İstanbul Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avcilar
    Avcilar's avatar
    Erkek

Avcılar bence

Light Rock Fishing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek

istanbula taşındım :) ben gelirim...

hawk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Taksimde oluyordu hep. Taksim iyidir her yere yakın.

Sen geleceksen taksim yaparız :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Beylikdüzünde buluşmamı kafayı mı yediniz :))))

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Merhabalar mürit ve mürideler.

@NighT_JudGe  hocam ile  01.09.2019 tarihinde istanbulda buluşalım diyoruz.

Muhtemelen Beylikdüzü taraflarında yada beşiktaş tarafında bir yerde sohbet edebileceğimiz bir cafe de çay falan içeriz diye düşünüyoruz.

Gelecek var mı ? 

not: Ben bu konuyu nereye açsam bilemedim. Mod dedeler silmeyin konuyu lütfen.

valla varya gelmek istiyorum ikiniziun yüzü suyu hürmetine fakat ayın 2.de yatırımcı startup sunumum var olmasaydı gelirdim tbt misafirlerinin hepsini yatta ağırlardım boğazda güzel bir etkinlik yapardık ama ne yazıkkı 2.sinde izmirde sunumum var . gelecek herkese selamlar olsun 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

valla varya gelmek istiyorum ikiniziun yüzü suyu hürmetine fakat ayın 2.de yatırımcı startup sunumum var olmasaydı gelirdim tbt misafirlerinin hepsini yatta ağırlardım boğazda güzel bir etkinlik yapardık ama ne yazıkkı 2.sinde izmirde sunumum var . gelecek herkese selamlar olsun 

Hocam biz zaten @Night_Judge ile böyle bir plan yapıyorduk. Günü birlik bir tane uçak kiralayıp yada helikopter gelecek kişi sayısına göre değişir. İspanyada barselona sahilinde balık ekmek yiyip gelmeyi düşünüyorduk. Yat yerine biraz maddi destek olursan uçak fikri biraz daha mantıklı gibi ne dersin ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam biz zaten @Night_Judge ile böyle bir plan yapıyorduk. Günü birlik bir tane uçak kiralayıp yada helikopter gelecek kişi sayısına göre değişir. İspanyada barselona sahilinde balık ekmek yiyip gelmeyi düşünüyorduk. Yat yerine biraz maddi destek olursan uçak fikri biraz daha mantıklı gibi ne dersin ?

:D    :D  Şimdi  kim   geliyor  mekan  nere  :) 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    NighT_JudGe bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

:D    :D  Şimdi  kim   geliyor  mekan  nere  :) 

Vallaha abi biraz sıkıldım istanbuldan o yüzden beylikdüzü diye düşünmüştüm de. Biraz şehir dışına çıkmak iyi gelirdi neyse. Galiba beylikdüzü herkese ters o yüzden biraz istanbula doğru bir yer belirlemek gerekiyor :/

Eminönüde Ağakapısı diye bir mekan var çok hoş bir mekan oraya gidebiliriz ne dersiniz ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheRunZex
    TheRunZex's avatar
    Erkek

Beylikdüzü iyidir :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

O kadar yıldır üyeyim, hiç katılmadım buluşmalara. Küçükken r10 buluşmalarına çok giderdim :) 

Taksim, Eminönü falan olursa gelebilirim de Beylikdüzü bana da çok ters.

Toplam Hit: 9140 Toplam Mesaj: 27
buluşma