folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Da İyi Restoran Yeri ?

İstanbul Da İyi Restoran Yeri ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

beyti aslinda anlatildigi gibi degil okadar pahali degildir.. normal maasli bir insan icin pahali olabilir.. 2 kisi gidip yemek yeseniz icseniz aaa 1 milyar hesapla kalkarsiniz derler hep :) öyle degil.. hayvan gibi yenir hayvan gibi icilirse saatlerce hesap okadar olur, fakat Beyti musterileri gayet nezih tir tipki mekan gibi.. paranin hesabini yapacak kisiler gitmez oraya.. yinede gidip bi lüks gün gecirmenizi öneririm..

florya da kasibeyaz a da gidebilirsiniz, fakat beyti ve kasibeyazin luks luk disinda herhangi manzaralari yoktur deniz gibi yukseklik gibi.. ucak kalkar iner onu izlersiniz ancak..

florya da gidebilecegin en guzel mekan bence florya sosyal tesisler olur.. hem diger mekanlara göre ucuz olur, hem manzarasi guzeldir, hem luksdur, hemde kocaman parki varki vardir gezersiniz..

sosyal tesisler disinda ziya sark sofrasi ve görkem kilis sofrasi var onlarda deniz kiyisi fakat oldukca eski restoranlar oldugu icin lukslugunu kaybetmis mekanlardir.. bunlardan ziyade biraz asagiya yol alip uludag restorana gitmeni daha cok öneririm, ziyya ve görkem e göre daha nezih mekandir..

florya menekse de balik restoranlarida var, iclerinden sadece 1 ini öneririm, Enfes balik restaurant.. üst katina cikarsiniz, havada sicaksa terasindaki manzara güzeldir, martilar balikcilar denizde yuzen insanlar kumsal falan filah.. mekanda oldukca nezihtir, diger balik restoranlara göre cesit te boldur.. en son gittigimde sadece 100 e yakin deniz mezeleri mevcuttu, simdi mutfagindaki genislik nasildir bilmem..

daha ucuz bi konsept olsun lüks olsun fakat ucuz olsun diyorsan, avcilar fox club e git derim.. hem ucuzdur hem sahile yuksek alanda olmasi sebebiyle manzarasi guzeldir.. memnun ayrilirsin.. 

farkli semtlerde alternatif istersen yine yazabilirim.. selametle

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle yorumun için Teşekkür Ederim. Baktığım bölgeler genelde Beşiktaş ve ilerisi. Maksat boğaz manzarası ,

arasın da kararsız  kaldığım şunlar var en azından istediğim ve anlatmak istediğim mekan tarzı ve yerleri bunlar

Ulus 29 , 

http://www.sunsetgrillbar.com/#galeri

oba

doğatepe

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Ransack bunu yazdı

merhaba hocalar. istanbul da özellikle avrupa yakasın da bildiğiniz güzel manzaralı restoran var mı ? Fiyatı önemli değil (tabi bu bir yemeğe askeri ücreti verebileceğim anlamınada gelmiyor :| ) maksat kız arkadaşımla iyi bir yerde bişiler yiyip manzarayı izlemek akabinde çay kahve içip sohbet etmek.

yorumlarınız için şimdiden teşekkürler 

not: şayet asya kıtasın da  kesinlikle bu mekanın manzarası güzel gitmeye ve görmeye değer dediğiniz yer varsa oda değerlendirilir. 

can oba.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam Ulus 29 eşsiz bir boğaz manzarasına sahip. Ulus parkının içindedir. Cafe-Restorant tır. Sırf fotoğraf çekilmek için çok insan gelir. Turistte vardır. Her 2 boğaz köprüsünü gören bir konumu var. Panaromik yani.

Oba restorant Boğaza sıfır. Yine eşsiz bir manzara ve havası var. 

Yemekler ve fiyatlar çok farklı değildir. 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

bir dunya mekan var nasil biryere gideceksin salas luks cin japon ozbek et balik ne oldugunu da belirtrsen daha rahat bulursun.mekanist tarzi sitelere de bak firsat sitelerinde de firsat yakala

hipokondriyak tarafından 19/Eki/14 03:30 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocam yorumları okumadım yazan var mıdır diye ancak LOKMA resaurant var hisarda efsane bir yerdir. tavsiye ederim.. 

adres: Yahya Kemal Cad. No:12 Rumelihisarı - İstanbul

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Yorumlariniz icin tesekkur ederim hocalar.

@opusdei abi sana pm attim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

manzara istiyorsan galata kulesine gotur

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aqua floryada kaşı beyaz var hocam hem akvaryumdaki baliklari izliyorsun hemde denize karsi guzel bir mekan. Birde yeni şazeli diye bir yer acildi aqua ya gelmeden orasida guzele benziyor. Bogaz istersen chilai yada huqqa ya git biraz tuzludur ama deger...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

Aqua floryada kaşı beyaz var hocam hem akvaryumdaki baliklari izliyorsun hemde denize karsi guzel bir mekan. Birde yeni şazeli diye bir yer acildi aqua ya gelmeden orasida guzele benziyor. Bogaz istersen chilai yada huqqa ya git biraz tuzludur ama deger...

hocam yorum için teşekkürler aslın da yere karar verdim sadece iki seçenek arasın da gidip geliyorum

Ulus 29 , 

http://www.sunsetgrillbar.com/#galeri

istediğim manzara ve mekan yerleri bunlar aslın da

Toplam Hit: 5252 Toplam Mesaj: 52