folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Da Nereyi Gezeyim

İstanbul Da Nereyi Gezeyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    MelancholiTr bunu yazdı:
    -----------------------------
    nakamura2 bunu yazdı:

MelancholiTr bunu yazdı:
    Herkes bi yerler sölemiş bende Ortaköydeki Cumbalı nargile cafeye git.bi nargile iç.ordan sonra yine ortaköyün sahilinde bir çay iç..ohh ..:) kafa dinleme mekanım = Ortaköy
    Hocam İstanbuldaki en sağlam nargile orda mı yapılır?Aklımda bulunsun gidince bi içeyim

Ajan sende niye İstanbula gidiyosun gel antebe gezHdirem ben seni:|

Hacım valla en kralını filan bilmem.ama çok çok güzel yapıyorlar yani şimdi sana nasıl anlatayım bilmem ama hem ortam hoş hem tanıdık :)  ben çok beyeniyorum ama tophaneyi övüyorlar.gelince pmden ulaş istanbuldaysam birlikte gidelim:)
     Olur valla yolum düşerse ulaşırım sana:C Yalnız benden para çıkmaz misafirin olarak geliyorum:|  Ajan sende nargilecilere gitte bana en kralını söyle ordaki...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

Olur valla yolum düşerse ulaşırım sana:C Yalnız benden para çıkmaz misafirin olarak geliyorum:|  Ajan sende nargilecilere gitte bana en kralını söyle ordaki...
    Bide sana paramı ödeticez töbe töbe..:|

zaten istanbulda gittiğim hiç bi mekana 5 kuruş bırakmam:)

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    İstanda gezmeni pek tavsiye etmem :)

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Gündüz İstanbul güzeldir gez gezebildiğin kadar keyfini çıkar, yanlız gece pek takılma, zira texas dan bir farkı yoktur. çok ciddi anlamda can güvenliği sorunu var.

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek

bebekte 2-5 tur at :D:D:D çok ciddiyim orda bi ferrari otomotiv var onu görsen yeter zaten... böyle enfes makina yok yaa

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    aaaahhhh şimdi istanbulda olmak vardı anasını satiyim. püfür püfür bir vapurun yan tarafındaa ahhh şu anda istanbulda olmak vardı anasını satiyim. yeni camide mısır atmak kuşlaraaaaa. köprüde balık ekmek yemek. dolmuşa hadi gidelim demek.. ver elini yeni kapı ver elini bebek tarabya.. şu anda oralarda olmak vardıya. ahhh şimdi istanbulda olmak vardı anasını satıyım. boğazda köhne bir iskelenin yamacındaaaa tabakta kavun peynir güzel içeçeklerim dilimde yarı acı yarı tatlı bir şarkı ah yar şu anda istanbulda olmak vardıııı...74lerden kalma güzel şarkıdır :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    Chaoser bunu yazdı:
    git çiçek pasajına demlen ordali turistleri takip et onlarla takıl :D yarın burdaysan takılrız
    ewet hoca bugün fiko dark syspionic buluşcaz sen nerelerdesin? bide başka gelmek isteyen mürid varsa yazsın buraya ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    f1kr3t,syspionic,darkF4Te bu 3 mürid beni satmış bulunmaktadır. anlayın artık... ayrıca msn den de sildim sizleri haberiniz olsun...

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek
    Ajanım Ankara' ya gel sen :)

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkF4Te
    DarkF4Te's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı:
    f1kr3t,syspionic,darkF4Te bu 3 mürid beni satmış bulunmaktadır. anlayın artık... ayrıca msn den de sildim sizleri haberiniz olsun...
    Senınle anlastıgımız aksamın ılerleyen gece saatlerinde swool fikoyu aramıs (:
    Kesın hatırlamıyorum ama oda gelecegını soylemıs daha o yuzden pazar gunu gıdecekmısız dıye guncelleme oldu saat 4 suları (:
    Senide fiko sabah arayacagını soylemişti :/
    Herhalde fikoda uyuya kaldı ben 4 cıvarı uykuya dalarken acıktı :/

Neyse gelsin fiko hele :)

Yoksa neden satış yapalım ki ayıp ettın abi (:

Yinede sana yanlış yaptığımı / yaptığımızı düşünüyorsan şahsım adına özür dilerim :)
Toplam Hit: 7558 Toplam Mesaj: 53