folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder İstanbul Bilişim Güvenilir Mi

İstanbul Bilişim Güvenilir Mi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar notebook almayı düşünüyorum. Fiyatı onlarda çok uygun ama kargo süresi 14 iş günü. Önceden tecrübe eden biri var mı acaba? Gönderilmeme durumu elimizde yok deme durumu oldu mu? Çünkü İstanbul Bilişim sıkıntılı diye duymuştum ama reklamları da artmaya başladı acaba sıkıntı çıkarırlar mı? 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1000 defa konuşuldu

Hayır değil

Dolandırıcı

Almayın aldırmayın

Çiftlik banktan hala yumurta alınırmı ile aynı soru

PanxeR tarafından 21/Mar/20 10:45 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Dostum bir araştır nette İstanbul bilişimi, özellikle donanım haber de başlığı var onu bir oku. 

Kısaca UZAK DUR 

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

tosun da batmadan reklamları arttırıyordu.

Şu piyasada güvenilmez bence

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Yani kredi kartı ile almaya güveniyorum açıkçası. En kötü ters ibraz yapıp alırım demiştim. Piyasanın 1500 TL altına veriyorlar da

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

https://mobile.donanimhaber.com/istanbul-bilisim-batiyor-mu--139653954-2

söyle birakıyım yardımcı olur

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Kaç kaç kaç :D

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

7200 Dü 8500 oldu hepsiburada da sonra da İstanbul bilişimde 6700 buldum diye sevinmiştim oysa 😀

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Ben paramı zor kurtardım evet çok şey en ucuz onlarda var ama gelmiyor :) 1ay önce TV aldım paramı zorla alabilirim geriye 

#....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

8 sene önce aldığım 46 inç samsung tv yi hala kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım. tamamen şans meselesi yani. 

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

stokta olanlar iyi de stokta olmayan ürünler sıkıntı sanırım.

Son olarak "Vazgeçtim" :D

Toplam Hit: 8375 Toplam Mesaj: 62
i̇stanbul bilişim güvenilir mi