folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Java Günü 2011

İstanbul Java Günü 2011

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

http://www.kodcu.com/2011/08/istanbul-java-gunu-2011-jcp-baskaninin-katilimiyla-basliyor/

Beyler ben Izmirde oturuyorum. Bu etkinlige gelmek istiyorum. Nasil gelebilirim. Otobusle veya ucakla gelebilriim fakat, Istanbul gercekten bana gore karisik bir yer. Cuma dan mi gelmeyeliyim, yoksa Cumartesi sabahi varacak sekilde otobus ya da ucakla gelsem, 

Çırağan Caddesi Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4 - 6
    34353 Beşiktaş, İSTANBUL / TÜRKİYE

bu adrese ulasabilir miyim kolaylikla ?

Hatta gelmek isteyen arkadaslar olursa beraber gideriz, 

Etkinliğin yeri ver zamanı ?

Tarih 24 Eylül 2011 Cumartesi

Saat : 12.30 – 18.30 arası

Yer : Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü - B Conf Salonu (Siyaset Meydanının Yapıldığı Salon)

Etkinlik Ücretsizdir. Lütfen sayfanın sonunda ki formdan kayıt yaptırınız.

kodcu.com adresinden kayit yaptirabiliyorsunuz arkadaslar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek

adres Istanbulda bulabilecegin en kolay adreslerden biri indigin hava alanina gore her turlu yolu cok rahat bulursun.

Cuma dan gelmek ya da cumartesiden gelmek sana kalmis ama ucakla gelirim maddi sikinti olmaz diyorsan sabah ucaklarina binmek mantikli.sabah 9 gibi burada olsan cok rahat yetisirsin 11 e.

ben de gitmeyi dusundum ama tam emin degilim daha bakalim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

izmirden geldiğinde harem'de inersen , ordan minibusle yada bındıgın otobusun servısıyle uskudar meydanına bıraktırırsın kendını (2dk lık yol)

oradanda beşiktaş motorları var kalkıyo sahılden ona bınersın beşiktaştasın ,

daha sonra bı 100 metre dogru yukarı cıkıp sağ tarafta mimar sinan ünv. güzel sanatlar devlet konservatuvarını gördüğün an sağdan devam ettıgın taktırde bahceşehir unisi hemen yanında .

basıt bır yerde hıc ama hıc zorluk cekmessın hoca ..

edit: benim dediğim yer bahçeşehir ünv idari işler daire başkanlıgıymış onun hemen hemen 50 mt ılersınde yolun karşısında dedıgın yer (:

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Sen gel hacı cumadan, bende kalırsın sabah birlikte gideriz. Kolay bi yerde zaten.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bende katılmayı düşünüyom. mini buluşma yaparız orda :P

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Bende katılmayı düşünüyorum,@SyspioniC birbirimizi nasıl buluruz ?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

Evet bugun, birazdan biletimi alicam, Cuma gecesi yola cikip, sabaha karsi istanbulda olacagim. Sagolsun JPriest bana yardimci oluyor cok. Gun icinde de gelicek arkadaslarla gorusmeye calisabiliriz ya da etkinlikte gorusuruz :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

javaya daha zamanım var su an biraz bile javayla ilgili bişi biliyor olsaydım kesın gelırdım ama :ı

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

spark biraz erken geldiği için 10-11 gibi taksimde buluşuruz derim ben. sohbet ederiz dolanıırz biraz. 12 gibi yola koyuluruz.

isteyenler taksime gelsin  ya da bahçeşehirin orda 12.30 gibi görüşürüz.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

yukarı^^,

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

Fırsat bulursam bende gelirim, her nekadar .net'çi olsam da bi zararı yok :)

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
Toplam Hit: 2042 Toplam Mesaj: 19