folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstanbul Metrobüs Kazasi (Acibadem)

İstanbul Metrobüs Kazasi (Acibadem)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Nasıl insanımız var bizim ? 

https://www.youtube.com/watch?v=-Hcql7-cGwI

https://www.youtube.com/watch?v=I1Ag1ohX_4Y

https://www.youtube.com/watch?v=yrGr1rXBcGY

bychaos tarafından 23/Eyl/16 16:04 tarihinde düzenlenmiştir

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

o şemsiyeyi artık sokarlar kadına

____Best_Defender_Mecanic____
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    MecaniC bunu yazdı

olm bi izleyip yorum yapaydın? Kadın değil.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ülkemizde günden güne artan bi çomarlık yüzdesi var. Milletin bir birine tahammülü yok. En ufak bi şeyde gırtlak sıkmaya hazırız.

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-haberi-metrobus-kaza-yapti-yolcu-sofore-semsiye-ile-vurdu-40229457

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ülkemizde günden güne artan bi çomarlık yüzdesi var. Milletin bir birine tahammülü yok. En ufak bi şeyde gırtlak sıkmaya hazırız.

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-haberi-metrobus-kaza-yapti-yolcu-sofore-semsiye-ile-vurdu-40229457

Çomar kelimesini kullanmamakla beraber ben de aynı kanaatteyim. Müthiş bir cinnet hali var ve bu sadece büyük şehirler için değil her yer için geçerli. Trafikte tam bir düşük yoğunluklu terör havası var. Kimse kimseye bir şey diyemez oldu. En ufak sürtüşmede, yanlış anlaşılmada hemen ölümüne saldırı. Bu barzoluğun, hak hukuk tanımaz mafyavari apaçiliğin ve öküzlüğün önüne geçilmesi lazım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

yalnız kaptanlar genelde çok atarlılar aq

tamam haklılarda bir şey de diyemiyorum çünkü türk insanının daha doğrusu istanbulda ki sonradan gözüm açıldı aqdumcuların yüzünden çileden çıkıyorlar.

ama misalen geçen şirinevlerden bindim en öndeyim laptop çantasını camın orda ki torpido desem değil o plastikimsi aksama koydum yerlerde basılmasın diye

baktım arkadan biri dürtüyor

çıkardım kulaklığı 

dayı dedi al o çantayı ordan

neden? dedim

dayının bakışı görmen lazım gözleri patlattı yasak kardeşim diye

şimdi burda fevri bir insan olsa orada mevzu çıkardı ben siklemedim eyvallah kaptan dedim attım ayağımın altına 

ama bu insanlara psikoteknik yapılmıyor mu o belgeleri aleksandır belgeyi sallandır diye mi veriyorlar 

gerçi amk ülkesinde ne düzgün yürümüş ki bu yürüyecek

ölenlere başsağılığı dilemekten başka bir şey yapılamıyor maalesef

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    MecaniC bunu yazdı

olm bi izleyip yorum yapaydın? Kadın değil.

Daha kötü ya kadın bişeyler girmesine alışkındır ama adam için durum kötü, Artık şemsiyeyi adama sokarlar

____Best_Defender_Mecanic____
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arabalardan sağ insan çıktığına inanamıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yolcuya hakaret etmeye devam etmiş yolcu da dalmış oysa yolcuya söylemesi gereken şey beyefendi durağa gelmeden kapı açamıyoruz bize ceza yazıyorlar olmalıydı, sen yolcuya nerede canım isterse orada dururum dersen yolcu kızıp söylenince de gazla cevap vermeye devam eder üstüne hakareti çekersen adam kontrolü kaybedip sana dalabilir.

Kaptan değiş şoför, memur değil belediye işçisi.

Belediye işçisi olup azgınlaşan çok şoför var, dövecekseniz araç durduktan sonra indirip dövün, bu videodaki çılgın gibi hareket halinde kamikaze yapmayın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ulkede keyif verici, insanin rahatlamasini saglayacak hicbir sey yok ki. Sinema pahali. Tiyatro hem pahali hem yer bulunmuyor. Spor koltukta futbol izlemekten ibaret. Alkol ates pahasi. Ot yasal degil. Seks "evlenmeden olmaz". Seyahat cok pahali.

Birbirimizi yiyoz ya nolcakti?

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 7404 Toplam Mesaj: 62
kaza metrobüs