folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İstanbul Şişli Perpadan Yamaha R6S Motorum Çalınmıştır.Lütfen Dikkat

İstanbul Şişli Perpadan Yamaha R6S Motorum Çalınmıştır.Lütfen Dikkat

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sizden ricam bu resmi elinizden geldiği kadar çok yerde paylaşmanızdır.

Kişisel facebook hesaplarınızda, Facebook sayfalarında forumlarda ve diğer aklınıza gelen yerlerde.

Teşekkürler

Evet arkadaşlar motorun calınma anını videolarını bulduk.

Şimdi capsleri atıyorum daha sonrada videoyu paylaşacağım...

2 Kişi Kapalı otoparka tek motor ile geliyor.Motor enduro tarzı muhtemelen f650 gs  yada yamaha mt03 daha sonra birisi motorun direksiyon kilidini kırıyor.Diğeride ayagını dayıyor iterek çıkartıyorlar.Video kayıtlarını düzenliroum arkadaşlar sizlerle paylaşacağım

Arkadaşlar 2008 Model Siyah Renk Yamaha R6s Motorum Dün gece istanbul şişli perpa ticaret merkezinden çalınmıştır.Motor 06 plakalıdır.Görenler duyanlar lütfen iletişime geçsin..
    Özkan 0507 920 74 04

Motor Plakası 06 M 5675

Teşekkürler

----------- EDIT ------------

Öncelikle arkadaşlar herkeze teşekkürler.

dün geceden beri kamera kayıtlarını inceliyorum.Sabah 5.45-5.55 sıralarında kafasında kasklı kırmızı enduro bir motor ile ( muhtemelen 600cc ) ile gelip motorumun olduğu yerde 5 dk ara ile tur atıp gozetliyorlar.Daha sonra direksiyon kilidini kırıp iterek goturuyorlar.

Videoyu sizinle paylaşacağım birazdan

Otopark güvenlik olayına gelirsek.Otoparkın giriş ve çıkışındaki kameralar karanlık olduğu için aracın plakasını görmüyor.Cok dandik bir kamera var.Ben bu görüntülleri esnaf arkadaşların kameralarından motoumun olduğu kattan buldum.Tam oalrak motorun çalındığı yerde kamera yok ama izlediğim 4 farklı kameradan bu sonuç ortaya cıkıyor.Aklıma takılan bir kaç konu var onları netleştirmek için çalışıyroum su anda.

Motorun durdugu otopark çalıştığım iş hanına ait.Fakat motorlara giriş çıkış ücretsiz olduğu için fiş almıyrouz.

güvenlik amirliği Motorumun durdugu otopark katında motor koymanın yasak oldugunu soyluyor.Ama bize ne bir yazı teblig edildi nede giriş çıkışlarda motor komak yasaktır filan yazmıyor sadece agızlasoylenmiş birşey o yüzden biz size koymayın dedik zaten diyip işin içinden çıkıyorlar.

Motor çalındığı anda polis çağırdım ve ifaemi tutanagımı aldım.Çalıntı olarak düşüldü araç.

önümüzdeki hafta yurtdısına cıkacağım için yetişemem ama bu sure içinde gerekli tüm delilleri evrakları toplayıp hem güvenlik amirliğine hem erpa yonetimi hakkında savcılığa suc duyurusunda bulunup sonrada dava acacağım.Olayın su anda hukuksal boyutunu arastırıyorum.

Güvenlik perpa yonetimine baglı bir firma ozel güvenlik değil bu uarada

perpa dediğim yer içinde 4500 tane dükkan olan bir iş hanıdır.13 kat ve toplamda 70 bin metrekaredir.Perpa içinde toplamda 50 tane civarı güvenlik gorevlisi var.

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Insallah bulunur eksiksiz kusursuz hocam. Yanliz motor dehsetmis

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

senin motormu bu kanka ? anasını siktiklerim benimde bisikletle motorumu çalmışlardı kamera kayıtları var mı ?

TBT olarak konuyu bir süre sabitlesek nasıl olur ? iyiki R1 değil diye sevinimi ne bilim mk delirdim şimdi.

Zeytun-i tarafından 04/Eki/13 23:26 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

üzüldüm be sword kardeş bulman dileğiyle nasıl çalmışlarki senin mekan değilmi oralar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    SpectatorX bunu yazdı

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

geçmiş olsun 

kuştepe girişinde pastane var orda otur 3-5 saat illaki önünden geçer .s

yada uğraşırım diyorsan bölgedeki motor tamircilerin lisesini çıkaralım gez teker teker

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Arkadaşlar saat sabah 5 sıralarında büyük bir motorla gelip perpanın içinde 2 sefer motoru gozetlemişler sonrada bitane WV Caddy araca yükledikleri düşünüyorum.

Tam yükleme veya çalma anı kayıtlı değil.Ama kamera görüntülerini izledim 8 saat filan toplamda olabilecek tek ihtimal bu.

Dün hava yağışlı olduğu için mecburen otoparkta bıraktım.Sözde 24 saat güvenlik var ama güvenlik kameraları bozukmuş...

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Ben bile üzüldüm.

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

sanki facede gördüm bu motorun fotoğraflarını

Bittik biz bittik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

Arkadaşlar saat sabah 5 sıralarında büyük bir motorla gelip perpanın içinde 2 sefer motoru gozetlemişler sonrada bitane WV Caddy araca yükledikleri düşünüyorum.

Tam yükleme veya çalma anı kayıtlı değil.Ama kamera görüntülerini izledim 8 saat filan toplamda olabilecek tek ihtimal bu.

Dün hava yağışlı olduğu için mecburen otoparkta bıraktım.Sözde 24 saat güvenlik var ama güvenlik kameraları bozukmuş...

otoparktan talebin olacak mı peki ?

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
Toplam Hit: 27662 Toplam Mesaj: 181