folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Evden Eve Nakliyat Tanıdık Var Mı

İstanbul Evden Eve Nakliyat Tanıdık Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Esenlerden 2 artı 1 ev eşyası ve yenibosnadan çocuk odası alınıp Esenyurt'ta gidecek.

Tanıdık nakliyeci var mıdır

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

+905344919023

Numaranı Toprağın Orhandan aldım dersin hocam :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

armuttan fiyat al, ben gecen sene bi tasinma yaptim fiyat aldim uydundu ve gayet memnun kaldim.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Aman hocam evi göstermeden kimseyle anlaşma. En meşhur yöntemleridir. Ev kaç oda vs sorar tamam der anlaşır. Taşınma günü gelir. Sen her şeyi hazırlamışsındır. Adam derki aa abi burda fazla eşya varmış. 3 tl olmaz 5 tl olur. Sen de son anda gelen bu lafa karşılık veremezsin. Zamanın yoktur. Lanet olsun der kabul edersin. O yüzden evi göstermeden fiyat konuşunda kimse ile anlaşma. Son olarak ev alıyorsan yeni ev alanlardan sürekli bahşiş isterler hayırlı olsun diye. Benim değil kira de :)

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Aman hocam evi göstermeden kimseyle anlaşma. En meşhur yöntemleridir. Ev kaç oda vs sorar tamam der anlaşır. Taşınma günü gelir. Sen her şeyi hazırlamışsındır. Adam derki aa abi burda fazla eşya varmış. 3 tl olmaz 5 tl olur. Sen de son anda gelen bu lafa karşılık veremezsin. Zamanın yoktur. Lanet olsun der kabul edersin. O yüzden evi göstermeden fiyat konuşunda kimse ile anlaşma. Son olarak ev alıyorsan yeni ev alanlardan sürekli bahşiş isterler hayırlı olsun diye. Benim değil kira de :)

https://www.instagram.com/reel/CllpR0UNRxA/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Aynen bu elemanlar :D

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Aynen bu elemanlar :D

😂😂😂

Banada aynısını yaptılar Ben koca kamyonu tekrar geri taşıtmıştım 3 5 malzeme taşıdılar eski eve sonra tamam lanet olsun deyip tekrar taşıdılar anlattığımız paraya 

Ama daha öncesinde gösterin taşıyacağınız yeri ve taşıtacağınız yeri ayrıca asansörlü biraz pahalı oluyor ama sağlam oluyor çizilme v.s olmuyor 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

armuttan fiyat al, ben gecen sene bi tasinma yaptim fiyat aldim uydundu ve gayet memnun kaldim.

Armut kullanmayın lütfen.

Şimdi girip ilan açsan, 10 kişi teklif verse örn. 100 TL'den 1000 TL armut kazanıyor. Sen işi iptal ettiğinde kazanan sadece Armut oluyor. Ustalara veya firmalara para iadesi yok. Teklif vermek parayla. 

Hadi işi iptal etmedin yaptırdın ve 2000 TL ödedin. Teklifi veren usta parayı alıyor, diğer ustalar 3'ün 1'ini.

Armut yine 1000 TL kazanıyor.

Rastgele kategorilerde bot ilan bastığınızı düşünün. Para basıyorsunuz. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Armut a ilan at mesaj atanları da evin videosunu çek at yoksa nakliyeci çakallı ğı daha 1 hafta önce taşıdım ilk gelen elemanı siktirettim adama yatak dolabı büyük diye 1000 tl istedi,

Mersin de şehir içi 10 km 3artı 1 eşyası 8000 e taşıttım 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Ben ağustos ayında bu arkadaşlara taşıttım hiç sorun yaşamadım gayette temiz çalışıyorlar 

Yav he he
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Ben işim gereği sürekli nakliyeciler ile görüşüyorum.Ben konumu ve eşyaların fotograflar etaylarını facebook marketplace ye yüklüyorum teklifleri bekliyorum :)) En hızlı ve uygun  yöntemi oradan alıyorum.Armut vb platformlar teklif ücreti istediği için(işi gereği haklı olarak) uyguna yapabilecek adam teklif ücreti ödememek için teklif vermeyebiliyor.Ancak bu şekilde yaptırabilirsin.Ben geçen gün aynı daire için 10 bin tl teklif eden de oldu ama ben 2.500 tl ye boyattım :)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 925 Toplam Mesaj: 14
i̇stanbul nakliye evden eve