folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İsrail Vs Hizbullah

İsrail Vs Hizbullah

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit25
    exploit25's avatar
    Erkek
    ya beyler size de ilginç geliyo mu bilmiyorum ama lübnanın attığı(hizbullahın)füzeler hep israilin ücra yerlerine gidiyo we 8 10 insan ölüyo.Sizce bunda da mı bi ilginçlik var. yani bunlar sadece savaş bahanesi mi hatta liderleri bizden yardım istedi.Tr onların yanında yer aldı die gelmesinler bize de.tabi sadece bi komplo ama kafam karıştı ve Suriye nerde bu kadar güwenebilio kendine.Eğer gerçekten suriye kendine bu kadar güweniyosa.

Türkiye-Rusya-Çin-Japonya-İran-Suriye
    vs
    İsrail.-Amerika-ing

ve bunların yalamaları gibi bi 3. savaşımstrak bişi yolda mı.
    Dünyada ilginç bişiler mi oluyo bana mı öle geliyo.

Edit:rusya yapmışım :)

Selamet dilimizde güller hep nickimizde biz gideriz cennete hey cennete By rene
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ruslar amerikalılarla olmaz öle bişey olduunda :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    Oratalık karısacak ve turk mılletı yıne gerceklerı goremıcek.Ben bunu bılır bunu solerım...

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    Türkiye'nin üstüne fazla gelmeye cesaret edemesler....

2. bi Çanakkale olmasından korkuolar hep...

Ve Atatürk'ün söledii söz hala geçerli bence..

Hattı müdafa yoktur sathı müdafa wardır,o satıh bütün vatandır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ole bi bloklasma olamaz japonya cine dusmandır ve ruslarla arası ii deildir 2. dunya savasından sonra abd ye yakın oldular turkiyede hicbi zaman araplarla muttefik olmaz o yuzden sen bastan dusun bloklasmayı =) hizbullahın attıgı fuzelere gelince dogaldır oralara dusmesi pkk hizbullah vs bunun gibi terorist gruplar egitim alıolar ama nası bilmiom havan topunu nisan almadan atesliyen insanlardan ne beklionki hedefi vurmasınımı? =)

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HASKANKAAAN
    HASKANKAAAN's avatar
    Erkek
    Evet aslında bazı şeyler doru mesela bizim orda şimiz yok neden diceksiniz. Çnkü bizdeki slahlar uçaklar,füzeler falan varşova paktına karşıydı yani sscb YE KARŞIYDI VE ŞİMDİ DOĞAL OLARAK Rusyaya karşıdır ancak biz bu silahları abd ingiletere ve israile karşı kullanamayız çünkü kaynak kodları onlarda bizm f-16 falan kalkamaz duruma glirler. EHHH bizim elimizdeki 240 tane f-16 yı 170 tane f-4 ü hemen birkaç ayda su-27 le yada su-34 lerle değiştiremicekelrine göre anca kara savaşı olursa bi ihtimal savaşırız. Yani her halükarda abd karlı hem nato yuda katmak gerekir. Bide japonya olayı var japonlar ruslarla olmazlar çünkü abd zaten japonları müttefik ilan etti eh gerisinide siz düşünün biz kesinlikle fena zararlı çıkarız böle bi savaştan.

Kadını golf sahası olarak görmek erkekliğe sığmaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djburack
    djburack's avatar
    Erkek
    abi gelsinler bi çökmeye çalışsınlar tr ye zike ters otursalar bi yaa yoksa bunların sonu gelmez walla :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sovyetlerden sonra rusyada bi çok şey değişti.Bu konuda tarihim çok iyi değil ama.Ruslar Putin vs eskisi kadar Komünist değiller.Kanlarında kapitalizm hücleri çoğaldı.Ekonomileri bomba gidiyor ki bunu yakından takip ediyorum.

Bir şey olursa Amerika'nın yanında olurlarmı bilemem ama olmazlar kesinliklede diyemem.

Hizbullah 1 bok değil.Dünyada ekonomik bakımdan yahudiler çok büyük çoğunlukta BUSH yaptığı açıklamada İsrailin arkasında olduklarını vs söledi.Aksini sölemesi beklenemezdi zaten Amerikan parlementosunda israilliler çok kuvvetliler.

Hizbullah tutar 2 zibidi Onbaşı kaçırır İsrail girer tüm Filistini siker.Benim hatırladığım 5-6 senedir bu böle.Bugünki Filistin haritası böyle giderse halkı ile yok olup gidecek 1-2 seneye kalmadan...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    arkadaşın teki demiş çanakkaleden korkuyolar ama, aga malesef artık o kadar salak değiller bize saldırcak kadar..

şöle diyim, türkiye+israil+kurdistan(!) vs lübnan iran suriye ürdün filistin, ondan sora da, zaten bizim a.q oyulmuş olcak, iran sallıcak füzeleri, sora gelen dövcek geçen dövcek..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi_kan84
    asi_kan84's avatar
    Erkek
    Bence arkadaşlar ben onu bunu bilmiyorum ama 3. Dünya savaşının çıkmasına azz bi zaman kaldı. Sadece üzüldüğüm tek nokta var. Müslüman olsun veya olmasın o kadar masum, kadın çoluk-çocuk ölüyor. Bu devletlere savaşma konusunda yardım eden devletler sefa sürüyor.Çok can yanacak çokkkkkk....

Bizi bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast
    suiQast's avatar
    Erkek
    ne zülm edin nede zülme uğrayın

Dınya guleke, bêhn bıke û bıde hevalê xwe
Toplam Hit: 2705 Toplam Mesaj: 19