folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder İstanbul Da Kiralık Evler

İstanbul Da Kiralık Evler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Selamlar  

Geçen ekimden beri istanbuldayım apartta kaldım otelde kaldım vs. 
    Neyseki geldim bağcılarda  işe girdim (güneşli'de)

İnternette bolbol aradım taradım  max 1000 TL ye kadar kiralık ev aradım Beş para etmez evlere bile razı olduk 

İçine etitğimin  sektöründe bekarların üstünü çizmişler.
    Herşeyde anlaşıyoruz  kira komisyon depozito falna bekarız diyoruz. Mırın kırın edip vermiyorlar.

Ne zor işmiş yav. 1.5 aydır sirkkete uyuyoırum  duş işini haftada 1 hamamda hallediyorum ama   dayanamıyorum arkadaş :/
    Düzen yok duş desen pazar gününe bağlı la kokmamak için parfüm şişesini yiyecem :D 

Varsa etrafınızda bu taraflara yakın veya tek vasıta ile gelinebilecek bir yer yazarmısınız.

Gülbahar caddesinde işyerim.

WildWamqire tarafından 10/Mar/16 17:50 tarihinde düzenlenmiştir

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam nisanliyim onumuzdeki kis evlenicem para biriktiriyorum bu oda iyi isiniyor mu cocuk odasi yapabiliriz belki falan gibi gibi uydur gitsin yahu.

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Hocam nisanliyim onumuzdeki kis evlenicem para biriktiriyorum bu oda iyi isiniyor mu cocuk odasi yapabiliriz belki falan gibi gibi uydur gitsin yahu.

Ben safım yalan söylemeyi beceremiyorum illaki  belli olur söylediğim. Ayıca ileride başıma sıkıntı yaratır.  Ev sahipleri ve emlakçılar cingöz olmuş belliki çok çektirmişler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bence tek başına yaşıyorsan ev arkadaşı bulman daha mantikli. aylik 1000 lira kiraya verilir mi hocam. yada beylikdüzü tarafinda tutarsın daire ama işyerine ters kalır.

sen ev arkadaşı arayanlara bak bence hocam

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek
    demirci bunu yazdı

bence tek başına yaşıyorsan ev arkadaşı bulman daha mantikli. aylik 1000 lira kiraya verilir mi hocam. yada beylikdüzü tarafinda tutarsın daire ama işyerine ters kalır.

sen ev arkadaşı arayanlara bak bence hocam

Kiranın yarısı patrondan hocam max bütçe o ev arkadaşı denedim ilk geldiğimde  olmayınca olmuyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

gülbağda yok mu ? yoksa kanyonun arka tarafına bakabilirsin. bir arkadaşım yakın zamanda oraya taşındı mecidiyeköyden

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

o zaman bitane yüzük takıyorsun. nişanlıyım 6 ay sonra evlenmeyi düşünüyorum diyorsun.

zaten 5-6 ay sonra temiz biriysen ev sahibi kirasini gününde alıyor mu ona bakar.

bekar olmana takılmaz

nişanı da attım dersin

demirci tarafından 10/Mar/16 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam ben orda oturuyorum bi araştırayım mesajım bulunsun konuda dönüş yaparım bulur isem

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Özelden görüşelim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

geçici olarak ev arkadaşı arayanların yanına yerleşebilirsin. 

http://www.istanbul.net.tr/seri-ilanlar/search?city=istanbul&lastdate=09-04-2016&category=16&key=&page=1

ama dikkat et böbrekleri kaptırma .

kafana bir yer buldunmu uzar gidersin. 

samaccc tarafından 10/Mar/16 19:19 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam Bende Antalya'da emlak işi yapıyorum.Dilerse emlakcı verir ama büyük sorumluluk alması gerekiyor.Çünkü en ufak şikayet konusunda ev sahibi kabilesi ve komşuları ilk muhattap olarak emlakcıyı buluyor.Bana da çok geliyor gözüme kestirdiklerime yardımcı oluyordum işin gerçeği.Halden anlarız :))) Basit bir yöntem söyleyim o zamna hocam.Küçük bir oyun oynayacaksın emlakcı ve ev sahibine.Yanına bir teyze  yada amca alıyorsun hocam bulabilirsen bir tane de nişanlı buluyorsun.Daha sonra gidip evi beğeniyorsun.Amcamız senin baban yada kayınbaban oluyor.Evi de size tutacakları için beraber bakıyorlar.Şimdi sözlüsün yakın da nişan var (direk nişan demedim süreci uzatmak adına) evi tutuyorsun.Zaten sözlü kişinin evlenmesi de en az 1 yılı bulacağı için sıkıntı olmaz.1 yıl kafan rahat gezersin.1 yıl sonra da kimse sana sormaz zaten evlimisin bekarmısn.Yeterki evi ev gibi kullan

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 2296 Toplam Mesaj: 20
kiralık ev