folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İşsizler Kervanına Bir Mürit Daha Katıldı.

İşsizler Kervanına Bir Mürit Daha Katıldı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

İyi akşamlar sevgili arkadaşlar,

Bugün iş yerinde müşteri şikayetçi oldu. Yarın da büyük ihtimalle iş akdim feshedilecek. 

Çağrı merkezinde çalışıyorumdum. Yüksek lisans öğrencisiyim ve 29 Haziranda da tez savunmasını vereceğim. Yani okul bitiyor. Bayram sonrasında da Tuic te gönüllü editör olarak akademik kariyerime katkı sağlayacağım. Cv isteyen olursa özelden atarım. 

Yani iş arıyorum. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Bugün iş yerinde müşteri şikayetçi oldu. Yarın da büyük ihtimalle iş akdim feshedilecek. 

Çağrı merkezinde çalışıyorumdum. Yüksek lisans öğrencisiyim ve 29 Haziranda da tez savunmasını vereceğim. Yani okul bitiyor. Bayram sonrasında da Tuic te gönüllü editör olarak akademik kariyerime katkı sağlayacağım. Cv isteyen olursa özelden atarım. 

Yani iş arıyorum. 

hocam müşteri senden neden şikayetçi oldu biraz bilgi verirsen :) 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Yani iş arıyorum. 

hocam müşteri senden neden şikayetçi oldu biraz bilgi verirsen :) 

Büyük ihtimalle zengin bir musteriydi. İşimiz gereği bankanın ürünlerini müşterilere sunuyoruz. İsterlerse kampanyalara dahil ediyoruz, istemezlerse de herhangi bir işlem yapılmıyor. Aramalar otomatik yapılıyor. Müşteri beni bu konu için neden arıyorsun, ben durumu yerinde olan biriyim dedi. Beni arama diyor ama aramalar için ayrım yapılmıyor. Bana farklı konuda soru sordu, bende iletişim merkezine yonlendirdim ama adam benden cevap bekliyor. Bende böyle bir şey yapamam dedim ve usule uygun şekilde görüşmeyi sonlandirdim. Teli yüzüme kapattı diye şikayetçi olmuş.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun, ses kayıtları tutuluyor değil mi? En azından tazminatlarını alırsın 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

Geçmiş olsun, ses kayıtları tutuluyor değil mi? En azından tazminatlarını alırsın 

Evet konuşmalar kayıt altına alınıyor. 

Tazminat verirler mi bilmiyorum. Ve sicile nasıl işler onu da bilmiyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı abi alt tarafı çağrı merkezi yani, siktir et. zaten çalışabileceğin en boktan işlerden birinde çalışıyormuşsun. :)

üniversite okumuş adamsın ne işin var çağrı merkezinde.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

öncelikle geçmiş olsun keşke mezun olduğun mesleğini, ikamet ettiğin şehri ve yapabileceğin meslekleri yada başka şehre çıkabilir misin fln gibi bilgileri de paylaşsaydın belki birinin ihtiyacını karşılayabilirdin. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Anadolu Üniversitesi İktisat mezunuyum. Marmara Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Ens Türk Dünyası Coğrafyası Abd yüksek lisans öğrencisiyim. 4 yıl Karabükte yerel tv de yayın sorumlusu olarak çalıştım. 6 ay turizm 5 * otellerde komilik garsonluk tecrübem var. Müşteri hizmetleri bölümde çalışıyordum. Enerji sektöründe müşteri hizmeti ve satış sonrası konularında çalışırım. Çağrı merkezi tecrübem var. Az buçuk ps biliyorum. Pc konusunda belli bir tecrübem var. Donanım bilgim yok.Mecidiyeköy de oturuyorum. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

@pikacu böyle çok yönlü insanlari hep sevmişimdir. 

Çoğu insan için bakinca istikrarsız bir şey gibi gelir işveren için. Halbu ki bence bakış açısını geliştiriyor insanın

İktisat,  o yüksek lisans ne alaka, tv işi ordan garsonluk ne alaka, enerji ordan çağrı merkezi :)

Kendimi gördüm sende :))

Umarım istediğin işi bulursun kolay gelsin 

Ve up olsun :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun Hocam.. Ben de taze bir mezun olarak katıldım kervana..

Kendine İyi Bak ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Ah be hocam sözde yanına geliyoduk eheh sağlık olsun :)

Toplam Hit: 2267 Toplam Mesaj: 22
i̇s i̇ssiz gucsuz