folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İsrail"İn Vahşeti.....

İsrail"İn Vahşeti.....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek
    arkadaşlar gormüssünüzdür haberlerde ama yinede sizlerle paylaşmak istedim resimlere bakin ve baktiginiz anda aklinizdan ne geçiyorsa dile getirin (forum kurallarini çiğnememek şartiyla) çünkü bu gostereceğim oyle boş verip gecilecek basit bi konu degil!!!!

http://img190.imageshack.us/img190/8648/image0016zt.jpg

Önce 23 yasindaki filistinli Mohd Saleh'i tutukluyorlar, şu ana kadar bunda yanliş bir şey yok gibi

http://img282.imageshack.us/img282/8338/image0028gk.jpg

Daha sonra Mohd'un üzerinde bomba olma ihtimaline karşi onu hareket edemeyeceği şekilde yere yatiriyorlar. Hala anormal bir şey yok

http://img414.imageshack.us/img414/9813/image0036pj.jpg

Onu hala yerde tutuyorlar ve ikinci bir Filistinliyi sorguluyorlar. Onu tamamen kontrol aldiklari ve duruma hakim olduklari görünüyor

http://img232.imageshack.us/img232/5243/image0049sd.jpg

Bu yeterli değilmi????? şimdi üzerinde bomba olmadiğina emin olmak (!!!) için elbiselerini çikariyorlar. Yerde neredeyse tamamen çiplak olduğu hariç ve goründügü gibi tamamen silahsiz ve tepkisiz, üzerinde bomba olduğuna dair hiç bir isaret yok!!!. Peki Israil gibi SÖZDE insan haklarina saygili, demokratik (!) bir ülke ne yapar??? Onu tutuklar mi?

http://img413.imageshack.us/img413/1594/image0055bc.jpg

Resim her şeyi söylüyor !!! değilmi?

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    israil ne zaman insan haklarına saygılı olduğunu söyledi ki? öyle bir şey beklersen adamları bile kendine güldürürsün. çünkü onlar öyle bir şey söylemiyor. amerika desen neyse..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkan_atalay
    furkan_atalay's avatar
    Erkek
    çeçen şehidi HATTAB diyor ki:

yahudiler bizim için kolaydırlar. ancak onlara ulaşmak için önlerinde duran ve kendilerine müslüman diyen münafıkları gecemiyoruz. bunlar her ırk olmak üzere bize her koldan saldırıyorlar. yoksa müslümanlar sopayla da olsa israili haritadan silerler. bu zülme bilerek yada bilmeyerek ortak olan herkes mahşer günü bunun hesabını mahkemede verecektir. kafirlarin yurdu bellidir. ancak ebu cehile yardım edenin akibeti dünyada da ahirette de zillet elbisesidir. dünya görüntüden ibarettir. VALLAHİ KAFİRLER İSTEMESE DE ALLAH NURUNU TAMAMLIYACAKTIR. ZAFER İSLAMIN OLACAKTIR

HER NEFİS ÖLÜMÜ TADACAKTIR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    israil in yaptıklarına hiç şaşırmadım yapar o.cocukları

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    savaşta dost yoktur herkez düşmandır.(israil yaptığını hiç beğenmiyorum)

boş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JeansHerif
    JeansHerif's avatar
    Erkek
    bu adamlar bize demokrasiyi ogretmeye calisiyorlar yazik...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    ..İsrail'inde,Amerika'nın da,İngiltere'nin de,Fransa'nında ta ..
    Amerika'nın dost oyunu hariç bizi desteklemedikleri için değil hepsinin düşüncesinin aynı olduğu için bir Türk devlety istemedikleri için..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ridvan
    ridvan's avatar
    Erkek
    onlar insan değil sadece ne yaptıklarını bilmez ahmaklar insanlıktan nasıp almamışlardır

ylnzefe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miRkuT
    miRkuT's avatar
    Erkek
    Normalde Allah onları hidayete erdirsin derdim ama. Gelde gör bunları Allah onların Belasını versin... Yaşasın zamiler için Cehennem!

Bildiği kadarıyla adalet eden, bilmediği kadarıyla zulmeder...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    yazik yazik bazen insan olmaktan utanc duyuyorum dunyada cevresine ve kendine en cok zarar veren mahlukatlariz anlamiyorum bu anarşiyi teroru

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    çeçen şehidi HATTAB diyor ki:

yahudiler bizim için kolaydırlar. ancak onlara ulaşmak için önlerinde duran ve kendilerine müslüman diyen münafıkları gecemiyoruz. bunlar her ırk olmak üzere bize her koldan saldırıyorlar. yoksa müslümanlar sopayla da olsa israili haritadan silerler. bu zülme bilerek yada bilmeyerek ortak olan herkes mahşer günü bunun hesabını mahkemede verecektir. kafirlarin yurdu bellidir. ancak ebu cehile yardım edenin akibeti dünyada da ahirette de zillet elbisesidir. dünya görüntüden ibarettir. VALLAHİ KAFİRLER İSTEMESE DE ALLAH NURUNU TAMAMLIYACAKTIR. ZAFER İSLAMIN OLACAKTIR

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 2217 Toplam Mesaj: 16