İsrail’E Kargo?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    elmor bunu yazdı

Firinlanmis ve berlirli sertifika damgalarina ihtiyacın olacak, bu işi yapan şirketleri bulup yardım al, 

İlaçlanmış dediği empirenyeli ağaçlar çürümeye dayanıklı tanatol Vs yani Türkiye ucuz iş gücünden dolayı abd ve Avrupa nın Çin den daha cazip noktalarda aramal tedarikçisi bir anlamda işin yatmazsa benzer olaylar ama yahudiler sağlam ticaret yaparlar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    elmor bunu yazdı

Firinlanmis ve berlirli sertifika damgalarina ihtiyacın olacak, bu işi yapan şirketleri bulup yardım al, 

İlaçlanmış dediği empirenyeli ağaçlar çürümeye dayanıklı tanatol Vs yani Türkiye ucuz iş gücünden dolayı abd ve Avrupa nın Çin den daha cazip noktalarda aramal tedarikçisi bir anlamda işin yatmazsa benzer olaylar ama yahudiler sağlam ticaret yaparlar.

Benim tek dezavantajım normal de bu iş yapmayıp 8-5 memur gibi çalışmam. 
    böyle ağaç işlerine odaklansam bir yerim olsa kaçırılmayacak fırsat. 
    Kargo hariç tanesine 8 lira fiyat verdim direkt kabul etti. 1 ton kabuklu istenilen özellikte dallar 500 lira. Benim kabuğu soyup ilaçlama yani haşerelerden koruma olayını falan yapmak gerekti. Ayrıca bunlar için 6 güne ihtiyaç vardı, bende vazgeçtim 

işi yapacak biri varsa paslayabilirim. 

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    iMPaLa bunu yazdı

bu oduncuk ya da sopacıklar israil e kargolanacak kadar ne tür bir önem arz ediyor. bildiğin soyulmuş işe yaramaz dal parçaları. abi çok enteresan işler var 

adamlar çölde, nerden odun bulacaklar 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1989 Toplam Mesaj: 14
i̇srail kargo ağaç