.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 5515 Toplam Mesaj: 38