folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'da Cerrahi

İstanbul'da Cerrahi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelomar
    kelomar's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

İstanbul'da yaşıyorum, kıl dönmesi ameliyatı olacağım. Bugün şirket doktoruna gittim, kadıköyde Medical Art diye bir merkeze gidebilirsin, bu alanda özelleşmiş bir merkez dedi. Medical Art hakkında bilgisi olan var mı veya önereceğiniz bir merkez var mı?

Teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Bende yurtdışına çıkacağım diye ertelemiştim ama sitede yazdığı kadar kısa sürüyorsa işler ben bir bakırköy şubesini arayayım madem.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bende de kıl dönmesi  vardı. cerraha gittim antibiyotik yazdı, antibiyotik bitti şimdi şişlik falan indi.

düzeldi mi acaba yoksa tekrar yaşarmıyım bu sorunu. yada olmamasi  için tekar bisey yapmak gerekir mi acaba ?

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

düzelmedi hoca olman lazım amelıyatı ne kadar erken o kadar iyi.ayrıca devlette yaptırmayın 1 aya ayaga kalkarsınız

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    Haydarpaşa numune DR Ali Surmelıoglu cerrahi uzmanı kendisıye çalıştım 10 numara doktordur git konus

Yav he he
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    demirci bunu yazdı

bende de kıl dönmesi  vardı. cerraha gittim antibiyotik yazdı, antibiyotik bitti şimdi şişlik falan indi.

düzeldi mi acaba yoksa tekrar yaşarmıyım bu sorunu. yada olmamasi  için tekar bisey yapmak gerekir mi acaba ?

kıl dönmesi ilaçla geçmez geçemez . bildiğin etin içinde kıl yumağı oluyo bazılarında hemen hemen ceviz kadar çıkıyo pislik.

sende sadece iltahabı kurutmuşlar .geridi duruyor.

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

kıl dönmesi güzel temizlenmezse aynı yerde tekrarlı yabileeen bişeymiş ( bana öyle demişlerdi) bunu yaşayan tanıdığımda var .

bende kuyruk sokumunda oluşmuştu bildiğin ufak boy ceviz büyüklüğünde eti beraberinde keserek almışlardı .o çıkan parçayıda tahlile yolluyolar pisbişey varmı die.

tehlikeli bişey değil lokal anestezzi ile izleyerek aldırabilirsin (benim xöt yemedi uyutun dedim :D )

benimde okul yıllarında olmuştu ole ihmal edip duruyodum taki doktor : kardeş bu iş tehlikeli kemiğin etrafına (omurilik)dolanabilir o zaman ameliyat zorlaşır haberin olsun deyince 7-8 gün sonra koşarak ameliyat olmuştum.

Geçmiş olsun.

ben http://www.pendiksifa.com.tr/

burda ameliyat olmuştum.

samaccc tarafından 20/Ağu/14 15:43 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek

hocam bence özel hastaneye fazla para yatırma en kolay ameliyatlardan biri zaten yine de sen bilirsin ama

There is no life without struggle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

adamlar o alana yonelık uzamanlastıysa dıkkat et :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ben samatya hastanesinde kuyruk sokumundan o ameliyatı oldum.. hastanenin yatan hasta kısmı olsun doktoru olsun çok iyi..

kesinlikle tavsiye ediyorum.. hastane çok havadar.. genel cerrahi 3 te ameliyat oldum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

bu kıl dönmesi niye hep orda oluyo ?

yani niye koltuk altında veya kafada olmuyoki?

birde şöyle birşey buldum,kardeş soldakini ol sağdakinde bildiğin adama yeni anüs yapıyorlar

http://www.dailymotion.com/video/xkpitr_kil-donmesi-tedavisinde-micro-sinusektomi-avantaji-ve-flap-yontemi-farki_shortfilms

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 1674 Toplam Mesaj: 13